Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Thashetheme
Emri
Fjalėkalimi
Thashetheme Tema universale. Kush foli ēka pėr kend ?Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 20-03-05, 21:35   #16
dembelica
 
Anėtarėsuar: 02-02-05
Vendndodhja: Prishtine
Postime: 2,934
dembelica e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Kjo temė mė tepėr i pėrmbush kėrkesat e Kafes sė forumit se sa Diskutimeve shoqėrore, edhe pse mė duket se kemi edhe tema tjera tė kėtilla, por po e lėmė njėherė kėtu.
Ok Loqkum, leje nje her se po don me na dal interesant more :roll:
dembelica Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 24-03-05, 00:34   #17
Dali!Keq
 
Anėtarėsuar: 16-03-05
Postime: 1,635
Dali!Keq e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dembelica
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Kjo temė mė tepėr i pėrmbush kėrkesat e Kafes sė forumit se sa Diskutimeve shoqėrore, edhe pse mė duket se kemi edhe tema tjera tė kėtilla, por po e lėmė njėherė kėtu.
Ok Loqkum, leje nje her se po don me na dal interesant more :roll:
hahahahahahahahahahahahahahah qone more ku te done qy per mu ndashit shlyne krejt nese ka kaq shum pengesa.
Tem ma,edhe pse nuk esht duke u ber fjala per temen por per temen e cila osht Kur kishe mujt mem pa qysh me kishe pa hahahahahahahah,sikur ta kisha shkrua kur kishe mujt me diskutu per temat si kishit diskutu dhe a i kishit transeru.
Hajt hali qoft qoje te humori/Kafeja e Forumit.
Pershendetje me nga nji kill droge.
Dali!Keq Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-03-05, 00:50   #18
Dali!Keq
 
Anėtarėsuar: 16-03-05
Postime: 1,635
Dali!Keq e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Dembelica dhe Murgesha a po bohi ju kandidate per me marr pjes kur kishe mujt mem pa qysh me kishe pa a?
dembelica ti beru Kandidate nr1,e Ju murgesha benu Kandidat nr 2,na vyn veq dhe nji kandidate dhe po ja fillojm.hahahahah
Kandidati numer 1,
Qka mendon per kandidatin numer 2,se qka kishte mendu kandidatja numer 2 per kandidaten nr 3 se a do te merr pjes ajo me neve a jo?
hahahahah
Dali!Keq Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-03-05, 01:09   #19
dembelica
 
Anėtarėsuar: 02-02-05
Vendndodhja: Prishtine
Postime: 2,934
dembelica e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Po more pse jo,veq me lajmero kur ta gjen edhe kandidatin e trete
dembelica Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-03-05, 01:13   #20
Dali!Keq
 
Anėtarėsuar: 16-03-05
Postime: 1,635
Dali!Keq e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Kandidate nr 1,ok Dembelic
A thua a do marr pjes kandidatja numer 2,dhe ndo nji kandidate per nr 3 ?hahah
Apo hyn ma mir ne Pm hahahahahaha
Pershendetje.
Dali!Keq Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-03-05, 01:20   #21
dembelica
 
Anėtarėsuar: 02-02-05
Vendndodhja: Prishtine
Postime: 2,934
dembelica e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dali!Keq
Kandidate nr 1,ok Dembelic
A thua a do marr pjes kandidatja numer 2,dhe ndo nji kandidate per nr 3 ?hahah
Apo hyn ma mir ne Pm hahahahahaha
Pershendetje.
Djal i mire qysh te don nuk ka lidhje,veq sonte eshte vone,edhe kandidatet kerkah hiq
dembelica Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-03-05, 01:24   #22
Dali!Keq
 
Anėtarėsuar: 16-03-05
Postime: 1,635
Dali!Keq e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Ok Dembelic mos me thuaj i mir se kuku po i zdralaft jam hahahah
ok..shoqe e nderuar te falemnderit per qarjen e drrasav me mua hahahah,mendova falemnderit qe me kushtuat koh ne bised.Gjum te embel me qat Gjumashen se ajo nuk po qojke kurr mdoket hahah.
Gjumashe dhe ty ni pershendetje edhe krejtve qka jeni ne gjum gjumin e ombel.
Shifemi kur te lajmrohen dhe dy kandidate vullnetarisht.hahah
Tungi per sante,pe mylli shitoren. :idea:
Dali!Keq Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-03-05, 16:47   #23
Dali!Keq
 
Anėtarėsuar: 16-03-05
Postime: 1,635
Dali!Keq e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Oj Dembelic ku kan met ato 2jat?
Pasha mamin jo mir hahahahah
Dali!Keq Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-03-05, 17:00   #24
Luana
Luanesha
 
Avatari i Luana
 
Anėtarėsuar: 09-11-03
Postime: 14,403
Luana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Kur te kisha pa te kisha pa Naked
__________________
Tė gjithė e din se si dukem, por askush se di se kush jam nė tė vėrtet!!!!!
Luana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-03-05, 17:09   #25
Dali!Keq
 
Anėtarėsuar: 16-03-05
Postime: 1,635
Dali!Keq e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Luana
Kur te kisha pa te kisha pa Naked
Hahahah jo nuk e ki keq se qe ne kad jam tu u la hahahah.
A kishe pas qef ti a? hahah
Dali!Keq Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-03-05, 17:13   #26
Luana
Luanesha
 
Avatari i Luana
 
Anėtarėsuar: 09-11-03
Postime: 14,403
Luana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dali!Keq
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Luana
Kur te kisha pa te kisha pa Naked
Hahahah jo nuk e ki keq se qe ne kad jam tu u la hahahah.
A kishe pas qef ti a? hahah

E ceka ne pergjithesi , jo vetem ty

po ,pse jo , a po vet a
__________________
Tė gjithė e din se si dukem, por askush se di se kush jam nė tė vėrtet!!!!!
Luana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-03-05, 17:24   #27
Dali!Keq
 
Anėtarėsuar: 16-03-05
Postime: 1,635
Dali!Keq e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Luana
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dali!Keq
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Luana
Kur te kisha pa te kisha pa Naked
Hahahah jo nuk e ki keq se qe ne kad jam tu u la hahahah.
A kishe pas qef ti a? hahah

E ceka ne pergjithesi , jo vetem ty

po ,pse jo , a po vet a
Jo moj pergjethsi se marre kallaballak hahah..
Ani lokofsh sa me bukur se dola ni her kur te kthena ketu kam qef qe te mbushet me gjinin femrire hahahahahah
Pershendetje te perzemerta gjth shoqeris e Forumit te Bukur Dardania
Dali!Keq Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-03-05, 20:20   #28
Dali!Keq
 
Anėtarėsuar: 16-03-05
Postime: 1,635
Dali!Keq e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Ku i kam kandidatet 1,2,3 a? hajde missa boni kanditatur ose ikaaa un ay
Dali!Keq Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-03-05, 20:29   #29
blina
 
Anėtarėsuar: 28-12-04
Vendndodhja: prishtine
Postime: 240
blina e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dali!Keq
Ku i kam kandidatet 1,2,3 a? hajde missa boni kanditatur ose ikaaa un ay
hale si gjete a ? bile para do dite i kishe pas ja 2, lupi lypi hahahaahah
__________________
ne qdo kuptim dashuria eshte udheheqese
blina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-03-05, 20:32   #30
Dali!Keq
 
Anėtarėsuar: 16-03-05
Postime: 1,635
Dali!Keq e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Blina a ki koh nja gjys ore a?


Dali!Keq Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 22:21.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.