Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Chat ne Serverin Shqiptar irc.dardania.de > Chat-Dhoma #Dardania
Emri
Fjalėkalimi
Chat-Dhoma #Dardania Kėtu ėshtė vendi ku vizitorėt e kanalit #Dardania takohen. Mund tė postoni ankesa mbi probleme tė hasura gjatė chatimit nė kanalin #dardania. Mos nguroni tė pyesni pėr gjera qė nuk i kuptoni.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 15-03-08, 22:27   #1
ExCeLL-
 
Anėtarėsuar: 20-01-08
Postime: 77
ExCeLL- i vlerėsuar mirė
Gabim Kerkes Per AOp ne #Dardania

Pershendetje per te Gjith!!

Po bej Nje kerkes te kanali #dardania
Quhem Buran Susuri
Jam User I rregullt me Nickun ExCeLL
Rri ne chat 4deri 5 Ore online
Kaloj bukur ne chat dhe mendova qe ta boj nje kerkes Per Aop ne kanalin #dardania
Pres Perkrahjen tuaj
Me Respekt ExCeLL


ExCeLL- Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 16-03-08, 00:28   #2
CrAzY-BoY
 
Avatari i CrAzY-BoY
 
Anėtarėsuar: 03-10-03
Vendndodhja: Gjilan
Postime: 156
CrAzY-BoY e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek CrAzY-BoY Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek CrAzY-BoY
Gabim Titulli: Kerkes Per AOp ne #Dardania

Te Uroj sukses qe ta marresh Exell :)
__________________
Tuke Me Kai
CrAzY-BoY Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-03-08, 18:49   #3
Mushtishti
 
Anėtarėsuar: 08-11-07
Postime: 120
Mushtishti i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: Kerkes Per AOp ne #Dardania

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ExCeLL-
Pershendetje per te Gjith!!

Po bej Nje kerkes te kanali #dardania
Quhem Buran Susuri
Jam User I rregullt me Nickun ExCeLL
Rri ne chat 4deri 5 Ore online
Kaloj bukur ne chat dhe mendova qe ta boj nje kerkes Per Aop ne kanalin #dardania
Pres Perkrahjen tuaj
Me Respekt ExCeLL

Un jam Pro ,,Shpresoj qe tmaresh votat nga Koleget..

Gjitha te Mirat.
Mushtishti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-03-08, 19:10   #4
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kerkes Per AOp ne #Dardania

Pro
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-03-08, 20:28   #5
gen|us
WwW.Dardania.De
 
Avatari i gen|us
 
Anėtarėsuar: 17-05-07
Postime: 44
gen|us i vlerėsuar jo keq
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek gen|us Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek gen|us Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek gen|us Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek gen|us Send a message via Skype™ to gen|us
Gabim Titulli: Kerkes Per AOp ne #Dardania

Jammmmmm Proooooooooooooo Gjithsesiii e meritonnnn :)
gen|us Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-03-08, 10:45   #6
Galaxy
 
Avatari i Galaxy
 
Anėtarėsuar: 26-09-07
Vendndodhja: Leverkusen
Postime: 12
Galaxy i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: Kerkes Per AOp ne #Dardania

Edhe une jam per PO...kaloni mire..
__________________
Coach Of Dardania
Galaxy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-03-08, 23:02   #7
Albaner
Dardania Network
 
Avatari i Albaner
 
Anėtarėsuar: 12-11-07
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 216
Albaner i respektuarAlbaner i respektuarAlbaner i respektuarAlbaner i respektuarAlbaner i respektuarAlbaner i respektuar
Gabim Titulli: Kerkes Per AOp ne #Dardania

edhe une jom PRO. suksese :-)

Respekt
__________________
Armed Forces Of Dardania!
Albaner Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-03-08, 11:28   #8
HoteL-MadriD
Bordi Drejtues
 
Avatari i HoteL-MadriD
 
Anėtarėsuar: 07-01-04
Vendndodhja: Nė qytetin me te bukur nė Kosovė, GJILANI qyteti i ėndrrave tė mia......... Milan is the best
Postime: 228
HoteL-MadriD i vlerėsuar mirė
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek HoteL-MadriD Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek HoteL-MadriD Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek HoteL-MadriD
Gabim Titulli: Kerkes Per AOp ne #Dardania

Nejse mbase te gjith jane per PRO, gjithashtu edhe une jam Pro ty EXELL.

Shpresoj ta morresh.

Tung
__________________
Mos u genjeni; shoqerite e keqija prishin zakonet e mira!
HoteL-MadriD Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-03-08, 21:28   #9
PipeX
 
Avatari i PipeX
 
Anėtarėsuar: 24-11-06
Postime: 52
PipeX i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: Kerkes Per AOp ne #Dardania

Pro gjithashtu... jam edhe une!
PipeX Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-03-08, 11:15   #10
Stargate_Boy
 
Anėtarėsuar: 21-03-08
Postime: 1
Stargate_Boy i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: Kerkes Per AOp ne #Dardania

Kam vene re qe ExCeLL eshte user qe nuk eshte problematik ne te kundert djal shembullor dhe gjithesesi hargjon nje kohe te madhe ne IRC dhe #dardania i nevojitet ky individual. Aprovohet nga ana ime per deshiren e tij ne @op. Tashme fjala ju mbet SOp(ve) besoj.
Stargate_Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-03-08, 19:37   #11
ExCeLL-
 
Anėtarėsuar: 20-01-08
Postime: 77
ExCeLL- i vlerėsuar mirė
Gabim Titulli: Kerkes Per AOp ne #Dardania

Faleminderit te Gjithve..Me Respekt
ExCeLL
ExCeLL- Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-03-08, 12:52   #12
Mushtishti
 
Anėtarėsuar: 08-11-07
Postime: 120
Mushtishti i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: Kerkes Per AOp ne #Dardania

E dim qe djal i mir esht ,,,Por kur ka pas tjeter kund Aop su kon desht me bo lutjen ketu ,,se te gjitha zbulohen...

Gjitha te mirat..
Mushtishti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-03-08, 15:44   #13
ExCeLL-
 
Anėtarėsuar: 20-01-08
Postime: 77
ExCeLL- i vlerėsuar mirė
Gabim Titulli: Kerkes Per AOp ne #Dardania

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mushtishti
E dim qe djal i mir esht ,,,Por kur ka pas tjeter kund Aop su kon desht me bo lutjen ketu ,,se te gjitha zbulohen...

Gjitha te mirat..


E di Bro edhe ju kerkoj falje se Jom Habit krejt Prej deshires Ne AOp ne #Dardania Ju kerkoj Falje nese me falni mir nese jo Prap Shok mbesim
ExCeLL- Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-03-08, 13:28   #14
Paperoni
 
Avatari i Paperoni
 
Anėtarėsuar: 04-04-06
Vendndodhja: Heilbronn (D)
Postime: 41
Paperoni i vlerėsuar jo keq
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Paperoni
Gabim Titulli: Kerkes Per AOp ne #Dardania

Kunder..
nuk jam kunder si person qe esht ExCeLL,por momentalisht nuk na duhet Operator te ri..
__________________
Mos i Lėndo o Zot se jan tė ri..
Paperoni Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-03-08, 23:36   #15
gen|us
WwW.Dardania.De
 
Avatari i gen|us
 
Anėtarėsuar: 17-05-07
Postime: 44
gen|us i vlerėsuar jo keq
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek gen|us Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek gen|us Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek gen|us Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek gen|us Send a message via Skype™ to gen|us
Gabim Titulli: Kerkes Per AOp ne #Dardania

pro :) Ishalla e e mer


gen|us Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 11:22.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.