Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona Administrative > Tema tė vjetra
Emri
Fjalėkalimi
Tema tė vjetra Arkivi i forumitTemė e mbyllur
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 20-04-13, 15:13   #1246
Kalimero
SUPERMUDERATOR;)
 
Avatari i Kalimero
 
Anėtarėsuar: 28-02-09
Postime: 3,319
Kalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Alima

ec Alima qituqene pije qikit kafe se tibe tu ka thajten goha tu bo dhaf , pum doket e ki lirikin daj , a po ?!


__________________
iK mUs U dAshUroNi ,s' kom qKa jU bOj tIBe :D
Kalimero Nuk ėshtė nė linjė  
Nyje Interesante
Vjetėr 20-04-13, 15:19   #1247
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Alima

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kalimero Shiko postimin
ec Alima qituqene pije qikit kafe se tibe tu ka thajten goha tu bo dhaf , pum doket e ki lirikin daj , a po ?!


...

Qe se kam me i tregu edhe diēka Lovelies /.... e Lovelie qysh meta duke te tregu ... sen ma kijamet se ne ato momente te veshtira nuk ka Lovelie ... po mendoj ato momente kur te kercen peshtyma e atij qe te flet fjale te kendeshme dhe pa pritur ,apo sikur thone "pa prit pa kujtu" nje sterpikez peshtyme te atakon fetyren dhe thua me vete sikur ta kisha ne ēader tani me vete ..por jo ēader te shiut Lovelie ..por aso ēadrash qe i qesin siper akulolores ... ndodhe se i qesin edhe ne pije alkoholike Lovelie ..por sikur qe e din ti une nuk i konsumoj pijet alkoholike ... kryesisht ndonjehere kur kam para te haj nje akullore pak me luxoze me vie nga nje aso ēadreje e vogel ... dhe e mbaj ne kulet ne rast nevoje per tu mbrojtur nga sterpikezat e peshtymes se bashkbiseduesit me fjale te kendshme ...


Nkofsh prezente Lovelie hajde flasum mos t'me ftofet nje kaffe qe me ka ardhur sikur hutit ne zgurre ...


Vazhdon ...


Si zakonisht!
Alima :)
.
__________________
Kurr mos debato me budallenjte,...ata te terheqin ne nivelin e tyre,pastaj te mundin me pervojen e tyre !
M.T.
Alima Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 20-04-13, 15:23   #1248
Kalimero
SUPERMUDERATOR;)
 
Avatari i Kalimero
 
Anėtarėsuar: 28-02-09
Postime: 3,319
Kalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Alima

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Alima Shiko postimin
...

Qe se kam me i tregu edhe diēka Kalimeros /.... e Kalimero qysh meta duke te tregu ... sen ma kijamet se ne ato momente te veshtira nuk ka Lovelie ... po mendoj ato momente kur te kercen peshtyma e atij qe te flet fjale te kendeshme dhe pa pritur ,apo sikur thone "pa prit pa kujtu" nje sterpikez peshtyme te atakon fetyren dhe thua me vete sikur ta kisha ne ēader tani me vete ..por jo ēader te shiut Lovelie ..por aso ēadrash qe i qesin siper akulolores ... ndodhe se i qesin edhe ne pije alkoholike Lovelie ..por sikur qe e din ti une nuk i konsumoj pijet alkoholike ... kryesisht ndonjehere kur kam para te haj nje akullore pak me luxoze me vie nga nje aso ēadreje e vogel ... dhe e mbaj ne kulet ne rast nevoje per tu mbrojtur nga sterpikezat e peshtymes se bashkbiseduesit me fjale te kendshme ...


Kalimero hajde flasum mos t'me ftofet nje kaffe qe me ka ardhur sikur hutit ne zgurre ...


Vazhdon ...


Si zakonisht!
Alima :)
.
jo po tibe, deshta s'deshta s'pu kom qa me bo ,viq dije qi um sturpike ere ti mu viq pe qes i mindil un ven t qadres ,

hade pije kafen , se nime t ka ardhen si hutit un zgur, viq lema i troh ta kurkoj ere u
__________________
iK mUs U dAshUroNi ,s' kom qKa jU bOj tIBe :D

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Kalimero : 20-04-13 nė 15:25
Kalimero Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 20-04-13, 15:29   #1249
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Alima

...


Lovelieeeee... N'kofsh prezantu-e ... hajde rri me Kalimerin se po me duket do me ardh Sulltani ( ama si tvjen Sulltani ti shko mandej se ngushtohet ai prej grave )

Te lutet ,
Alima !

.
__________________
Kurr mos debato me budallenjte,...ata te terheqin ne nivelin e tyre,pastaj te mundin me pervojen e tyre !
M.T.
Alima Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 20-04-13, 20:14   #1250
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Alima

Hajt Alime, se hadhku po i perziejne pshtymat per pike t`qefit, e le mo per ni pike qe i ka sterpike pahiri njerit.

Poe, Dhapin asish.

Kalimer, hera e parafundit qi um perzen pij qituhit.

Sudhtan Aga, ku ashte Sudhtanesha?
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 20-04-13, 21:01   #1251
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Alima

Alime, erdh ni vllau i forte heker qitu
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 20-04-13, 21:01   #1252
Kalimero
SUPERMUDERATOR;)
 
Avatari i Kalimero
 
Anėtarėsuar: 28-02-09
Postime: 3,319
Kalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Alima

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lovely Shiko postimin
Alime, erdh ni vllau i forte heker qitu
e pash ere u ,po ish vdha i fort femer ,tha
__________________
iK mUs U dAshUroNi ,s' kom qKa jU bOj tIBe :D
Kalimero Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 20-04-13, 21:03   #1253
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Alima

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kalimero Shiko postimin
e pash ere u ,po ish vdha i fort femer ,tha

Ku ia pe o Kalimer daia?
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 20-04-13, 21:05   #1254
Kalimero
SUPERMUDERATOR;)
 
Avatari i Kalimero
 
Anėtarėsuar: 28-02-09
Postime: 3,319
Kalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Alima

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lovely Shiko postimin
Ku ia pe o Kalimer daia?
vet karzaj dijuze vet, tibe se veta po vet tha ,femer
__________________
iK mUs U dAshUroNi ,s' kom qKa jU bOj tIBe :D
Kalimero Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 24-04-13, 10:15   #1255
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Alima

A?

Jo une veq erdha me kqyr qka i ke lane xhamat qel :D

Kah akshami dojna me shku tu Guri i madh me pi qaj. Bonu hazer, veshi dimijat e dil rrime.

Ej valla :)
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 24-04-13, 11:39   #1256
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Alima

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lovely Shiko postimin
A?

Jo une veq erdha me kqyr qka i ke lane xhamat qel :D

Kah akshami dojna me shku tu Guri i madh me pi qaj. Bonu hazer, veshi dimijat e dil rrime.

Ej valla :)
...

Fryu ni ere o i qel o xhamat .. o ej ...A?
Jo Lovelie s'muj se Mjeshtri m'ka ble diēka mezi spo pres me e pa ēka sonte , bash !


Mos me pyet ēka se nuk e dij ...dhe edhe kur te marr vesh harroj ēka !

.
__________________
Kurr mos debato me budallenjte,...ata te terheqin ne nivelin e tyre,pastaj te mundin me pervojen e tyre !
M.T.
Alima Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 27-04-13, 22:43   #1257
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Alima

Pse ma ke vjell limanin?
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 27-04-13, 22:53   #1258
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Alima

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lovely Shiko postimin
Pse ma ke vjell limanin?
...

Lemza Lovelie : ((


...ēka shkove deshta me te pyet diēka ?!


.
__________________
Kurr mos debato me budallenjte,...ata te terheqin ne nivelin e tyre,pastaj te mundin me pervojen e tyre !
M.T.
Alima Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 30-04-13, 22:23   #1259
Sulltan-Alim
Guest
 
Postime: n/a
Gabim AW: Alima

Gati me harru e me t`pershendete edhe qetu, hė :D.
 
Vjetėr 01-05-13, 21:14   #1260
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Alima

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Alima Shiko postimin
...

Lemza Lovelie : ((


...ēka shkove deshta me te pyet diēka ?!


.


Po pyetem de mo :D


__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė  
Temė e mbyllur


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 4 (0 Anėtarėt dhe 4 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 23:56.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2023, Jelsoft Enterprises Ltd.