Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Chat ne Serverin Shqiptar irc.dardania.de > Chat-Dhoma #Dardania
User Name
Password
Chat-Dhoma #Dardania Kėtu ėshtė vendi ku vizitorėt e kanalit #Dardania takohen. Mund tė postoni ankesa mbi probleme tė hasura gjatė chatimit nė kanalin #dardania. Mos nguroni tė pyesni pėr gjera qė nuk i kuptoni.Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 06-05-06, 00:17   #1
HoteL-MadriD
Bordi Drejtues
 
HoteL-MadriD's Avatar
 
Join Date: 07-01-04
Location: Nė qytetin me te bukur nė Kosovė, GJILANI qyteti i ėndrrave tė mia......... Milan is the best
Posts: 229
HoteL-MadriD i vlerėsuar mirė
Send a message via AIM to HoteL-MadriD Send a message via MSN to HoteL-MadriD Send a message via Yahoo to HoteL-MadriD
Arrow Si duhet te veproni nqse keni marė akill , zline , Sqline.

Qėllimi i kėsaj teme ėshtė qė tė sqarojmė Vizitorėt/Antarėt se si duhet vepruar nqse keni akill , zline , Sqline etc etc.

1- Nqs keni Akill/Zline ne rrjet duhet te veproni ne kte menyre:

Hapni nje teme te re ne kete nen-forum dhe postoni IP e sakte qe ju keni dhe sapo ta shofe problemin e IP suaj BeK apo GjIlAnAsI_cSi do t ju jape nje pergjigje .

2- Nqs keni Nickname te bllokuar ne Sqline apo Freeze:

Nese mendoni se ju eshte bllokuar padrejtesisht ju lutemi beni nje ankese ne kete pjese te forumit dhe sapo te lexoj BeK apo GjIlAnAsI_cSi do ta shqyrtoje ankesen tuaj dhe te jeni te sigurte qe nqs se keni te drejte gjithcka do te zgjidhet .

Mos harroni dhe nje gje qe te keni parasysh qe nje IRCOP nuk duhet te ofendohet ne as njė menyrė, qofte dhe ne privat.

Stafi #Dardania


__________________
Mos u genjeni; shoqerite e keqija prishin zakonet e mira!

Last edited by HoteL-MadriD; 06-05-06 at 00:19.
HoteL-MadriD Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Nyje Interesante
Old 27-05-09, 01:29   #2
Medaljoni-CH
Pčrshčndetje
 
Medaljoni-CH's Avatar
 
Join Date: 27-05-09
Location: Zürich
Posts: 5
Medaljoni-CH i vlerėsuar mirė
Default Titulli: Si duhet te veproni nqse keni marė akill , zline , Sqline.

Quote:
Originally Posted by HoteL-MadriD
Qėllimi i kėsaj teme ėshtė qė tė sqarojmė Vizitorėt/Antarėt se si duhet vepruar nqse keni akill , zline , Sqline etc etc.

1- Nqs keni Akill/Zline ne rrjet duhet te veproni ne kte menyre:

Hapni nje teme te re ne kete nen-forum dhe postoni IP e sakte qe ju keni dhe sapo ta shofe problemin e IP suaj BeK apo GjIlAnAsI_cSi do t ju jape nje pergjigje .

2- Nqs keni Nickname te bllokuar ne Sqline apo Freeze:

Nese mendoni se ju eshte bllokuar padrejtesisht ju lutemi beni nje ankese ne kete pjese te forumit dhe sapo te lexoj BeK apo GjIlAnAsI_cSi do ta shqyrtoje ankesen tuaj dhe te jeni te sigurte qe nqs se keni te drejte gjithcka do te zgjidhet .

Mos harroni dhe nje gje qe te keni parasysh qe nje IRCOP nuk duhet te ofendohet ne as njė menyrė, qofte dhe ne privat.

Stafi #Dardania
Pershendetje ju Staf i nderuar.

Unč rastesishte duke ēortuar nje te krisur! ēč me te vertetč terbonte harmonin ton ne chat. jam prejashtuar (Simpatik-CH) ju lutem me tregoni si mundem te rikyēem sčrish me nofken time tč meparshme pra (Simpatik-CH). per ndihmen e juaj ju Pčrshendes Pčrzemersisht.
Medaljoni-CH Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 07-08-14, 23:11   #3
VIVA
100%Mitrovicali
 
Join Date: 28-08-09
Location: Mitrovic
Posts: 19
VIVA i vlerėsuar jo keq
Default Titulli: Si duhet te veproni nqse keni marė akill , zline , Sqline.

Closing Link: VIVA[178.*.*.*] (User has been banned from AlbaIRC (no Clones.)) qe 10 vite rri ne chat ende asnjeher ska ndodh me u mer un me ksi senesh e kshtu qe se kuptoj pse te kem ndales un me hy ne chat ju kisha lut ni pergjigje te shpejt nese ka mundesi
__________________
Jeto si do te vdesesh neser,dhe meso si do jetosh gjithmonė

Last edited by Zero Cool; 08-08-14 at 16:03.
VIVA Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 08-08-14, 16:08   #4
Zero Cool
Administratorėt
 
Zero Cool's Avatar
 
Join Date: 18-03-03
Location: Netherland
Posts: 32,974
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Si duhet te veproni nqse keni marė akill , zline , Sqline.

Quote:
Originally Posted by VIVA View Post
Closing Link: VIVA[178.*.*.*] (User has been banned from AlbaIRC (no Clones.)) qe 10 vite rri ne chat ende asnjeher ska ndodh me u mer un me ksi senesh e kshtu qe se kuptoj pse te kem ndales un me hy ne chat ju kisha lut ni pergjigje te shpejt nese ka mundesi

VIVA, fatkeqesisht operatoret e chatit ka kohe qe nuk frekuentojne ksajde, keshtuqe nuk pres te marresh pergjegjen e duhur (ishalla jam gabim).

Te kisha propozu te futesh me ndonjerin nga proxyt ne chat dhe te pyesesh operatoret e dhomes, nese je i prejashtuar nga serveri atehere drejtoju ndonjerit nga IRCOP.


Sukses.

PS: Ti si frekuentues 10 vjeqar i chatit duhet te kesh mesu tanime qe IP adresen tende nuk duhet te shfaqesh askund shkaku i keqperdorimeve te ndryshe si dhe bot-syn sulmeve, per kete edhe e bera te padukshme.


__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 03:50.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2017, vBulletin Solutions, Inc.