Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Kafja e Forumit
Emri
Fjalėkalimi
Kafja e Forumit Tema tė ndryshmePėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 05-02-19, 23:00   #151
e_martumja
Merita
 
Avatari i e_martumja
 
Anėtarėsuar: 13-04-05
Vendndodhja: ne dhome me 4 qyshe qe gjindet ne katund
Postime: 19,592
e_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Mė mungon...

Me mungon koha me pushu e mu ngi gjume
__________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
e_martumja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 05-02-19, 23:32   #152
power8
 
Anėtarėsuar: 22-08-13
Vendndodhja: Republika e Kosoves
Postime: 236
power8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Mė mungon...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga e_martumja Shiko postimin
Me mungon koha me pushu e mu ngi gjume


Mi kujtove keto vargje te mrekullueshme te poetit pers, Omar Khajam :

Shqipėroi: Fan Noli

Natėn kur flija, mė tha shpirti: “Pi!
gjumė dhe nė Varr s’ka lumturi.
Ngreju! Sa rron, zbras Kupa dhe puth ēupa;
Se ke shekuj qė tė flesh nė qetėsi”.

__________________
Njeri pa firmė !

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga power8 : 05-02-19 nė 23:33
power8 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-02-19, 19:11   #153
Harisi
 
Avatari i Harisi
 
Anėtarėsuar: 27-08-13
Postime: 538
Harisi i pazėvėndėsueshėmHarisi i pazėvėndėsueshėmHarisi i pazėvėndėsueshėmHarisi i pazėvėndėsueshėmHarisi i pazėvėndėsueshėmHarisi i pazėvėndėsueshėmHarisi i pazėvėndėsueshėmHarisi i pazėvėndėsueshėmHarisi i pazėvėndėsueshėmHarisi i pazėvėndėsueshėmHarisi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Mė mungon...

....ajo vajza me zemern e madhe!!
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=icawd7kBFvE&hd=1
Harisi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-02-19, 19:22   #154
power8
 
Anėtarėsuar: 22-08-13
Vendndodhja: Republika e Kosoves
Postime: 236
power8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Re: Mė mungon...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Harisi Shiko postimin
....ajo vajza me zemern e madhe!!

Te tillat jane vetem personazhe fiktive romaneske lum Harisi !
__________________
Njeri pa firmė !
power8 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-02-19, 09:55   #155
Adrenalina
Natyrale
 
Avatari i Adrenalina
 
Anėtarėsuar: 28-06-07
Vendndodhja: Ne tok te zotit.
Postime: 1,729
Adrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Mė mungon...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dardanesha Shiko postimin
...adrenalina.


Diskutim tė kėndshėm
Veq qesaj i pasna mungu une.... qudi une spi njohf!
__________________
Qdo premtim nga kurreshtaret sado solemn qe te jet, eshte fjal ere japet vetem per ta kaluar kohen!
Adrenalina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-02-19, 10:42   #156
Adrenalina
Natyrale
 
Avatari i Adrenalina
 
Anėtarėsuar: 28-06-07
Vendndodhja: Ne tok te zotit.
Postime: 1,729
Adrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Mė mungon...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga power8 Shiko postimin
Mi kujtove keto vargje te mrekullueshme te poetit pers, Omar Khajam :

Shqipėroi: Fan Noli

Natėn kur flija, mė tha shpirti: “Pi!
gjumė dhe nė Varr s’ka lumturi.
Ngreju! Sa rron, zbras Kupa dhe puth ēupa;
Se ke shekuj qė tė flesh nė qetėsi”.

Qudi sa shume e kam lexu qet fd edhe deri sod se kam par askund ket thenje mir qe po dishe edhe ti...!! :)

Tash nga une zgjohuni njerz mos fleni shume punoni shume e shume per zotin tuaj mos leni anash se hidherohet zoti me ju.. , zoti eshte i njejt per te gjithe nuk mer hakun as kujt ( gjerat jan hak )!!
__________________
Qdo premtim nga kurreshtaret sado solemn qe te jet, eshte fjal ere japet vetem per ta kaluar kohen!
Adrenalina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-02-19, 11:26   #157
elvio
 
Avatari i elvio
 
Anėtarėsuar: 21-01-10
Postime: 6,376
elvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Mė mungon...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adrenalina Shiko postimin
Veq qesaj i pasna mungu une.... qudi une spi njohf!
Kthjellohu
Kujtohu ,e do te vije ndermend. :P
elvio Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-02-19, 23:40   #158
AlbaSoft
 
Avatari i AlbaSoft
 
Anėtarėsuar: 28-04-08
Postime: 1,707
AlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Mė mungon...

E kaluara e mir, ato pak caste te mira , po ashtu me mengon edhe ajo atmosfera ne ket froum dikur..
__________________
99% t'bukuris t'1 femnes munesh me fshi , me 1 Pallom t'lagt !
AlbaSoft Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-02-19, 11:49   #159
Adrenalina
Natyrale
 
Avatari i Adrenalina
 
Anėtarėsuar: 28-06-07
Vendndodhja: Ne tok te zotit.
Postime: 1,729
Adrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Mė mungon...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga elvio Shiko postimin
Kthjellohu
Kujtohu ,e do te vije ndermend. :P
E kfjellet more jam cdoher hahhahaha... veq mos thuj se jan kam dalin krejt ilake:)
__________________
Qdo premtim nga kurreshtaret sado solemn qe te jet, eshte fjal ere japet vetem per ta kaluar kohen!
Adrenalina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-02-19, 11:50   #160
Adrenalina
Natyrale
 
Avatari i Adrenalina
 
Anėtarėsuar: 28-06-07
Vendndodhja: Ne tok te zotit.
Postime: 1,729
Adrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Mė mungon...

Mua me mungojn njerzit e mi:)!!


__________________
Qdo premtim nga kurreshtaret sado solemn qe te jet, eshte fjal ere japet vetem per ta kaluar kohen!
Adrenalina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 23:12.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.