Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Tė ndryshme > Prezantoni vetėn
User Name
Password
Prezantoni vetėn Postoni diēka rreth vetės tuaj nė forum. (emrin, vendbanimin, interesat ...)Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 06-09-16, 11:17   #1
Rockeri-Moshuar
 
Join Date: 06-09-16
Posts: 1
Rockeri-Moshuar i vlerėsuar jo keq
Default Rock-Tallava

Emri: Rocker

Mbiemri: Moshuar

Mosha=Mbiemri

Profesioni: Tallavaxhi

Hobi: Puna e shtetit

Gjendja civile: i roberuar

Shpresoj te kemi shoqerim te kendshem!

Tung! :)


Rockeri-Moshuar Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Nyje Interesante
Old 09-09-16, 23:13   #2
Murgesha
 
Murgesha's Avatar
 
Join Date: 24-10-03
Location: Diku nėpėr botė....
Posts: 41,048
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Rock-Tallava

Rocker edhe tallavaxhi, a thu si duket ky lloj zhanri.

Hajt mir se ke ardhe!
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 09-09-16, 23:18   #3
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
vjeshta's Avatar
 
Join Date: 01-05-05
Location: neutrale
Posts: 25,059
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Rock-Tallava

Quote:
Originally Posted by Murgesha View Post
Rocker edhe tallavaxhi, a thu si duket ky lloj zhanri.

Hajt mir se ke ardhe!
Pina viski me koka kola dhe kcejna mbi tavolina...ky eshte zhanri. :D
__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 09-09-16, 23:22   #4
Murgesha
 
Murgesha's Avatar
 
Join Date: 24-10-03
Location: Diku nėpėr botė....
Posts: 41,048
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Rock-Tallava

Quote:
Originally Posted by vjeshta View Post
Pina viski me koka kola dhe kcejna mbi tavolina...ky eshte zhanri. :D

U po nime, tash me ra ne mend, qe bash marak e kom qat kange, sidomos me kcy ne tavolina


__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 08:52.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2017, vBulletin Solutions, Inc.