Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shqipetaret > PAVARESIA KOSOVĖS
Emri
Fjalėkalimi


Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 25-09-13, 23:21   #1
power8
 
Anėtarėsuar: 22-08-13
Vendndodhja: Republika e Kosoves
Postime: 237
power8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Libia Njeh Kosovėn

Edhe Libia e njohu Kosovėn
Libia ėshtė shteti i 103-tė qė e ka njohur Kosovėn. Kjo ėshtė njohja e dytė qė ka marrė sot shteti ynė.
Lajmi ėshtė konfirmuar para pak ēastesh kur ka pėrfunduar takimi mes Kryeministrit Thaēi dhe homologut tė tij nga Libia
Libia bėhet shteti i 103 qė e njeh shtetin e pavarur dhe sovran tė Kosovės. Lajmi ėshtė konfirmuar para pak ēastesh kur ka pėrfunduar takimi mes Kryeministrit Thaēi dhe homologut tė tij nga Libia, Ali Zeidan.
“Kemi pranuar edhe njohjen e dytė gjatė ditės se sotshme, ku pas njohjes sė Kosovės nga shteti mik Grenada, Kosova tani u njoh edhe nga Libia”, ka thėnė kryeministri i Thaēi.
Dy kryeministrat u pajtuan qė nė njė tė ardhme tė afėrt, Kosova dhe Libia tė themelojnė misionet diplomatike dhe tė shkėmbejnė ambasadorėt./Telegrafi/
_________________________________
http://www.telegrafi.com/lajme/edhe-...n-2-36497.html
________________________________________________
Flaka ia ka dal do fqinjeve te veriut !
Shukran Libia !


__________________
Njeri pa firmė !
power8 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 21:58.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.