Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona Administrative > Rreth projektit Dardania.de
Emri
Fjalėkalimi
Rreth projektit Dardania.de Pyetjet, kėshilllat dhe sugjerimet e diskutuesve, dedikuar stafit drejtues.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 13-09-05, 11:38   #1
Sy_kaltra
 
Avatari i Sy_kaltra
 
Anėtarėsuar: 21-08-05
Postime: 23,702
Sy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėm
Gabim Ankesė

Anetar Administrator dhe Moderator te nderuar Ju pershendes dhe shpresoj se do te has ne mirkuptim me juve.

Un jam antare e re ne Dardania.de
Mirpo Un sa do pak i di regullat dhe qendrimin e nje Moderatori te nje Forumi..
Sepse un jam Moderatore Vet tek nje Forum tjeter ..
Nuk asht hera e par sot .
Ka qen edhe nje dit tjeter kur Moderatori me nick-name CooL_BoY me asht lajm..ne mp dhe ka kerku ta dij nga lajmrohem,,Ju kam pergjegj se Info..reth meje i keni tek tema Prezanto veten .
Mirpo sot Lajm..Prap me sharje dhe Ofendime Pa e dit se kush jam qka jam..
Mua personalisht me vije keq qe nje Moderator i Dardania.de te reagoj dhe te ofendoj ashtu ...
Nuk po e bej pse mua me lendoi aq shum JO.
Po e bej Pikerisht per at se ndoshta ka edhe Antar/e te tjera qe Ofendohen ashtu Dhe me vije keq qe nje Moderator te veproj ashtu ne shprehje te tij aq te dobeta...
Tani keni nderin te lexoni se qfar me shkroi mua Moderatori CooL_BoY :arrow:
Nga:CooL_BoY
Pėr:Sy_Kalta
Postuar: 13.09.2005 11:07
Titulli: : tung
Cool_Boy shkruajti:
tung

nga lajm?
************************************************** ***************
Mesazhi 2-te

Nga: CooL_BoY
Pėr: Sy_Kaltra
Postuar: 13.09.2005 11:10
Titulli: : ...........
Cool_Boy shkruajti:
.......

nese je nga Angija ata nane ta qifsha edhe keshtu ta befsha qe spo me kthen pergjigje


_________________[/b]


__________________
Ik MoS u DaShUrO
Sy_kaltra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 13-09-05, 12:24   #2
Bond
 
Avatari i Bond
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Postime: 269
Bond i pazėvėndėsueshėmBond i pazėvėndėsueshėmBond i pazėvėndėsueshėmBond i pazėvėndėsueshėmBond i pazėvėndėsueshėmBond i pazėvėndėsueshėmBond i pazėvėndėsueshėmBond i pazėvėndėsueshėm
Gabim

E nderuara Sy_kaltra, patjeter se do tė shqyrtojmė kete ankesė tuajen.

Do te kerkojmė njė sqarim nga z. CooL_BoY nė lidhje me kete, e shpejt do tė japim njė pergjigje ne privat.Me nderime Bond
Bond Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-09-05, 14:01   #3
Sy_kaltra
 
Avatari i Sy_kaltra
 
Anėtarėsuar: 21-08-05
Postime: 23,702
Sy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Bond Flm...

Me respekt Sy_Kaltra.
__________________
Ik MoS u DaShUrO
Sy_kaltra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-09-05, 23:43   #4
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ReNTiSi
ATHUA ASNJERIT SI INTERESON TE PERGJIGJET NE KET PYETJE A ?!!!!!
I nderuari Rentisi, nuk mund tė bėhet editimi e shkrimeve nga anėtarėt e thjeshtė pėr shkak tė mundėsisė sė keqpėrdorimeve.

Nėse ndonjėherė ke nevojė tė pėrmirėsohet diēka nė shkrimet tuaja mund tė ju drejtohesh, moderatorėve tė rubrikave pėrkatėse.

Me nderime Murgesha!
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-09-05, 00:16   #5
Tomori
 
Anėtarėsuar: 22-06-04
Postime: 11,663
Tomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Administrator dhe Moderator te nderuar Ju pershendes dhe shpresoj se do te has ne mirkuptim me juve.

Ju lutem si komentoni mllefin e ketij antari te sapoardhur bambos
ndaj Tomorit, a total ka shtat mesazhe, ky antari bambos!!!:

bambosAnėtarėsuar: 24 Sep 2005
Mesazhe: 7
Vendodhja: ch
Postuar: Mon Sep 26, 2005 11:32 pm Titulli i mesazhit:
--------------------------------------------------------------------------------

JU LUTEM
Nga ky forum jan pėrjashtuar pa tė drejt ata qė kan debatuar me TOMORIN
Ndėrsa ky shkruan shkrime banale

Kjo sasht e drejt Fare!!!!!!!!!!!!!


bambosAnėtarėsuar: 24 Sep 2005
Mesazhe: 7
Vendodhja: ch
Postuar: Tue Sep 27, 2005 11:10 pm Titulli i mesazhit:
--------------------------------------------------------------------------------

Tomor pse kėrkon sygjerim nga tjerėt , kur je kumbara i forumit dardania .de

Rivalėt e tu pėrjashtohen dhe ti vazhdon me avazin e vjetėrbambosAnėtarėsuar: 24 Sep 2005
Mesazhe: 7
Vendodhja: ch
Postuar: Tue Sep 27, 2005 11:17 pm Titulli i mesazhit: Dardania.de ėsht njė qerrdhe fanatikėsh
--------------------------------------------------------------------------------

Nga ky forum jan Pėrjashtuar anėtar , rivalėt e tė cilėve akoma vazhdojn tė predikojn urrejtje fetare ndaj krishterizmit!


bambosAnėtarėsuar: 24 Sep 2005
Mesazhe: 7
Vendodhja: ch
Postuar: Tue Sep 27, 2005 11:20 pm Titulli i mesazhit:
--------------------------------------------------------------------------------

Qė ky forum tė jet mė cilėsor ather duhet tė largohen tipat sikur albmuslim dh e tomori, e jo tė largohet blondi

turp pėr dardania de tė mbaj albmislim dh e tomor

Mbrapsht nė krye
-----------------------------------------------------------------------------------


Nuk kuptoje fare por eshte shume qarte se ky far bambusi esht futur qellimishte veq teket telashe me mua Tomorin..?!!!
Administratore postimet i keni e tash ju vete vlersoni qellimin e bambusit

Me respekte:
Tomori
Tomori Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-09-05, 01:53   #6
Guest
 
Postime: n/a
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ReNTiSi
Pse Ska Mundsi te behen EDIT textet ketu tek ki Forum Mundet te e kuptoj ket gje .
nese ka ndonjeri prej pergjegjesve te ketij Forumi informata per ket mundsisht ktu apo ne Pv letme Tregon ...
Ju pershendes Kalofshi mir
ReNTiSi
  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-09-05, 16:29   #7
Psikologu
Shpirt shyptari
 
Avatari i Psikologu
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Postime: 6,907
Psikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ReNTiSi
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ReNTiSi
Pse Ska Mundsi te behen EDIT textet ketu tek ki Forum Mundet te e kuptoj ket gje .
nese ka ndonjeri prej pergjegjesve te ketij Forumi informata per ket mundsisht ktu apo ne Pv letme Tregon ...
Ju pershendes Kalofshi mir
ReNTiSi
Ju mund ti drejtohi moderatorit qė tė ju bejė permiresimin nė tekstin e juaj.
Sikur tė ishte qė ju vetė tė beni atė punė , atehere do tė mbetej forumi vetem me permiresime private te njerezve ne shkrim .
Pra gabimin ju mund ta permiresoni edhe mė vonė duke ju drejtuar anetarve ne forum , ose duke kerkuar ndihmė nga moderatori.

Me dnerime

Psikologu
__________________
Njerzitė fisnikė , me ligjeraten e tyre , fitojnė mė shumė armiq, sesa njerzit e ligj me veprimet e tyre tė liga.

Zhan Pol
Psikologu Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-09-05, 19:58   #8
Guest
 
Postime: n/a
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Psikologu
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ReNTiSi
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ReNTiSi
Pse Ska Mundsi te behen EDIT textet ketu tek ki Forum Mundet te e kuptoj ket gje .
nese ka ndonjeri prej pergjegjesve te ketij Forumi informata per ket mundsisht ktu apo ne Pv letme Tregon ...
Ju pershendes Kalofshi mir
ReNTiSi
Ju mund ti drejtohi moderatorit qė tė ju bejė permiresimin nė tekstin e juaj.
Sikur tė ishte qė ju vetė tė beni atė punė , atehere do tė mbetej forumi vetem me permiresime private te njerezve ne shkrim .
Pra gabimin ju mund ta permiresoni edhe mė vonė duke ju drejtuar anetarve ne forum , ose duke kerkuar ndihmė nga moderatori.

Me dnerime

Psikologu
Une kam then qe secili Antar te ket te Drejt te bej Edit Textin e vet pse kjo seshte e Lejuar ketu Mundet te e Kuptoj let gje ? per Cfar Arsye nuk lejohet nje gje e till Pasi qe eshet Forumi i par qe e shof ket gje ketu te vecant ndaj tjerve . Ju pershendes : RENTISI
  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-09-05, 20:53   #9
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ReNTiSi
ATHUA ASNJERIT SI INTERESON TE PERGJIGJET NE KET PYETJE A ?!!!!!
I nderuari Rentisi, nuk mund tė bėhet editimi e shkrimeve nga anėtarėt e thjeshtė pėr shkak tė mundėsisė sė keqpėrdorimeve.

Nėse ndonjėherė ke nevojė tė pėrmirėsohet diēka nė shkrimet tuaja mund tė ju drejtohesh, moderatorėve tė rubrikave pėrkatėse.

Me nderime Murgesha!
Rentisi edhe sa herė don me t`u pėrgjigjur nė kėtė pyetje?

Pėr shkak tė keqpėrdorimeve tė mundshme nuk lejohet editimi nga anėtarėt e thjeshtė, as i shkrimeve personale qė i ban.
Dhe nėse dikund ke shkruar ndonjė shkrim qė mendon se duhet tė tė pėrmirėsohet atėherė lutesh ti drejtohesh moderatorit tė rubrikės pėrkatėse.
Shpresoj se tani do ta kesh tė kjartė.

Murgesha!
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-09-05, 23:53   #10
Guest
 
Postime: n/a
Gabim

[b]Po si jo shum qat por pak me ndryshe pergjigju se Shuplak askujt si kom mshu qe me shpreh mllef edhe sa her edhe kshtu ashtu .....
Te jesh Moderator e ke per detyr te pergjigjesh ne ate cfar je pyetur e jo edhe te mendosh se je shum cka se tek e Fundi edhe nese su pergjigjshit sen skish mu ba por ja qe eshet pergjigje edhe prap kam kerkuar SQARIM nga ai apo ndokush tjeter se seshte dita e par qe hy ne ndonje Forum Shqiptar por ka vite qe mirrem me kesi gjera por Hera e par eshte qe marr pergjigje te ketij llojit apo ndoshta skan gje pergjigjet por mua ashtu me duket ......
Mos sheno me shum se ska nevoj e kam kuptu ate qe ke desht me then .
Ju pershendes : RENTISI[b]
  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-09-05, 00:19   #11
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ReNTiSi
[b]Po si jo shum qat por pak me ndryshe pergjigju se Shuplak askujt si kom mshu qe me shpreh mllef edhe sa her edhe kshtu ashtu .....
Te jesh Moderator e ke per detyr te pergjigjesh ne ate cfar je pyetur e jo edhe te mendosh se je shum cka se tek e Fundi edhe nese su pergjigjshit sen skish mu ba por ja qe eshet pergjigje edhe prap kam kerkuar SQARIM nga ai apo ndokush tjeter se seshte dita e par qe hy ne ndonje Forum Shqiptar por ka vite qe mirrem me kesi gjera por Hera e par eshte qe marr pergjigje te ketij llojit apo ndoshta skan gje pergjigjet por mua ashtu me duket ......
Mos sheno me shum se ska nevoj e kam kuptu ate qe ke desht me then .
Ju pershendes : RENTISI[b]
Ska problem Rentisi.
Mė vjen mirė qė mė nė fund u morrėm vesh.
Pėrshėndetje edhe pėr ty.
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-11-07, 12:00   #12
Sy_kaltra
 
Avatari i Sy_kaltra
 
Anėtarėsuar: 21-08-05
Postime: 23,702
Sy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ankes

Pershendetje .

Lutja ime eshte per Bond nese eshte e mundur kuptohet .
Nese do te ishte e mundur dua te di publikisht se kush eshte antarja/i me nick-name gertaa ,e/i cili/a nuk e dij se per qfar arsye me shqeteson me mesazhe private.
Mesazhet nuk i kam te fshira mendoj se Administratoret kan fuqi per ti lexuar i kam ne in-box dhe besoj se shpejt do te kem nje pergjegje nga ju .

Veq dua te dij se ndoshta eshte ndonje antar/e me nje nick-name qe poston regullisht ,e mua me ngacmon ne mesazhe private me nick-name te ri ,nga se nuk kishte shume postime kjo apo ky gertaa . besoj se nepermjet IP-adres mund te verifikohet ky person...

Shpresoj te mos kem kerkuar te pamunduren nga Administratori ...

Ju faleminderit per mire kuptim....
__________________
Ik MoS u DaShUrO
Sy_kaltra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-11-07, 16:29   #13
No MeRcY.
 
Anėtarėsuar: 06-09-07
Vendndodhja: P.I.M.P Playa..
Postime: 99
No MeRcY. i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: Ankes

veq ty pot nguckan bre ahh po kallxoj adminit ne privat edhe e ndreq kit jo kshtu jo ashtu si asi gra e keqqe nejse ti miss koke
No MeRcY. Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-11-07, 18:29   #14
UniCorN
 
Anėtarėsuar: 16-01-06
Vendndodhja: Diku..
Postime: 196
UniCorN me shokė shumeUniCorN me shokė shume
Gabim Titulli: Ankes

Une mendoj se njerezit qe nuk jane ne gjendje te menaxhojne mesazhet e tyre private nuk duhet te regjistrohen fare ne forum, sepse kane mungese te vete-menaxhimit. Tjeter eshte nese dikush te ofendon publikisht.

Nuk je personi i vetem ne kete forum qe ofendohet ne mesazhe private. ka anetare te llojllojshem ketu, prandaj mos nga meniher si ata femijet shpiuna, qe dine mire me shpiunat.."mami, babi. kqyre patlixhani ma meshoi me shpuze, masi une ja meshova me stupc" ose "mesuse msuse..kqyre ai djali po mi kqyre kembet edhe pse une kam vesh miniq"...looool

Mirepo... tjeter eshte kur te ofendon nje moderator, qe gjoja e ka per obligim te moderoje te tjeret...po edhe keta njerez bre jane, subjekte dhe shpeshhere mund te bejne moderim subjektiv...loooool
UniCorN Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-11-07, 21:05   #15
Bond
 
Avatari i Bond
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Postime: 269
Bond i pazėvėndėsueshėmBond i pazėvėndėsueshėmBond i pazėvėndėsueshėmBond i pazėvėndėsueshėmBond i pazėvėndėsueshėmBond i pazėvėndėsueshėmBond i pazėvėndėsueshėmBond i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ankes

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Sy_kaltra
Pershendetje .

Lutja ime eshte per Bond nese eshte e mundur kuptohet .
Nese do te ishte e mundur dua te di publikisht se kush eshte antarja/i me nick-name gertaa ,e/i cili/a nuk e dij se per qfar arsye me shqeteson me mesazhe private.
Mesazhet nuk i kam te fshira mendoj se Administratoret kan fuqi per ti lexuar i kam ne in-box dhe besoj se shpejt do te kem nje pergjegje nga ju .

Veq dua te dij se ndoshta eshte ndonje antar/e me nje nick-name qe poston regullisht ,e mua me ngacmon ne mesazhe private me nick-name te ri ,nga se nuk kishte shume postime kjo apo ky gertaa . besoj se nepermjet IP-adres mund te verifikohet ky person...

Shpresoj te mos kem kerkuar te pamunduren nga Administratori ...

Ju faleminderit per mire kuptim....
E nderuar Sy_kaltra, fillimishte dua tė njoftoj sė mundėsinė e lximit tė mesazheve private tė diskutuesve nuk e ka askush pos ai qė ėshtė i regjistruar me atė pseudonim, pra leximin e mesazheve private tė Sy_kaltres e ke vetėm ti e askush tjetėr, jo vetėm nė kėtė forum por nė asnjė forum nuk e ka mundėsinė e leximit tė mesazheve private kush tjetėr por secili anėtar mesazhet e veta pa marr parasysh a ėshtė anėtar apo admin.
E sa i perket ofendimeve mi pėrcjell nė privat ato mesazhe.

Bond


Bond Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 09:31.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.