Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Pėrshėndetje dhe Urime
Emri
Fjalėkalimi
Pėrshėndetje dhe Urime Uroni ditėlindjet, festat, fejesat(?)...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 12-09-05, 22:24   #16
Gjebraili
 
Anėtarėsuar: 27-09-04
Vendndodhja: te Mahalla e Bacės Sylė
Postime: 648
Gjebraili e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Oooooooooooo Xuki, ooooooooo i nderuar, po ku me mbete edhe ti allahile, phaaaaaaaaaaaa me tranuat me keto mungesa,

Je shume shume i pershendetur, bile edhe kojshillaku yte, hahahahahaha
__________________
Afganistani, realiteti im!!!!!
Gjebraili Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 13-09-05, 08:08   #17
Gjumashja
 
Avatari i Gjumashja
 
Anėtarėsuar: 15-10-04
Vendndodhja: n'krevet
Postime: 24,044
Gjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Xuki pershendetje dhe argetim e kendshem ne forumin dardan
__________________
the rest is silence
Gjumashja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-09-05, 09:01   #18
Xuki
Moderator
 
Avatari i Xuki
 
Anėtarėsuar: 12-07-05
Postime: 11,038
Xuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Kukuuuuuuuuuuuuuuu tok jam koritė kreeeejjjt!!!


Tė nderuar Axha dhe Gjebraili, e nderuara Gjumashja......ju falenderoj shuuuuuuuumė pėr pėrshėndetje dhe ju pėrshėndes juve nga zemra.

Shpresoj qė jeni shėndosh dhe mirė.

Tungiiiiii


Xuki :)
__________________
Dr. Ibrahim Rugova ishte dhe do tė mbesin pėr gjithmon I MADHI i Kosovės!
Xuki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-09-05, 14:52   #19
AXHA
 
Anėtarėsuar: 01-08-05
Postime: 358
AXHA e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Xuki
Kukuuuuuuuuuuuuuuu tok jam koritė kreeeejjjt!!!


Tė nderuar Axha dhe Gjebraili, e nderuara Gjumashja......ju falenderoj shuuuuuuuumė pėr pėrshėndetje dhe ju pėrshėndes juve nga zemra.

Shpresoj qė jeni shėndosh dhe mirė.

Tungiiiiii


Xuki :)
-----------------------------------------------------------------------------------
Shum selam pej meje ooooooooo shum i neruemi Xuki.
Poooooooo a e dite udhen me ardh aaaaaaaaaaa e paske vet kanen ooooo shum i neruemi Xuki.
Doknu more ma qpesh bile ju trit se na pleqt e kullotem gati kit dynja trrejshme.
Jes me uzdaj qi je shnosh e rahat vet e me famile jarabi allah ati i kofshim fal.
Mier u njefshmi tej sa tshihmi.
__________________
AXHA M`THOJN
AXHA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-09-05, 17:16   #20
Urata
Jeta vazhdon...!
 
Avatari i Urata
 
Anėtarėsuar: 26-06-04
Vendndodhja: Bote
Postime: 12,882
Urata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Arbėri
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga UrataXukin keshtu te embel e paramendoj!


Bash i tille, i embel medemek, ishte, vetem se pa ate qenin, hahahahahahahahahahaha

Pershendetje Xuki dhe Urata, pasi paske qellua ne oden e Xukit :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Arbėr bre, gogja si shume po mi kana pershendetjet e tua ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aa...
E pershendes Xukin bombonin e kosovareve.com...
__________________
Kur ndegjoj qe vdes ne bote,
Nje njeri i Vendit Tim,
Jam ne zemer i piklluar,
Vdes nje cope e shpirtit tim.

Ibrahim Rugova
Urata Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-09-05, 17:22   #21
Xuki
Moderator
 
Avatari i Xuki
 
Anėtarėsuar: 12-07-05
Postime: 11,038
Xuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Edhe unė tė pėrshėndes shumė e nderuara Urata!

Me t'vėrtet kena kalu shumė mirė nė faqen e Kosovarve (http://www.kosovaret.wins.info/)!


Tungiiiiii


Xuki
__________________
Dr. Ibrahim Rugova ishte dhe do tė mbesin pėr gjithmon I MADHI i Kosovės!
Xuki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-09-05, 11:59   #22
Gjebraili
 
Anėtarėsuar: 27-09-04
Vendndodhja: te Mahalla e Bacės Sylė
Postime: 648
Gjebraili e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Selam alejkum ooooooooo Xukiiiiiiiiiiiii

Po a je a si je a? Qysh i ke kojshite allahile?
__________________
Afganistani, realiteti im!!!!!
Gjebraili Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-09-05, 22:31   #23
Xuki
Moderator
 
Avatari i Xuki
 
Anėtarėsuar: 12-07-05
Postime: 11,038
Xuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gjebraili
Selam alejkum ooooooooo Xukiiiiiiiiiiiii

Po a je a si je a? Qysh i ke kojshite allahile?Ooooooo Alejkum Selam i nderuari Gjebrail......mirė jam flm....edhe kojshija mirė jan...qashtu po thojnė....

Ty qysh t'kam allahile? Ani apo pushon hiq?


Tė pėrshėndes shuuuumė :)
__________________
Dr. Ibrahim Rugova ishte dhe do tė mbesin pėr gjithmon I MADHI i Kosovės!
Xuki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-09-05, 22:58   #24
Gjebraili
 
Anėtarėsuar: 27-09-04
Vendndodhja: te Mahalla e Bacės Sylė
Postime: 648
Gjebraili e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Xuki
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gjebraili
Selam alejkum ooooooooo Xukiiiiiiiiiiiii

Po a je a si je a? Qysh i ke kojshite allahile?Ooooooo Alejkum Selam i nderuari Gjebrail......mirė jam flm....edhe kojshija mirė jan...qashtu po thojnė....

Ty qysh t'kam allahile? Ani apo pushon hiq?


Tė pėrshėndes shuuuumė :)

Elhamdyrylah prej Zoti, qe qenkeni mire, he qofshi per jete e mote mire e ma mire

Edhe une mire jame, bym bereqat versen siq thote shume i nderuari yne AXHA, e me pushue po vallha, bile me duket ja kam kalue edhe njanit ketu ne forume, qe po livdohet bajagi si shume se, heheheh, po i ben nga dy-tri pushime, hahahahaaaaaahaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Edhe une te pershendes shuummmmmeeeeeeeeeeeeeeeee, ty dhe kojshillakun tend
__________________
Afganistani, realiteti im!!!!!
Gjebraili Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-10-05, 22:22   #25
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Xuki i nderuar,

Te pershendes shume dhe te deshiroj ēdo te mire ne jete.

Sinqerisht,
TURISTI. :P
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-10-05, 08:44   #26
Diana007
Miss Dardania 2007
 
Avatari i Diana007
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Ne Zemer Te Gazit ♥
Postime: 39,450
Diana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Xuki te pershendes edhe pse nuk po te njoh :roll:


Diana.
__________________
♥(Æ`“•.ø(Æ`“•.ø _________❀✿❀_________ ø.•““Æ)ø.•““Æ)♥
.>>>>> ✿°° ❀✿❀ ..L & L Xemlat e Mamit... ❀✿❀ °° ✿>>>>
♥(_ø.•““(_ø.•““ ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ❀✿❀ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ `“•.ø_)““•.ø_)♥.
Diana007 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-10-05, 21:51   #27
Xuki
Moderator
 
Avatari i Xuki
 
Anėtarėsuar: 12-07-05
Postime: 11,038
Xuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gjebraili

Edhe une mire jame, bym bereqat versen siq thote shume i nderuari yne AXHA, e me pushue po vallha, bile me duket ja kam kalue edhe njanit ketu ne forume, qe po livdohet bajagi si shume se, heheheh, po i ben nga dy-tri pushime, hahahahaaaaaahaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Edhe une te pershendes shuummmmmeeeeeeeeeeeeeeeee, ty dhe kojshillakun tend

Hahahhahahahahah Gjebrooo, po ku ka ma mirė se me pasė mundėsi me pushu ditė pėr ditė..... :)


Tė pėrshėndes shuuuuuumė!


Xuki
__________________
Dr. Ibrahim Rugova ishte dhe do tė mbesin pėr gjithmon I MADHI i Kosovės!
Xuki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-10-05, 21:54   #28
Xuki
Moderator
 
Avatari i Xuki
 
Anėtarėsuar: 12-07-05
Postime: 11,038
Xuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga turisti
Xuki i nderuar,

Te pershendes shume dhe te deshiroj ēdo te mire ne jete.

Sinqerisht,
TURISTI. :P
I nderuari Turisti tė falenderoj shumė pėr pėrshėndetje!

Gjithashtu tė pėrshėndes edhe unė ty shumė dhė tė dėshiroj ēdo tė mirė pėr tė ardhmėn....

Kalofsh mirė :)


Xuki
__________________
Dr. Ibrahim Rugova ishte dhe do tė mbesin pėr gjithmon I MADHI i Kosovės!
Xuki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-10-05, 21:59   #29
Xuki
Moderator
 
Avatari i Xuki
 
Anėtarėsuar: 12-07-05
Postime: 11,038
Xuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Diana007
Xuki te pershendes edhe pse nuk po te njoh :roll:


Diana.

E nderuara Diana tė falenderoj shumė pėr pėrshėndetje.

Edhe unė tė pėrshėndes shuuuuuumė dhe shpresoj qė do tė njoftohemi sa ka pak. :)

Tė dėshiroj gjitha t'mirat pėr tė ardhmėn.


Xuki
__________________
Dr. Ibrahim Rugova ishte dhe do tė mbesin pėr gjithmon I MADHI i Kosovės!
Xuki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-10-05, 14:27   #30
progoni
 
Anėtarėsuar: 11-01-04
Postime: 577
progoni i dashurprogoni i dashurprogoni i dashurprogoni i dashur
Gabim

Xukuuuuuuuuu pershendetjet te perzemerta.

na shuj mallin

se dogji

per TY
Progoni


progoni Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 08:39.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.