Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Shoqėria > Diskutime Shoqėrore
User Name
Password
Diskutime Shoqėrore Gjithēka dhe asgjė, ēdo problem e hall virtual.Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 25-01-13, 18:40   #16
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
vjeshta's Avatar
 
Join Date: 01-05-05
Location: neutrale
Posts: 25,059
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Shkrimi i vitit 2012

Quote:
Originally Posted by Artisti View Post

Duke ju pėrshėndetur ju bėjė me dije se jemi duke punuar me zell tė madh dhe shumė herė kemi edhe netė si ditė..

Pershendetje edhe ty Simpatiii!


Me siguri jeni ende duke punuar?
__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Nyje Interesante
Old 03-03-17, 09:10   #17
elvio
 
elvio's Avatar
 
Join Date: 21-01-10
Posts: 6,350
elvio has disabled reputation
Default Titulli: Shkrimi i vitit 2012

Kaq antare te cilet kishin shkronja te arta iken.
Kaq mendje te zhdervjelleta e lan pas dore kete komunitet.
Kaq te pandreqshem jemi si popull sa s'dijme ti respektojme,ti duam,ti adhurojme ,ti inkurajojme ata qe kishin per te dhene ,e nga kjo faqe qe motorri google te hidhte ketej.

Thjesh e qarte.

Me mungojne ata te cilet kisha dicka per te lexuar nga ata.
I kujtoj me respekt e nostalgji ato kohe indetifikimi ketu ne kete faqe.

Ndoshta ka qene me interesantja faqe qe vizitova kurre. :)

Humbje vlerash. :)
elvio Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 20-04-17, 06:56   #18
power8
 
Join Date: 22-08-13
Location: Republika e Kosoves
Posts: 191
power8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Shkrimi i vitit 2012

elvio paska ngel ne vitin 2012 !
Beja 1 refresh !


__________________
Njeri pa firmė !
power8 Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 03:39.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2017, vBulletin Solutions, Inc.