Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona Administrative > Rreth projektit Dardania.de
Emri
Fjalėkalimi
Rreth projektit Dardania.de Pyetjet, kėshilllat dhe sugjerimet e diskutuesve, dedikuar stafit drejtues.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 13-11-09, 17:35   #1
illyria
 
Anėtarėsuar: 19-03-04
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 370
illyria e ka pezulluar reputacionin
Gabim Vlerėsimi i postimeve

Tė nderuar drejtues tė diskutimeve, propozimi im ėshtė qė tė bėhet i mundur vlerėsimi i ēdo postimi qė e bėjnė anėtarėt nė tema tė ndryshme.
Nė fund tė ēdo postimi tė kemi mundėsi ta vlerėsojmė ate me pozitiv ose negativ.
Nė kėtė mėnyrė mė sė miri dhe mė sė lehti shihet opinioni i diskutantėve dhe vizitorėve tjerė tė forumit/diskutimit pėr ēdo postim dhe mėnjanohen polemikat e gjata sepse qartė shihet opinioni i tė gjithėve pas ēdo postimi.
Pėr shembull, kėtė temė apo postim timin me pozitiv e klikojnė 8 persona kurse me negativ e klikojnė 12.
Unė nė kėt rast e kuptoj qė e paskam pas dallash dhe anasjelltas.
Shpresoj qė propozimi im tė hasė nė miratim nga ju.


__________________
\"O Zot,na jep mė shumė mend e jo tru,tru ka edhe lopa\"
illyria Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 13-11-09, 18:45   #2
roadrunner
Shote Galica
 
Avatari i roadrunner
 
Anėtarėsuar: 07-09-09
Vendndodhja: N'dor t'dades tem
Postime: 9,779
roadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Vlerėsimi i postimeve

Po veq duhesh me dit se ktu ka njerz qe ta fusin negativ veq pej pikes qefit, tani duhesh me dyshu ne vehte mos je ti diqka dallash, kshtu qe nuk funksionon ashtu qysh ti po mendon se rekomandimet mund te jene edhe sipas disponimit te personit, apo veq ja fut qashtu per pik qefi :D


Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga illyria
Tė nderuar drejtues tė diskutimeve, propozimi im ėshtė qė tė bėhet i mundur vlerėsimi i ēdo postimi qė e bėjnė anėtarėt nė tema tė ndryshme.
Nė fund tė ēdo postimi tė kemi mundėsi ta vlerėsojmė ate me pozitiv ose negativ.
Nė kėtė mėnyrė mė sė miri dhe mė sė lehti shihet opinioni i diskutantėve dhe vizitorėve tjerė tė forumit/diskutimit pėr ēdo postim dhe mėnjanohen polemikat e gjata sepse qartė shihet opinioni i tė gjithėve pas ēdo postimi.
Pėr shembull, kėtė temė apo postim timin me pozitiv e klikojnė 8 persona kurse me negativ e klikojnė 12.
Unė nė kėt rast e kuptoj qė e paskam pas dallash dhe anasjelltas.
Shpresoj qė propozimi im tė hasė nė miratim nga ju.
__________________
Nuk kam firme, jam fukara

Kosova, vendi me romantik ne bote. Te gjithe ta mbajn qirin :D.
roadrunner Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-11-09, 20:02   #3
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim Titulli: Vlerėsimi i postimeve

Ja per qetu mua po me Mytkan me te Kuqe ...se asnje Postim se kom lidhje me temat !!
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-11-09, 20:29   #4
~AnnA~
The End !
 
Avatari i ~AnnA~
 
Anėtarėsuar: 11-11-08
Vendndodhja: atje ku ndjehem e huaj...
Postime: 7,509
~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Vlerėsimi i postimeve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga illyria
Tė nderuar drejtues tė diskutimeve, propozimi im ėshtė qė tė bėhet i mundur vlerėsimi i ēdo postimi qė e bėjnė anėtarėt nė tema tė ndryshme.
Nė fund tė ēdo postimi tė kemi mundėsi ta vlerėsojmė ate me pozitiv ose negativ.
Nė kėtė mėnyrė mė sė miri dhe mė sė lehti shihet opinioni i diskutantėve dhe vizitorėve tjerė tė forumit/diskutimit pėr ēdo postim dhe mėnjanohen polemikat e gjata sepse qartė shihet opinioni i tė gjithėve pas ēdo postimi.
Pėr shembull, kėtė temė apo postim timin me pozitiv e klikojnė 8 persona kurse me negativ e klikojnė 12.
Unė nė kėt rast e kuptoj qė e paskam pas dallash dhe anasjelltas.
Shpresoj qė propozimi im tė hasė nė miratim nga ju.
Pershendetje illyria!
Propozimi i mire, por mendoj se s'ka nevoje ne forum te shtohet dhe kjo mundesi perderisa,per te vleresuar nje person(kuptohet, ne baze te postimeve) ne kemi Reputacionet.
__________________
Ø°ŗ©©ŗ°ØØØØØØ°ŗ©©ŗ°ØØØØØØ°ŗ©©ŗ°ØØØØØ°ŗ©©ŗ°ØØØØØØØ °ŗ©©ŗ°ØØØØØØØ°ŗ©©ŗ
Kush me lendon me ben te forte...Kush me kritikon me ben te rendsishme...Kush me ka inat me ben te ēmuar..........
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ A n n A ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
~AnnA~ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-11-09, 22:50   #5
pirro
FUND!
 
Avatari i pirro
 
Anėtarėsuar: 17-12-05
Postime: 4,460
pirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek pirro
Gabim Titulli: Vlerėsimi i postimeve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ~AnnA~
Pershendetje illyria!
Propozimi i mire, por mendoj se s'ka nevoje ne forum te shtohet dhe kjo mundesi perderisa,per te vleresuar nje person(kuptohet, ne baze te postimeve) ne kemi Reputacionet.
Qikjo AnnA gjithmone ja qellon bree, edhe une pajtohem me anen
__________________
ka me u bo mire..!!

FUND!
pirro Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-11-09, 12:13   #6
murrizi
 
Avatari i murrizi
 
Anėtarėsuar: 18-04-05
Postime: 3,489
murrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Vlerėsimi i postimeve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga pirro
Qikjo AnnA gjithmone ja qellon bree, edhe une pajtohem me anen
Po m'doket qe edhe une fort jam kah ja qėlloj bre diēka.
Pse po e them kėtė (tube skeni bo mir qe e keni myll reputacjonin) ?!
Te une baco t'ka que zoti bereqet , e t'mė ėshtė shtue reputacjoni, kurrė me men se kisha marrė qė jam kaq i meqem, une shkruj njerzia fap repuatcjon, une shkruj njerzia fap fap ka dy ka dy. mo kur po vijn do dhjetfish t'ronda, phaaaaaaaa qato seeeeeee....
Shkurt e shpi ish kon vit bereqeti ky vit e hajt:Keni fituar 1159 pikė, asi

Reputacione
__________________
Shqiptarėt do ti fitojn tė gjitha luftėrat, posa ta kenė pėrfunduar betejen e fundit mes vete.
Duhet shkrirė tė gjitha besimet e huaja, e bėrė detyrė kombėtare pėr mileniumin e ardhshėm qė (DEFINITIVISHT) tė bėhet Shqipėria.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga murrizi : 22-11-09 nė 12:20
murrizi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-11-09, 13:50   #7
Artisti
 
Avatari i Artisti
 
Anėtarėsuar: 16-05-05
Postime: 6,480
Artisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Vlerėsimi i postimeve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga murrizi
Po m'doket qe edhe une fort jam kah ja qėlloj bre diēka.
Pse po e them kėtė (tube skeni bo mir qe e keni myll reputacjonin) ?!
Te une baco t'ka que zoti bereqet , e t'mė ėshtė shtue reputacjoni, kurrė me men se kisha marrė qė jam kaq i meqem, une shkruj njerzia fap repuatcjon, une shkruj njerzia fap fap ka dy ka dy. mo kur po vijn do dhjetfish t'ronda, phaaaaaaaa qato seeeeeee....
Shkurt e shpi ish kon vit bereqeti ky vit e hajt:Keni fituar 1159 pikė, asi

ReputacioneHaaaaaaaahahahahahaahaha


faaap

faaaappp

faaaappp ka dy tri


hhhahhahahhahaaaaaa


jadore do te thoshte, nuk je ne mendje ti hahahahhahaaaaaaa


.
__________________
Te jesh i Sinqert,do te thote:
Edhe shokun me te ngusht,
duhet ta kritikosh
---kur e ka keq----
Artisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-11-09, 17:51   #8
murrizi
 
Avatari i murrizi
 
Anėtarėsuar: 18-04-05
Postime: 3,489
murrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Vlerėsimi i postimeve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Artisti


Haaaaaaaahahahahahaahaha


faaap

faaaappp

faaaappp ka dy tri


hhhahhahahhahaaaaaa


jadore do te thoshte, nuk je ne mendje ti hahahahhahaaaaaaa


.
Jadore ka vendosur pėr t@mos thėnė mė gjė, ajo mendon qė i ka thėnė qė tė gjitha ato ēfar ka patur ti thotė, dhe qė nga para disa ditėsh ka vendosur ta vazhdoj luftėn e sajė nė HESHTJE !
__________________
Shqiptarėt do ti fitojn tė gjitha luftėrat, posa ta kenė pėrfunduar betejen e fundit mes vete.
Duhet shkrirė tė gjitha besimet e huaja, e bėrė detyrė kombėtare pėr mileniumin e ardhshėm qė (DEFINITIVISHT) tė bėhet Shqipėria.
murrizi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-11-09, 21:00   #9
jadore
 
Avatari i jadore
 
Anėtarėsuar: 23-08-05
Vendndodhja: universe
Postime: 7,218
jadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Vlerėsimi i postimeve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga murrizi
Jadore ka vendosur pėr t@mos thėnė mė gjė, ajo mendon qė i ka thėnė qė tė gjitha ato ēfar ka patur ti thotė, dhe qė nga para disa ditėsh ka vendosur ta vazhdoj luftėn e sajė nė HESHTJE !
ku e dite ....?
... ani prej ati dakiki kur ta lexova ( hala e kishe ) postimin tek 28 Nentori .. kam frig edhe emrin te ju permendi , ju frigohem baktereve nga gjithe ajo ndytesire ..
jadore Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-11-09, 21:21   #10
pirro
FUND!
 
Avatari i pirro
 
Anėtarėsuar: 17-12-05
Postime: 4,460
pirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek pirro
Gabim Titulli: Vlerėsimi i postimeve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga murrizi
Po m'doket qe edhe une fort jam kah ja qėlloj bre diēka.
Pse po e them kėtė (tube skeni bo mir qe e keni myll reputacjonin) ?!
Te une baco t'ka que zoti bereqet , e t'mė ėshtė shtue reputacjoni, kurrė me men se kisha marrė qė jam kaq i meqem, une shkruj njerzia fap repuatcjon, une shkruj njerzia fap fap ka dy ka dy. mo kur po vijn do dhjetfish t'ronda, phaaaaaaaa qato seeeeeee....
Shkurt e shpi ish kon vit bereqeti ky vit e hajt:Keni fituar 1159 pikė, asi

Reputacione
Jo jo i ke ra ne fije spo shkrun ka politika edhe ti hahhahaahhaahaaa aty faaaap faaaaap jadorja te kuqe kiiip haahhahahahahaa
__________________
ka me u bo mire..!!

FUND!
pirro Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-11-09, 21:41   #11
Urata
Jeta vazhdon...!
 
Avatari i Urata
 
Anėtarėsuar: 26-06-04
Vendndodhja: Bote
Postime: 12,882
Urata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Vlerėsimi i postimeve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga illyria
Tė nderuar drejtues tė diskutimeve, propozimi im ėshtė qė tė bėhet i mundur vlerėsimi i ēdo postimi qė e bėjnė anėtarėt nė tema tė ndryshme.
Nė fund tė ēdo postimi tė kemi mundėsi ta vlerėsojmė ate me pozitiv ose negativ.
Nė kėtė mėnyrė mė sė miri dhe mė sė lehti shihet opinioni i diskutantėve dhe vizitorėve tjerė tė forumit/diskutimit pėr ēdo postim dhe mėnjanohen polemikat e gjata sepse qartė shihet opinioni i tė gjithėve pas ēdo postimi.
Pėr shembull, kėtė temė apo postim timin me pozitiv e klikojnė 8 persona kurse me negativ e klikojnė 12.
Unė nė kėt rast e kuptoj qė e paskam pas dallash dhe anasjelltas.
Shpresoj qė propozimi im tė hasė nė miratim nga ju.

ketu po flitet qe edhe deshmitareve mos t'iu besohet...! sinqerishte, kane fillue nje studim te thekun dhe mbi deshmine...!

Dy persona e shohin te njejten gje, mirepo nuk e kuptojne qe te dy njejte...! Njerit i funksionon me larte LOBI I DJATHTE i TRURIT e tjetrit LOBI I MAJTE...! dhe interpretimi pastaj behet i ndryshem....!!!
__________________
Kur ndegjoj qe vdes ne bote,
Nje njeri i Vendit Tim,
Jam ne zemer i piklluar,
Vdes nje cope e shpirtit tim.

Ibrahim Rugova
Urata Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-11-09, 21:47   #12
murrizi
 
Avatari i murrizi
 
Anėtarėsuar: 18-04-05
Postime: 3,489
murrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Vlerėsimi i postimeve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga jadore
ku e dite ....?
... ani prej ati dakiki kur ta lexova ( hala e kishe ) postimin tek 28 Nentori .. kam frig edhe emrin te ju permendi , ju frigohem baktereve nga gjithe ajo ndytesire ..
eh dyje, he dyje.

Po bohen pes vjet moj shoqe gati qe jemi bashk......(tybe me tri gra qė kam qenė i martuam nuk kam jetuar kaq gjatė me to, s'kan mujt me m'durue).
Nė pėrkthim i bie:
edhe po ti kishim patur asokohe 15 vite, sot do ta kishim kaluar moshen e teenegjerav dhe nė vendė tė TEEN's do na thonin tween's, apo ?
E po i patėm mė shumė ?
shuj se u marrova pėrbesė, ta ha dreqi ta ha.
__________________
Shqiptarėt do ti fitojn tė gjitha luftėrat, posa ta kenė pėrfunduar betejen e fundit mes vete.
Duhet shkrirė tė gjitha besimet e huaja, e bėrė detyrė kombėtare pėr mileniumin e ardhshėm qė (DEFINITIVISHT) tė bėhet Shqipėria.
murrizi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-11-09, 21:57   #13
roadrunner
Shote Galica
 
Avatari i roadrunner
 
Anėtarėsuar: 07-09-09
Vendndodhja: N'dor t'dades tem
Postime: 9,779
roadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Vlerėsimi i postimeve

Mos u merzit o aga Murriz, se tyben e tybes qikjo osht ni kashore kulltur qe po i thojn ka le pej kohes kur je kan TEEN, e dove dove po i percjell edhe kah pleqnia. Ma e keqja e se keqes po osht kur po ju perzihen ato ndjenja, e tani spo mirren vesh cili karakter po fol, aj i njomi, apo aj me dy brina e me bisht me ni liber ne dor ka ta knon tallkinin per s'gjalli


Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga murrizi
eh dyje, he dyje.

Po bohen pes vjet moj shoqe gati qe jemi bashk......(tybe me tri gra qė kam qenė i martuam nuk kam jetuar kaq gjatė me to, s'kan mujt me m'durue).
Nė pėrkthim i bie:
edhe po ti kishim patur asokohe 15 vite, sot do ta kishim kaluar moshen e teenegjerav dhe nė vendė tė TEEN's do na thonin tween's, apo ?
E po i patėm mė shumė ?
shuj se u marrova pėrbesė, ta ha dreqi ta ha.
__________________
Nuk kam firme, jam fukara

Kosova, vendi me romantik ne bote. Te gjithe ta mbajn qirin :D.
roadrunner Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-11-09, 21:13   #14
Estella
...........
 
Avatari i Estella
 
Anėtarėsuar: 09-11-07
Vendndodhja: .........
Postime: 9,649
Estella e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Vlerėsimi i postimeve

UN e pata be nje pytje ketu ..po e paskan fshi
__________________
Wir werden als Originale geboren und müssen aufpassen, dass wir nicht als langweilige Kopien sterben.
Estella Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-05-12, 14:43   #15
murrizi
 
Avatari i murrizi
 
Anėtarėsuar: 18-04-05
Postime: 3,489
murrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Vlerėsimi i postimeve

Lyp e lyp,
e lyp dhe e gjene kan thene gjithmone, dhe ja qe e gjeta vertete ate qe kerkova.
E dini pse e gjeta ?
Sepse e kerkova !

Po pse e kerkova ?
Sepse mu desh !

Pa ma thoni ju lutem, ku tjeter do te mund te vleresoje njeriu nje postim qe vie nga fundi i barkut, e jo nga lart siq do te duhej te ishte ?!
Nuk i dua njerzit qe vlesojn me ndjenja, me emocjone ne forume.
Emocjonet nuk jan veti edhe aq te keqija, por ato se kan vendin ne forume, emocjonot duhet ti ruajm per jeten e perditshme.
Forumet une per vete i shoh si nje gje ku njeriu lufton per te miren e te gjithve, thjesht shkep mend e ide me te dy duart per te tjeret, (njekohesisht merr poashtu nga te tjeret).
  1. Po i pati kuptohet,
  2. Apo me mir te themi i ka gjithsecili me takatin e vete,
  3. Apo edhe me terheqese e thene: duhet ti kete gjithsecili, apo se paku te besoj thelle ne ato qe beson qe i ka !
Nuk do ta kisha verejtur nje postim te tille, e per ta sjellur e vleresuar ketu, po te mos ishte njeriu qe me se paku prisja nje gjakvlimesi te till virtuale.


fjala eshte per postimin:#13


__________________
Shqiptarėt do ti fitojn tė gjitha luftėrat, posa ta kenė pėrfunduar betejen e fundit mes vete.
Duhet shkrirė tė gjitha besimet e huaja, e bėrė detyrė kombėtare pėr mileniumin e ardhshėm qė (DEFINITIVISHT) tė bėhet Shqipėria.
murrizi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 23:14.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.