Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Pėrshėndetje dhe Urime
Emri
Fjalėkalimi
Pėrshėndetje dhe Urime Uroni ditėlindjet, festat, fejesat(?)...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 22-07-16, 10:39   #1
All In
 
Avatari i All In
 
Anėtarėsuar: 22-07-16
Postime: 6
All In me shokė shumeAll In me shokė shume
Gabim Pas shumė vitesh...

Ja, pas shumė vitesh prap u ktheva (me nofkė tė re se e vjetra u bė bajat)! Ashtu siē kthehet vrasėsi nė vendin e krimit!!! Tani, s'kam me kend tė flas mbase... veē me skeletet! E dhimbshme, shumė... Ndjej pak faj qė qenka katandisur kesisoj ky forum, por nuk ėshtė koha tė lyp fajtorėt, vetėm dua ta marr njė pjesė tė "jetės" qė e kisha lėnė ketu.Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga All In : 22-07-16 nė 10:40
All In Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 13-08-16, 19:54   #2
Dallandyshja_718
Malsore per jete!
 
Avatari i Dallandyshja_718
 
Anėtarėsuar: 17-10-08
Vendndodhja: Ne perendim... :D:)
Postime: 4,352
Dallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pas shumė vitesh...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga All In Shiko postimin
Ja, pas shumė vitesh prap u ktheva (me nofkė tė re se e vjetra u bė bajat)! Ashtu siē kthehet vrasėsi nė vendin e krimit!!! Tani, s'kam me kend tė flas mbase... veē me skeletet! E dhimbshme, shumė... Ndjej pak faj qė qenka katandisur kesisoj ky forum, por nuk ėshtė koha tė lyp fajtorėt, vetėm dua ta marr njė pjesė tė "jetės" qė e kisha lėnė ketu.
Nuk na the, se chfare "nenshtetsie" kishe me pare, se tash po e shoh se je bo "anglez"... :D
__________________
Me viēa nuk l’vrohet!
Dallandyshja_718 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-08-16, 15:04   #3
Xuki
Moderator
 
Avatari i Xuki
 
Anėtarėsuar: 12-07-05
Postime: 11,038
Xuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Titulli: Pas shumė vitesh...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dallandyshja_718 Shiko postimin
Nuk na the, se chfare "nenshtetsie" kishe me pare, se tash po e shoh se je bo "anglez"... :D
Sigurisht ka harruar hahahaha
__________________
Dr. Ibrahim Rugova ishte dhe do tė mbesin pėr gjithmon I MADHI i Kosovės!
Xuki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-08-16, 15:41   #4
All In
 
Avatari i All In
 
Anėtarėsuar: 22-07-16
Postime: 6
All In me shokė shumeAll In me shokė shume
Gabim Re: Pas shumė vitesh...

Ja, u lajmėruan skeletet Pikėrisht nga tė tillėt kisha ikur. Nga ata qė IQ e kishin nė nivel tė temperaturės sė dhomės

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga All In : 22-08-16 nė 15:42
All In Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-08-16, 11:54   #5
Xuki
Moderator
 
Avatari i Xuki
 
Anėtarėsuar: 12-07-05
Postime: 11,038
Xuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Pas shumė vitesh...

Prej meje paske ikė aaa?

Trego bile a je qikė a djalė.....hahahaha
__________________
Dr. Ibrahim Rugova ishte dhe do tė mbesin pėr gjithmon I MADHI i Kosovės!
Xuki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-08-16, 20:04   #6
Oqeani
 
Avatari i Oqeani
 
Anėtarėsuar: 03-02-08
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Postime: 24,410
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pas shumė vitesh...

... dhe mė tejė nuk lėvizė diē !
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-08-16, 02:20   #7
Dallandyshja_718
Malsore per jete!
 
Avatari i Dallandyshja_718
 
Anėtarėsuar: 17-10-08
Vendndodhja: Ne perendim... :D:)
Postime: 4,352
Dallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Re: Pas shumė vitesh...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Xuki Shiko postimin
Prej meje paske ikė aaa?

Trego bile a je qikė a djalė.....hahahaha
Xuki, mos e "jeremis" njerin...se paska lulzue forumi prej qe u kthy ky...:D :D
Ky e paska "thermostatin" edhe me mat IQ e temperaturen...bash kisha dasht me di, a ka me ken ftoft kte dimen qe vjen...;) :D

P.S, Krejt si BURDUSHI po duket :D :D
__________________
Me viēa nuk l’vrohet!
Dallandyshja_718 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-08-16, 10:34   #8
Xuki
Moderator
 
Avatari i Xuki
 
Anėtarėsuar: 12-07-05
Postime: 11,038
Xuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Titulli: Re: Pas shumė vitesh...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dallandyshja_718 Shiko postimin
Xuki, mos e "jeremis" njerin...se paska lulzue forumi prej qe u kthy ky...:D :D
Ky e paska "thermostatin" edhe me mat IQ e temperaturen...bash kisha dasht me di, a ka me ken ftoft kte dimen qe vjen...;) :D

P.S, Krejt si BURDUSHI po duket :D :D

Jo bee....as mendja nuk me shkon....bash mirė qė koka kthy njeri. Ky e paska IQėn qė kėrkohet....ndoshta na i ngritė temperaturėn e dhomės hahahaha

Unė besoj, qė nuk shkon larg, dhe kthehen edhe mė shumė skeleta......qita fejsbuka, instagrama e tvitera na kanė largu pak, por edhe ata janė me afat......
__________________
Dr. Ibrahim Rugova ishte dhe do tė mbesin pėr gjithmon I MADHI i Kosovės!
Xuki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-08-16, 21:46   #9
All In
 
Avatari i All In
 
Anėtarėsuar: 22-07-16
Postime: 6
All In me shokė shumeAll In me shokė shume
Talking Re: Pas shumė vitesh...

Ti dallėndyshe po tė kujtoj diēka! Kur them kujtoj ti lexo "po ta mėsoj", sepse qartazi shihet qė s'e di, e pėr tė kujtuar diēka fillimisht do duhej ta dije. Fakti qė s'di pėrligj mundėsinė tė tė kujtohet.
T'i kthehem esencės, idesė! Janė njė lloj dallėndyshesh nga Burkina Faso (njė shtet nė Afrikė, se as kėtė nuk e di ti, derisa pėr model dhe interesim ke Burdushin) tė cilat posedojnė njė shkathtėsi qė natyra apo Zoti nuk ia fali asnjė krijese tjetėr me flatra - ato mund tė fluturojnė nė kahjen prapa, ose tė shprehem me gjuhėn qė e kupton rikuerc. Kjo shkathtėsi atyre ua mundėson qė t'u shmangen lehtė predatorėve tė ndryshėm. Edhepse tė brishta dhe aspak tė shquara me forcėn e tyre fizike ato arrijnė tė jetojnė pa u trazuar shumė, gjithnjė falė shkathtėsisė sė manovrimit edhe prapa (pėrfshi para, majtas, djathtas, lartė, poshtė etj.). Eh, dreq o punė! Qė gjithēka tė mos duket idilike ėshtė pėrkujdesur sėrish natyra, dhe kėtyre dallėndysheve kur u ka falė shkathtėsinė e manovrimit prapa njėkohėsisht nuk ua ka dhėnė mundėsinė e ndaljes - frenimit!!! Dhe ato qė u shpėtojnė lehtė predatorėve qiellor kanė fatin e keq qė nguliten nė gjemba drunjsh, zakonisht me pjesėn e prapme! Pasi qė kanė shpinė tė rrafshtė merre me mend se ku u futet gjembi!? Fabula e kėtij postimi ėshtė e thjeshtė por nuk do ta zbuloj unė. Gjeje vetė! Me cilėn pjesė tė prapme tė trupit bėn "suicid" dallėndyshja!?Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga All In : 25-08-16 nė 21:48
All In Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 12:20.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.