Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shqipetaret > PAVARESIA KOSOVĖS
Emri
Fjalėkalimi


Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 16-10-09, 10:18   #16
murrizi
 
Avatari i murrizi
 
Anėtarėsuar: 18-04-05
Postime: 3,489
murrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Hajt ti bėjmė njėqindė....

...E unė them qė PO !

Nė fakt njė popull i lodhur e me halle, merret pikėrisht me punėt e tjetrit, por nė rastin tonė ky "tjetri" ėshtė po ky qė na rri mbi krye e s'na e le ta drejtojm kurrizin, Sepse po ta kishim kėtė mundėsi, edhe neve nuk do merreshim fort e fort me "kėtė apo atė".

Nuk ėshtė puna edhe bash ashtu sa pėr tė mos ja varur (veshin) kujtoj. Nuk ėshtė e drejtė qė dy apo tre persona ta mbajn peng njė shoqėri tė tėrė, njė popull tė tėrė.

Numri NJĖQINDĖ nė fakt ėshtė numri shpėtimtarė i sė gjithės pėr ēfar ėshtė punuar me gjenerata e breza para nesh:
Nuk e keni iden se pėr ēfar flitet, apo nuk i merrni kundėrshtarėt (serbin) seriozisht? Nuk e dijė ku e keni hallin, por ajo ēfar pret Kryeministri Serb, Vuk Jeremiq, (i'a shkrova emrin dhe mbiemrin me plot rrespekt, mu ashtu si e ka) nga GJND-ja duket tė ketė patur jehonė tė madhe sa pėr ta STAGNUAR nė 6-dhjetshe njohjen e metutjeme tė Kosovės nga bota e madhe.
__________________
Shqiptarėt do ti fitojn tė gjitha luftėrat, posa ta kenė pėrfunduar betejen e fundit mes vete.
Duhet shkrirė tė gjitha besimet e huaja, e bėrė detyrė kombėtare pėr mileniumin e ardhshėm qė (DEFINITIVISHT) tė bėhet Shqipėria.
murrizi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 19-10-09, 20:24   #17
Kercovari
 
Anėtarėsuar: 20-09-04
Vendndodhja: Zuerich/ch
Postime: 15,792
Kercovari e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Kercovari
Gabim Titulli: Hajt ti bėjmė njėqindė....

150 eshte numri sot i passaportave biometrike serbe te dhene ne konsulaten serbe ne Zyrih per shtetas shqiptare te Kosoves.150 faxe jan dergu ambasadave si fakt se nuk e duan shqiptaret e Kosoves shkeputjen nga srbija.
100 vjete luftuan per pavaresi qe ne fund te shiten per nje passaport serbe.Duhet miratuar nej ligj qe ketyre personave te u merret shtetsia Kosovare,me mire shtete gjysmak se sa shtet me popullate serbe ngase ne passaporte u shkruan"Srbski Drzavljanin".Me shnet!
__________________
Diellin,vetėm tė marrėt mundohen
tė mbulojn me shoshė....
Kercovari Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-05-10, 12:17   #18
schütze
 
Avatari i schütze
 
Anėtarėsuar: 06-05-05
Vendndodhja: ne D
Postime: 6,050
schütze i pazėvėndėsueshėmschütze i pazėvėndėsueshėmschütze i pazėvėndėsueshėmschütze i pazėvėndėsueshėmschütze i pazėvėndėsueshėmschütze i pazėvėndėsueshėmschütze i pazėvėndėsueshėmschütze i pazėvėndėsueshėmschütze i pazėvėndėsueshėmschütze i pazėvėndėsueshėmschütze i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Hajt ti bėjmė njėqindė....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shfletuesi_
Bahen bahen kesmet edhe 100... ama eshte koha e pushimeve tash sezona prej 1 korrikut deri me 1 shtator mos pritni njohje... pas 1 shtatorit deri me 1 janar 2010 do hyp 100-shi :)
shfletoj ma shpesh qato flet e tregoju se valla po me duket se ma shum po i qmojn veprimet e serbis se sa te te qeveris ton qe e mjera jo qe nuk po e perkrah bota me menyr te merituar,por as na nuk jemi tuj e perkrah te pakten moralisht
__________________
........Deshte s'desht jeta vazhdon....
schütze Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-06-10, 09:49   #19
murrizi
 
Avatari i murrizi
 
Anėtarėsuar: 18-04-05
Postime: 3,489
murrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Hajt ti bėjmė njėqindė....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kercovari
150 eshte numri sot i passaportave biometrike serbe te dhene ne konsulaten serbe ne Zyrih per shtetas shqiptare te Kosoves.150 faxe jan dergu ambasadave si fakt se nuk e duan shqiptaret e Kosoves shkeputjen nga srbija.
100 vjete luftuan per pavaresi qe ne fund te shiten per nje passaport serbe.Duhet miratuar nej ligj qe ketyre personave te u merret shtetsia Kosovare,me mire shtete gjysmak se sa shtet me popullate serbe ngase ne passaporte u shkruan"Srbski Drzavljanin".Me shnet!
150 pisa mund tu thuhet atyre....
Eu bre nanaloken ku su mushen men shiptarhanja.

mu kujtua kjo temė derisa lexoja pėr Behgjet Pacollin nė Koha Ditore.
eu pacoll se punė na dole (thash me vete) tė lam pėr minush e na dole Elefant.
Paj shiptarhanja me pisa plot, edhe atje sja kishin lon vendin njerit tue sha, pse po lobon pėr njohjen e kosovės nga shtete tė ndryshme.
Kėtu mund ta lexoni :http://www.koha.net/index.php?cid=1,22,23700
__________________
Shqiptarėt do ti fitojn tė gjitha luftėrat, posa ta kenė pėrfunduar betejen e fundit mes vete.
Duhet shkrirė tė gjitha besimet e huaja, e bėrė detyrė kombėtare pėr mileniumin e ardhshėm qė (DEFINITIVISHT) tė bėhet Shqipėria.
murrizi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-06-10, 15:12   #20
Lapsi
 
Avatari i Lapsi
 
Anėtarėsuar: 02-11-09
Vendndodhja: Ne ngjyren e ndergjegjes
Postime: 11,499
Lapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Hajt ti bėjmė njėqindė....

Vuk Jeremici dhe vicat tjere mund te hapin gojen sikur lope tere dite, Kosova eshte e pavarur dhe kthim mbrapa ska
__________________
Lapsi ėshtė i shenjtė, mirėpo nuk ėshtė shenjtėri tė shkruash ēmendurira...
Lapsi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-06-10, 13:00   #21
murrizi
 
Avatari i murrizi
 
Anėtarėsuar: 18-04-05
Postime: 3,489
murrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Hajt ti bėjmė njėqindė....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Lapsi
Vuk Jeremici dhe vicat tjere mund te hapin gojen sikur lope tere dite, Kosova eshte e pavarur dhe kthim mbrapa ska
.......dhe jo vetėm kaq,
edhe ndarje ska !

Mė kotė u munduan shkit dhe disa pisa tė tyne nė Kosovė qė ta pėrmbysin Qeverin dhe njėkohėsisht ta kthejn, apo s'paku ta ndajnė Kosovėn.
Kur ja nė sken sėrisht po ata burra qė i zun themelet e para tė shtetėsis sė Kosovės.
 • Bill Klinton riaktivizohet sėrisht pėr kosovėn.
 • Servėr (analist i njohur, mua ma merr mendja njeri shumė i afėrt me shėrbimin intelegjent amerikan)kėshillon Sejdiun ta thėrras Tadiēin nė Prishtin.
 • Bastisjet nė ministri tė ndryshme (fars politik-pjes e strategjis pėr veriun).
 • Dekleratat e fundit tė politologėve serb pėr "dorzim" ndaj bllokades kundėr Kosovės.
 • Feith pret njohje tė reja pėr kosovėn.
 • ......dhe e fundit(qetė por sigurt) Eulexi me urdhėr tė qeveris sė Kosovės shtrin hetimet edhe nė Veri tė vendit !
E bafsh me shėndet njėqindėshin Kosovė.
__________________
Shqiptarėt do ti fitojn tė gjitha luftėrat, posa ta kenė pėrfunduar betejen e fundit mes vete.
Duhet shkrirė tė gjitha besimet e huaja, e bėrė detyrė kombėtare pėr mileniumin e ardhshėm qė (DEFINITIVISHT) tė bėhet Shqipėria.
murrizi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-06-10, 13:14   #22
jadore
 
Avatari i jadore
 
Anėtarėsuar: 23-08-05
Vendndodhja: universe
Postime: 7,218
jadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Hajt ti bėjmė njėqindė....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga murrizi
.......dhe jo vetėm kaq,
edhe ndarje ska !


Mė kotė u munduan shkit dhe disa pisa tė tyne nė Kosovė qė ta pėrmbysin Qeverin dhe njėkohėsisht ta kthejn, apo s'paku ta ndajnė Kosovėn.
Kur ja nė sken sėrisht po ata burra qė i zun themelet e para tė shtetėsis sė Kosovės.
 • Bill Klinton riaktivizohet sėrisht pėr kosovėn.
 • Servėr (analist i njohur, mua ma merr mendja njeri shumė i afėrt me shėrbimin intelegjent amerikan)kėshillon Sejdiun ta thėrras Tadiēin nė Prishtin.
 • Bastisjet nė ministri tė ndryshme (fars politik-pjes e strategjis pėr veriun).
 • Dekleratat e fundit tė politologėve serb pėr "dorzim" ndaj bllokades kundėr Kosovės.
 • Feith pret njohje tė reja pėr kosovėn.
 • ......dhe e fundit(qetė por sigurt) Eulexi me urdhėr tė qeveris sė Kosovės shtrin hetimet edhe nė Veri tė vendit !
E bafsh me shėndet njėqindėshin Kosovė.

per ju te gjithe ..
rujeni kete postim se do ju perkujtoj pas nje kohe , e dhimbeshme pa infinit do te jete kujtimi ..
ps.
pa preteks e citova te nderuarin murriz, ishte nje prototip i 7 miljon shqiptareve qe me lundrojne ne iluminizem dhe lundrim frekuenca krekosje neti patriotik ..realiteti si duket do te del shume pervelues..
e Kosoven do e njohin te gjitha shtetet e botes deri atehere ( kete e keni te garantuar nga Une bile)..por me sa km 2 teritor te saj, shtohet pytja ..?
a e kam une keq apo kam pershtypje qe kjo eshte vera me e percelluese ne Prishtinen pa lume ne kete 10 vjeteshin e fundit.!
jadore Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-06-10, 13:21   #23
shfletuesi_
Djale Drenice
 
Avatari i shfletuesi_
 
Anėtarėsuar: 21-10-08
Vendndodhja: Nė vėndin e ngjarjeve
Postime: 20,920
shfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek shfletuesi_ Send a message via Skype™ to shfletuesi_
Gabim Titulli: Hajt ti bėjmė njėqindė....

Viva la Kosova Izraele e dyte ne Ballkan. Per tollovi Politike Amerikane.
__________________
Jeta eshte realitet jo virtualitet.

The End.
shfletuesi_ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-06-10, 14:32   #24
murrizi
 
Avatari i murrizi
 
Anėtarėsuar: 18-04-05
Postime: 3,489
murrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Hajt ti bėjmė njėqindė....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shfletuesi_
Viva la Kosova Izraele e dyte ne Ballkan. Per tollovi Politike Amerikane.
Edhe ty tu thaft mu goja.......
qė i bėnė gjonat t'pakona.
__________________
Shqiptarėt do ti fitojn tė gjitha luftėrat, posa ta kenė pėrfunduar betejen e fundit mes vete.
Duhet shkrirė tė gjitha besimet e huaja, e bėrė detyrė kombėtare pėr mileniumin e ardhshėm qė (DEFINITIVISHT) tė bėhet Shqipėria.
murrizi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-06-10, 14:37   #25
shfletuesi_
Djale Drenice
 
Avatari i shfletuesi_
 
Anėtarėsuar: 21-10-08
Vendndodhja: Nė vėndin e ngjarjeve
Postime: 20,920
shfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek shfletuesi_ Send a message via Skype™ to shfletuesi_
Gabim Titulli: Hajt ti bėjmė njėqindė....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga murrizi
Edhe ty tu thaft mu goja.......
qė i bėnė gjonat t'pakona.

Pse more , une thash ashtu siq i shof gjerat nga kendveshtrimi im hahaha... :P Ama Amerikes i duhet nje mik ne ballkan qe te ket besim tek Amerika tjeter popull perveq shqiptareve nuk gjen kshtu qe ne kemi pas fatin te jemi ata. Per trazira kur te lyp politika. Jo kogja analist jam a po bre.
__________________
Jeta eshte realitet jo virtualitet.

The End.
shfletuesi_ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-06-10, 14:56   #26
murrizi
 
Avatari i murrizi
 
Anėtarėsuar: 18-04-05
Postime: 3,489
murrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Hajt ti bėjmė njėqindė....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shfletuesi_
Pse more , une thash ashtu siq i shof gjerat nga kendveshtrimi im hahaha... :P Ama Amerikes i duhet nje mik ne ballkan qe te ket besim tek Amerika tjeter popull perveq shqiptareve nuk gjen kshtu qe ne kemi pas fatin te jemi ata. Per trazira kur te lyp politika. Jo kogja analist jam a po bre.
Po je, nuk tham qė sje, ama ajo qė unė se kuptoj ėshtė pse bon "argat tė dreqit" (tė tilla hajgare).

Ti lėmė "interesat " e Amerikės, apo tė turqis, apo tė Rusis.......
Ti shofim interesat tona more.
Ėshtė edhe mė thjeshtė, ėshtė edhe mė leht, ėshtė edhe mė mirė!
Pra interesat tona lum miku ?!
Bile unė them shpesh herė ,, Pėr interesa kombtare, ja vlen tė aleancohesh edhe me dreqin".
__________________
Shqiptarėt do ti fitojn tė gjitha luftėrat, posa ta kenė pėrfunduar betejen e fundit mes vete.
Duhet shkrirė tė gjitha besimet e huaja, e bėrė detyrė kombėtare pėr mileniumin e ardhshėm qė (DEFINITIVISHT) tė bėhet Shqipėria.
murrizi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-06-10, 15:03   #27
shfletuesi_
Djale Drenice
 
Avatari i shfletuesi_
 
Anėtarėsuar: 21-10-08
Vendndodhja: Nė vėndin e ngjarjeve
Postime: 20,920
shfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek shfletuesi_ Send a message via Skype™ to shfletuesi_
Gabim Titulli: Hajt ti bėjmė njėqindė....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga murrizi
Po je, nuk tham qė sje, ama ajo qė unė se kuptoj ėshtė pse bon "argat tė dreqit" (tė tilla hajgare).

Ti lėmė "interesat " e Amerikės, apo tė turqis, apo tė Rusis.......
Ti shofim interesat tona more.
Ėshtė edhe mė thjeshtė, ėshtė edhe mė leht, ėshtė edhe mė mirė!
Pra interesat tona lum miku ?!
Bile unė them shpesh herė ,, Pėr interesa kombtare, ja vlen tė aleancohesh edhe me dreqin".
Shume thenje e mire kjo bilem duhet gdhendur edhe vendosur ne faqe te pare te fd-s ndoshta mbledhin mend disa.

O burre fukarallaku spo te len me ju nda ati ose asaj. Sa te behemi 100 eshte pak me ndryshe kemi drejt antarsimi ne shume gjera na takojn shume gjera. Psh Kod energjetik skemi 5 milion euro ne Vit shkojn ne bugjet te serbis vetem qe shfrytezojm kodin energjetik. pastaj tjerat qe jan telefoni , hekurudhat. Per kete dika po duhet me mbajt. Eh sikur te ishin keto do ishte hesapi me ndryshe. Po kqyrim a po i del Feithit fjala qe do ket njohje te mdhaja pas fjales se fundit te gjykates.
__________________
Jeta eshte realitet jo virtualitet.

The End.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga shfletuesi_ : 09-06-10 nė 15:04
shfletuesi_ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-06-10, 08:12   #28
BE LK
Kalimtar
 
Avatari i BE LK
 
Anėtarėsuar: 08-12-05
Vendndodhja: Tirane
Postime: 4,372
BE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Hajt ti bėjmė njėqindė....

Pse akoma nuk jane bere 100 a ?!
__________________
* " Vepra e nje personi ne mesin e njemije njerezve ka me teper ndikim se fjalet e nje mije njerezve drejtuar nje personi " *

Hasan El-Basri
BE LK Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-06-10, 20:01   #29
murrizi
 
Avatari i murrizi
 
Anėtarėsuar: 18-04-05
Postime: 3,489
murrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Hajt ti bėjmė njėqindė....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BE LK
Pse akoma nuk jane bere 100 a ?!
...pėrgjegjie fare e leht.
Sepse Hasanat (el basrat ) e tu nuk po dojn.
__________________
Shqiptarėt do ti fitojn tė gjitha luftėrat, posa ta kenė pėrfunduar betejen e fundit mes vete.
Duhet shkrirė tė gjitha besimet e huaja, e bėrė detyrė kombėtare pėr mileniumin e ardhshėm qė (DEFINITIVISHT) tė bėhet Shqipėria.
murrizi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-06-10, 09:45   #30
BE LK
Kalimtar
 
Avatari i BE LK
 
Anėtarėsuar: 08-12-05
Vendndodhja: Tirane
Postime: 4,372
BE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Hajt ti bėjmė njėqindė....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga murrizi
...pėrgjegjie fare e leht.
Sepse Hasanat (el basrat ) e tu nuk po dojn.
Pse keta "hasanat" e mi mos ju kane per detyre qe tju njohin ju "pordhaceve" pa breke qe i shani nat e dit ?!
Kaq maskilista jeni sa u jane erresuar syte, ju kujtoni se ata nuk e dine se cfar ju thoni per ta nat e dit ne per media dhe mediume te tjera dhe nga ana tjeter kerkoni tju njohin si shtet ?

Ore Murriz, mos u bej Matuf !


__________________
* " Vepra e nje personi ne mesin e njemije njerezve ka me teper ndikim se fjalet e nje mije njerezve drejtuar nje personi " *

Hasan El-Basri

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga BE LK : 16-06-10 nė 09:49
BE LK Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 21:24.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.