Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Personalitete publike
Emri
Fjalėkalimi
Personalitete publike Personalitetet publike nga Kinematografia, Arti, Muzika, Kultura, Letėrsia, Politika, Shkenca, Sporti etj. Tė rejat, mėnyra e tė sjellurit, kontakti me publikun. (Po thojnė...)Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 18-09-08, 08:59   #16
sherri
J.H.N.K.SH
 
Avatari i sherri
 
Anėtarėsuar: 13-06-05
Vendndodhja: Rruga e qumshtit Nr- 3
Postime: 4,740
sherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Milaim Zeka

-Sa here ujrat terbohen,fundrrinat dalin mbi siperfaqe,ne situata normale,kure ujrat kthjellohen ato rrin posht nen uje,si shef askush,kondenzohen dhe behen casi "materjali" per tulla!.tani keto fundrrina per ti hy bosit te tyre ne b.... bejn me gisht nga njeri tjetri se cili esht ma mut se tjetri,,jo Rexhepi,jo Milaimi........

Keshtu ka ndodhe edhe me fundrrinen Milaim,dual ne siperfaqe vetem ne kohe trubullirash,para tyre punoj me avio-agjensionin JAT,ne suedi,edhe si "perkthyes"...ku ne ket detyr dihen sielljet e tije.Amoralitetin e tije e dine sidomose femrat shqipetare,ket amoralitet e tregon edhe sjellja ndaj familjes,dhe ish gruas se tij..e la per nje.........nga shqiperia,kure ajo i expozone kebet dhe........ne rruget e Prishtines, ky debili ankohet se po ja "hangekan" kebet kalimtaret e rasit!!!(si shqipetar pa kultur)........
__________________
Thuaje tė pa shkruarėn,shkruaj tė pa thėnėn!

Toleranca, ka kuptimin e pėrafėrt me durimin. (Dilaver Kosova)
sherri Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 23-09-08, 00:33   #17
BlacK DeviL
 
Avatari i BlacK DeviL
 
Anėtarėsuar: 23-09-08
Postime: 13
BlacK DeviL
Gabim Titulli: Milaim Zeka

Gazetari ma i miri nshqiptar i per mu .. edhe ma guximtari .. thjesht ska komente tkqija per kit njeri :D
BlacK DeviL Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-03-09, 23:42   #18
Agroni22
 
Anėtarėsuar: 03-08-04
Vendndodhja: ku kom lindur
Postime: 3,929
Agroni22 e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Milaim Zeka

trim , i menqur, i guximshum ,gazetar i mire por politiken nuk e nej hiq dhe shume her ka gabuar ne te kaluaren
__________________
dashuria nuk blihet por fitohet
dashuria nuk shitet por dhurohet
Agroni22 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-03-09, 00:07   #19
shfletuesi_
Djale Drenice
 
Avatari i shfletuesi_
 
Anėtarėsuar: 21-10-08
Vendndodhja: Nė vėndin e ngjarjeve
Postime: 20,920
shfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek shfletuesi_ Send a message via Skype™ to shfletuesi_
Gabim Titulli: Milaim Zeka

Sdua as te jap lavdata per te, as te jap verejtje per te. Sa i perket emisioneve dua te them lirisht e ka shpinen forc dhe flet pa frike... :P
__________________
Jeta eshte realitet jo virtualitet.

The End.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga shfletuesi_ : 03-03-09 nė 00:08
shfletuesi_ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-03-09, 17:55   #20
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: Milaim Zeka

pse kurr nuk tregoj qka e shtyri me e prezentue KADRI VESELIN si gjeneral i paktit NATO ,te jasharajt e prekazit
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-03-09, 08:49   #21
Makresh
 
Avatari i Makresh
 
Anėtarėsuar: 12-01-09
Vendndodhja: ..
Postime: 5,781
Makresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Milaim Zeka

Nuk eshte gazetar i fort, perpos qe eshte direkt dhe nashta fol pa rrotlla. Ndoshta indikapi i tij eshte qe s'din te flet me rrotlla ?
__________________
La ilahe il-lall-llah - Nuk ka Zot tjetėr pėrveē Allahut !
Makresh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-03-09, 15:14   #22
MemphiSx
ZoT DhE KrenaR
 
Avatari i MemphiSx
 
Anėtarėsuar: 11-12-03
Vendndodhja: StAteS Of GjAkOvA
Postime: 12,338
MemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek MemphiSx
Gabim Titulli: Milaim Zeka

Dyftyresia e tij u pa edhe ne emisionin e PA RROTULLA,kur musafir ishte Murat Jashari!
Ne pyetjen qe ia beri,ne lidhje me grupet e armatosura qe ishin duke bere ushtrime ne Shqiperi,ne vitet e 90-ta,aii i tha Murat Jasharit se: "Ju benit pjese ne grupin e dyte" ky gazetaruc,po te kishte aftesi,e te ishte kaq i drejperdrejt,PER HIR TE SHIKUESVE DO E KISHTE PYETUR SE: Kush bente pjes ne grupin e pare?? Une dhe shum te tjere e kemi ceke ketu ne ket forum se Tri grupet e para te armatosura kan qen te udhehequra nga Tre Komandantet e pare te ksaj force te quajtur pastaj UCK!

Grupi i pare i udhehequr nga Sali Ceku.

Grupi i dyte i udhehequr nga Adem Jashari,dhe

Grupi i trete i udhehequr nga Zahir Pajaziti!

Dmth qe te dalin ne shesh shum enigma qe qytetaret sot nuk i dijn,ka qen dashur qe Milaimi ti qet ne drite keto gjera!

Tek e fundit,nese Milaimi sdo ti paraqes ne publik keto gjera per interesa te veta partiake,Keto fakte do ti shkruaj Historia!!
__________________
Ndjehem krenar me ty Z.PRESIDENT....
MemphiSx Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-06-09, 16:49   #23
Neferta
 
Anėtarėsuar: 22-06-09
Postime: 1,545
Neferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Milaim Zeka

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dilaver
Eu sa plehi e krma u ngrit nė poste e besa edhe adhurohen!
Milaim Zeza ka qenė njė mashtrues i keq, pėrkthyes nė Norvegji e Suedi e besa edhe sherrin ia kan pa njė numėr i konsideruar azilkerkues shqiptar. Si nė Norvegji ashtu edhe nė Suedi. Ndėrsa gjatė luftės sė fundit nė Kosovė njihet mirė si pėrpilues i listave tė likuidimit dhe…..
Mos me u zgjat shumė pėr keqperdorimin e kasetave e emrit tė Jasharajve etj… po ndalėm nė njė rast tjetėr, nė Rambuje kur ishte nė pyetje mobilizimi i tė gjithė faktorėve mbarėshqiptarė nė fazėn pėrmbyllėse pėr pavarsimin e Kosovės, ai Milaim Zeza nė rolin e bodygardit e kėshilltar i Hashim Pondlės, kėrcėnon gazetarin Mero Baze duke i thėnė me egersi: ”Mero tė vras si Ahmet Krasniqin”

Kam duruar deri tani katėr lista vdekjesh nga kjo racė dhe do tė duroja edhe njėqind tė tjera nga „Daja“-(Azem Syla) nga „Zeka“-(Milaim Zeka) dhe nga tė gjitha pseudonimet qė fillojnė me emra zvarranikėsh dhe pėrfundojnė me pseudonimet e Enver Hoxhės, duke u inkurajuar nga proverbi shqiptar „qeni qė leh nuk tė ha“, por tashmė ky lloj qeni po leh pėr hesap tė Serbisė, e cila nė fakt ka treguar se sė paku dhėmb ka. Ndaj ka ardhur koha tė lidhen kėta zagarė.
(Mero Baze, botoi gazeta „Bota sot“ e datės 1.4.1999, f. 5)

Ndėrsa pėr fjalorin, edukatėn, kulturėn, civilizimin, shprehjet e njerėzinė e tij lexo:
”Jeta nuk shkon me tė futme, dhe ju i nderuari Hashim Thaēi, duhet ta dini shume mirė se njė njeri i tillė, i fėlliqur, tė poshtėron dhe tė fėlliq edhe ty po ta mbash afėr. Ai ėshtė njė debil i vėrtetė. Ai ėshtė njė mut, e tulla nuk mbarohet prej mutave si Rexhep Hoti, o Hashim Thaēi, ndaj po tė them ta lidhėsh qenin para se tė tėrbohet e tė tė kafshojė edhe ty vetė.
Kaq kėsaj radhe pėr Rexhep faqeziun.
Me nderime, Milaim Zeka”

Brum i njėjtė jan Rexhepi e Milaim Zeza, por ky i fundit kur u mbarua ėshtė shpenzuar mė tepėr material ndėrtimor (brum), prandaj edhe ėshtė i cikė mė i madh.
mos fol kunder drenices e sa per zeken eshte pseudonim i gjavit halitit qe ma patriot shqiptar pak i gjene
Neferta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-06-09, 00:22   #24
Afrimi_17
Riodacs.10
 
Anėtarėsuar: 06-09-07
Vendndodhja: vushtrri
Postime: 321
Afrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Milaim Zeka

MEdoi se Milaim zeka eshte ky qe eshte nga provoja perendimore dhe mundohet te na shpie asaj rruges evropiane me gjith fuqin e tij , me sa di une ky ka qen udheheqes i shqiptareve ne suedi ne parlament Tash nuk di a eshte me ..Ka edhe pasaporten suedeze. Une vete kam jetuar ne suedi dhe e di se qka dot thon te arientohesh atje, ke tjera zakone ,ke tjera ndjenja ke tjera qellime dhe menyra per ta shikuar jeten...ne kosov nje njeri zgjohet nga gjumi gjithmom me mendime se si te vjedh diku si ta vras nje njeri pra niveli i shoqeris dhe gjendja sociale jan shum shum katastrofale dhe mendoj se pikerisht kjo situat e shtyen gazetarin tim te preferuar Milaim Zeken te holumtoj . Sa i perket guximit Gjithmon nje njeri ka guximin te marr fjalen mbi te tjeret..Edhe ne mund te behemi si milaim Zeka Mire po dueht ti kem normot e shoqeris Te dim se qka eshte mire dhe qka eshte keq ..Te jetosh ne kosov nuk di si ta the eshte smundje psiqike eshte vdekje njerezore qe nuk mund te pershkruhet dhe me ket nivel shoqeror,arsimor dhe financiar
jemi shum shum larg evropes dhe mire bejn qe nuk na japim vizat sepse e shkaterojm
diciplinen shoqerore ..Pra Milaim Zeka Din te kritikoj din ku eshte mire ku eshte keq e etj
Sepse ka marr provojen e duhur ne vendim me demokratik ne bote(Suedi)
Une nuk jom Azgje kunder kosoves deshiroj qe kosova ta nderroj ker mentalitet ,Deshiroj
Te Arrij ne qdo aspekt ne qdo profil mirepo Desha Ta Paraqes at bilancin Kosov-evrop.
Tash te him direkt ne tem 1:Po thojn kosova po maron qipsa edhe tamlin vita ,Po ku
mbahet shteti me qipsa bre suedia i prodhon sdi sa kamion ne dit te firmes scania,
prodhon vetura (Volvo, Saab..Ka qelikun me te fort ne bot etj) dhe Shiko Qeverisja eshte aq e drejte ne qdo aspekt ..Ka Energjin ne Dhe pa bandera ,ka instalimin e kopjuterave nen dhe ...Ka uj pa nderpre ,rrym pa nderpre , higjena ne qytet shum e paster , Infrastruktura eshte teper e bukur .. nuk ke dyqane private nuk ke ordinanca private te gjitha jon shteterore , ke sigurin e njeriut si personalitet , Psh nese ty veten te ndjek nje qen atehere ti mund ta paraqesesh rastin ne gjyq dhe te marresh bajagi pare.. prandaj nuk guxon ta ndertosh nje shtepi sa kate deshiron ti vete , e as ne pozit qfare deshiron vete , e as ngjyren qfare deshiron vete , te gjitha jon ne planprogramin shteteror, prandaj kan teknologji qe nese nuk paguan rrymen ta shkepucin vetem ty jo komshit e tu te bien viktim shkaku e te tjerve qe nuk bejn pages, prandaj qdo njeri ka njeri percjelles se qka po ben ku po shkon ku po qendron etj , prandaj ata qdo njeri e konsiderojn si te vetin jo si te nenes dhe babas , qdo njeri ka banesen e vete nga mosha 18 e tutje , nese nje femij lind regjistrohet ne kompjuter kur eshte koha per vaksinim te vie zarfi ne shtepi femija duhet te vaksionohet , kur aj femij ti ben 1 vjet , te vjen zarfi ne shtepi urime Ditelindja qe sod e tutje femija duhet te dergohen ne qerdhe , dhe nese prinderit nuk e dergojn atehere ..Prinderve iu merret femija dhe shteti perkujdeset per femiun ne menyren ma te mire te mundshe,, kur aj femij te arrij ne mosh7-8 vjeqare vie zarfi ne shtepi se qfar lloj sporti deshiron te zgjedh femiu . PRandaj te moshuarit e kan kujdesin ne menyren me te mire te mundshme .. Si perfundim mundesi shum per te rinje , kujdesje per te moshurit,,,JEte e mire per te rinje dhe Shum Demokraci per qdo qytetar te Suediz Dhe Tash gjene Dallimin Ku Qenka kosova ku eshte Suedia Dhe mendoj se pikerisht kjo pervoj
e jeteses ne Suedi nga Milaim Zeka Ka bere qe aj te di me shum, Te guzoj me shum, per tu munduar te na krijoj nje mentalitet me te mire...Ndoshta dola nga tema pake mirepo kjo eshte e verteta dhe dhasht zoti qe edhe kosoven ta shofim ne rrug te drejt , me nje qeverisje mat mire me nje sherbim mat mire per qytetarin dhe me mundesi ma te mira dhe jete sa ma te mira per te gjith qytetaret e saj ..
Sa per Milaim Zeken Eshte njeri i drejt qe qet ne pah problemet me te cilat ballafaqohemi ne qytetaret ne perjgithsi dhe shpresoj se te kete edhe me shum Milaim Zeka sepse me nje hu nuk thurret gardhi flm per mirekuptim
Kaloni mire ne kosoven e lire.
Afrimi_17 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-06-09, 17:32   #25
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: Milaim Zeka

me pelqen thjeshsia e tij ,po ka shum mekate sidomos me tek familja JASHARI kur e ka prezentue kadri veselin si gjeneral LULI gjeneral i paktit veri atlantik


edhe pse mudohet me fol pa rrotulla e kalura e tilj ka shum rrotulla ,qe kurr nuk do ti publikoj
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-07-09, 14:57   #26
elsaaa08
 
Avatari i elsaaa08
 
Anėtarėsuar: 02-06-09
Postime: 146
elsaaa08 i dashurelsaaa08 i dashurelsaaa08 i dashurelsaaa08 i dashur
Gabim Titulli: Milaim Zeka

na shqiptaret qdoher japim komente pa i njohur njerzt
elsaaa08 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-09-09, 00:57   #27
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: Milaim Zeka

te shtune e kaluar ne emisonin pa rrotulla e pati musafir JAKUPIN po e beri nji gabim shum te madh ,milaimi aty kur tha se QEKIA PO LOBON KUNDER NJHJEVE TE REJA PER KOSOVEN ,e kisha lut qe ket emison te shiqon e let kerkon FALJE PUBLIKE PERMES EMISONIT TE TIJ PA RROTULLA se QEKIA shum ka dhan per kosoven mos ta harrojm qytetin e OSTRAVES qe shum ushatar te TMK jan sjell per ushtrime USHTARAKE FALAS
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-09-09, 00:59   #28
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: Milaim Zeka

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga elsaaa08
na shqiptaret qdoher japim komente pa i njohur njerzt


ndoshta mileti njihen ne mes veti se KOSOVA esht e vogel PAK ma e madhe se me i bashkue te 3 OBRIAT edhe MAREFCIN
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-09-09, 01:04   #29
Legend
 
Anėtarėsuar: 14-11-05
Postime: 459
Legend e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Milaim Zeka

Tmerri i kombit shqiptar,Milaim Zeza.
Njeriu qe ne rinine e hershme u rekrutua nga UDB-ja, dhe i vetmi qe pati lejen nga Jugosllavia qe ne emer te Rinise se Kosoves ti dhuroje lule Enver Hoxhes,shiti inqizimet e celulave te UCK-se televizioneve (proserbe) suedeze,shantazhoi nje UCK te tere,iniciator i shume vrasjeve para gjate dhe pas lufte te personaliteteve te shquara te kombit,kryesisht intelektual dhe ushtarake.
I maskuar me nje "sinqeritet" meskin dhe teper te rrejshem,nje aktrim te tmerrshem thjeshtesie,nje njeri qe vuri masken e te "vertetes" duke perdorur fjale te ndyra,nje tragjedi qe ta quash shqiptar.
Nuk kam asgje kunder homosexualeve ,por kur jane sikur ky,atehere vertet me ben homofob.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Legend : 12-09-09 nė 01:05
Legend Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-09-09, 01:11   #30
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: Milaim Zeka

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Legend
Tmerri i kombit shqiptar,Milaim Zeza.
Njeriu qe ne rinine e hershme u rekrutua nga UDB-ja, dhe i vetmi qe pati lejen nga Jugosllavia qe ne emer te Rinise se Kosoves ti dhuroje lule Enver Hoxhes,shiti inqizimet e celulave te UCK-se televizioneve (proserbe) suedeze,shantazhoi nje UCK te tere,iniciator i shume vrasjeve para gjate dhe pas lufte te personaliteteve te shquara te kombit,kryesisht intelektual dhe ushtarake.
I maskuar me nje "sinqeritet" meskin dhe teper te rrejshem,nje aktrim te tmerrshem thjeshtesie,nje njeri qe vuri masken e te "vertetes" duke perdorur fjale te ndyra,nje tragjedi qe ta quash shqiptar.
Nuk kam asgje kunder homosexualeve ,por kur jane sikur ky,atehere vertet me ben homofob.


po mundohet me u largue


kurr nuk na tregoj po rrotulla se ky KADRI VESELI qfar grade ushtarake ka pas ne paktin veriatlantik NATO e te jasharajt esht prezentue si GJENERAL LULI GJENERAL I PAKTIT NATO


E MOS TE FLASIM per kohen e luftes ky raportonte nga fronti i luftes e bashkrortja e tij punonte per kompanin ajrore te jugosllavis ne STOKHOLM per JATin


shum do pun kan mbet nen mjegull


__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 21:25.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.