Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Shoqėria > Diaspora Shqiptare
User Name
Password
Diaspora Shqiptare Kontaktoni shqiptarė tė tjerė qė jetojnė pranė jush nė mėrgim. Mblidhuni kėtu!Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 27-03-15, 19:42   #1
Peja-Boy
 
Join Date: 15-03-07
Posts: 13,833
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Send a message via MSN to Peja-Boy
Default Freunde Schenken !! Jon Braucht Ihre Hilfe

5Minuta koh e juaja nje Jete per Jon Salltekun !!!

Nė njė vizitė tė shkurter nė Kosovė Marko Leo nga Zvicėrra, njė person Zemėrgjėrė takoj Rastėsisht Jonin i cili ne moshėn 4 Vjeqare u Godit nga njė vetur dhe mbeti i Lėnduar rėnd,aj tash ėshtė nė moshėn 8 Vjeqare me probleme nė tė Folur dhe nė tė Lėvizur me pa mundėsi Ekonomike dhe Mjėksore pėr tu Sheruar nė Kosovė,Vizitori mori njė Iniciative pėr tė kėrkuar Ndihmė nga gjdo Individ qė ka Mundėsi nė mėnyr Humanitare tė kontriboj Financiarisht pėr ta Ndihmuar Jonin qė tė Sherohet nė njė Spital jasht shtetit tė Kosovės nė Zvicėrr ...Po e Ndiej vetėn tė Detyruar qė ta Lus shoqėrin e FB qė tė mė ndihmoj edhe mua ta ndihmojm edhe Marko Leo pėr kėtė iniciativ qė ka marr dhe ta kthejm Jonin ne Gjendjėn e para katėr vitėve,tja mundėsojm edhe Jonit tė rritet ,Tė Shkollohet e tė Ketė njė mundėsi pėr tė Jetuar njėjt si Bashkmoshatarėt e tij .Ju Lutem Shperndajeni kėtė Postim qe ti bie ne sy gjdo Individi qė e Kupton gjendjėn e Jonit dhe qė ka mundėsi pėr ta Ndihmuar .
Tė dhėnat Tjera i gjeni ne Foton e Bashkangjitur !!!!
Ju Flm pėr Kohėn dhe Mirkuptimin Tuaj !!!.....


Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Nyje Interesante
Old 27-03-15, 19:44   #2
Peja-Boy
 
Join Date: 15-03-07
Posts: 13,833
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Send a message via MSN to Peja-Boy
Default Titulli: Freunde Schenken !! Jon Braucht Ihre Hilfe

[IMG]C:\Documents and Settings\Windows XP\Desktop\Joni.jpg[/IMG]
Attached Images
File Type: jpg Joni.jpg (90.9 KB, 3 views)

Last edited by Peja-Boy; 27-03-15 at 19:48.
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 05-08-15, 10:01   #3
Xuki
Moderator
 
Xuki's Avatar
 
Join Date: 12-07-05
Posts: 11,020
Xuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėm
Default Re: Freunde Schenken !! Jon Braucht Ihre Hilfe

Ich werde etwas spenden


__________________
Dr. Ibrahim Rugova ishte dhe do tė mbesin pėr gjithmon I MADHI i Kosovės!
Xuki Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 05:30.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2017, vBulletin Solutions, Inc.