Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona Administrative > Rreth projektit Dardania.de
Emri
Fjalėkalimi
Rreth projektit Dardania.de Pyetjet, kėshilllat dhe sugjerimet e diskutuesve, dedikuar stafit drejtues.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 06-07-09, 23:12   #31
Adoo
 
Avatari i Adoo
 
Anėtarėsuar: 30-06-09
Vendndodhja: Istog
Postime: 18
Adoo i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: Urime dardania 10 vite me ju !

URIME 10 vjetori dardania.de 4EVER
__________________
Nuk ka rendesi se me cilin tren udhetoni,me rendesi eshte se ne cilin stacion zbritni !!!
Adoo Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 07-07-09, 01:56   #32
LuLjaa
Ferizajlike
 
Avatari i LuLjaa
 
Anėtarėsuar: 06-03-07
Vendndodhja: Ngat Kojshive..
Postime: 32,348
LuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Urime dardania 10 vite me ju !

Urime, urimee DardaniKjo lule eshte per Bond meriton mi lan bakshish diēka
se naj ka ba te munshme mu njoftu me njani tjetrin..

Kete torte per Ditelindjen e Dardanis

Hajtt ishalla me t'mira, se tybee kogja vjet paska ba
me ymer koft ishalla edhe shume tjera .. :P
__________________
● Dashuria vleresohet, aty ku shijohet ●
LuLjaa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-07-09, 04:06   #33
Urata
Jeta vazhdon...!
 
Avatari i Urata
 
Anėtarėsuar: 26-06-04
Vendndodhja: Bote
Postime: 12,882
Urata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Urime dardania 10 vite me ju !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga DEA
Me shume deshire, kaloj kohen me shoqeri,
se e vetme nuk dua te rri.
Shume ditelindje ketu me ju kalova,
shume momente me ju ketu i shijova ( kalova).

Ne oden time shpesh , ishit mysafiret e mije
Me ju cdo gje kishte me shume fantazi.
Harronja hallet e perditshmerise,
prandaj me duket shume e udhes,
qe urimi im ,te jete njekohesisht edhe nje falenderim.


Te thuash faleminderit, nuk eshte e veshtire,
po ti gjesh fjalet e duhura, duhet perkushtim.


urime Dardani, urime anetaret e diskutimeve,
qe i dhuruat kaq shume jetesi dhe gjalleri.
Ne te ardhmen presim qe besnike te na rrish,
edhe me tutje , te na mbetet vendakimi yne.

Thanks....!
__________________
Kur ndegjoj qe vdes ne bote,
Nje njeri i Vendit Tim,
Jam ne zemer i piklluar,
Vdes nje cope e shpirtit tim.

Ibrahim Rugova
Urata Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-07-09, 05:57   #34
Dallandyshja_718
Malsore per jete!
 
Avatari i Dallandyshja_718
 
Anėtarėsuar: 17-10-08
Vendndodhja: Ne perendim... :D:)
Postime: 4,352
Dallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Urime dardania 10 vite me ju !

Urime Dardani! Tė jesh jetėgjate s'a vetė njerėzimi! U shpėrblefsh pėr mirsitė qė n'a i solle, u mėshirofsh pėr gabime, nėse ke bėr!
Dardania- janė administratorėt, pronarėt, stafi drejtues dhe ne antarėt e saj, jemi bėrė sikur njė familje e madhe, falė TY DARDANI. Jam krenare qė jam antare e kėsaj sofre t'madhe dhe bujare.
Urime dhe j'u faleminderit!

U R I M E 10 V J E T O R I !
__________________
Me viēa nuk l’vrohet!
Dallandyshja_718 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-07-09, 20:07   #35
krijuesiii
 
Avatari i krijuesiii
 
Anėtarėsuar: 20-11-05
Vendndodhja: ne bote gjitheandej
Postime: 1,005
krijuesiii e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Urime dardania 10 vite me ju !

...Urime Dardani...

... Ne nje pervjetore te till si bote virtuale e ngjeshure me shkronja ke nevoj per thjeshtesin dhe sinqeritetin e te shprehurit real dhe jo ekzagjerim dhe lavdata boshe se ato te bejne te mjere, lavdaqet dhe lavdaqat jane mjerim yte Dardani...

...Ne te ardhmen te uroje mbaresi, drejtesi ne gjykim, permbatje te rregullave dhe nje administrim me racional me kombetare e me njerzore dhe jo njeanshemeri e injorance...

...Dardani u rrugetofshe ne te ardhmen me Antare te mire e te sinqerte, me fjale te bukura me dashuri e respekt...


Urime


tungiii
__________________
I kam mbytur zhgenjimet.
I kam harruar vuatjet, mjerimet, dhimbjet.
SHQIPETARE dua tju shoh te bashkuar...
SHQIPERI A ALBANI emer qe me knaqe shpirtin
krijuesiii Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-07-09, 20:17   #36
Kaqanikasja
 
Avatari i Kaqanikasja
 
Anėtarėsuar: 06-04-09
Vendndodhja: ne nje vend qe gjithmon kam deshire te jem
Postime: 9,533
Kaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Kaqanikasja Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Kaqanikasja Send a message via Skype™ to Kaqanikasja
Gabim Titulli: Urime dardania 10 vite me ju !

Urime 10 Vjetorin Dardania

Urime Te Gjithe Stafit Dhe Gjithe Anetarve Qe Jan Ketu::

Ju Prift E Mbara Kalofshi Edhe 100 Vite Tjera Keshtu Bashk

Vetem Perpara
__________________
Secilėn vepėr tėnde kryeje si tė ishte fjala pėr veprėn e fundit Jetėsore..
Kaqanikasja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-07-09, 21:19   #37
Honesty^uk.
KoordinatoR
 
Avatari i Honesty^uk.
 
Anėtarėsuar: 27-12-03
Vendndodhja: London - Uk
Postime: 12,423
Honesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Honesty^uk.
Gabim Titulli: Urime dardania 10 vite me ju !

Ditet ikin pa pushim
dhe me vete mbajn kujtimin
por nje gje sdo harroj KURRE
DARDANINE
qe gjith na DISPONIMIN.


Sado qe detyrimet dhe obligimet e jetes vijne duke u shtuar nga dita ne dite
eshte e pamundur qe kjo ode DARDANE te mos vije ne mendjen time, qofte e lodhur apo e kthjellur, per vet faktin sepse ketu kalova me mijera ore dhe fale disponimit qe na ofronte kjo banese e dyte arrita te gjej miq dhe mikesha te vertet
ku se bashku vendosem binaret e nje lokomotive virtuale
qe nga dita ne dite rritej, pasurohej dhe behej edhe me e mrekullueshme

Diskutimet,problematikat dhe vizioni qe ne shfaqem dhe shtjelluam ne kete ode DARDANE
beri qe kjo faqe te kalonte kufijt e kontinentit plake dhe te shtrihej ne mbare boten duke prekur edhe kufijt e Zelandes se Re dhe Australise.

Sic e kam thene edhe here te tjera merita eshte e atij qe e krijoi dhe e pagezoi kete ode me emrin DARDANIA
por merita kryesore shkon per mikun tim BONDI, i cili me nje urtesi,zgjuarsi dhe vizion bashkekohor beri qe kjo mbretereshe virtuale te arrinte kete sukses dhe keto permasa ne te cilen eshte sot.
Nuk mundem te rri pa permendur ketu edhe te palodhuren Murgesha;
poetin tone dardan NAKI qe ai si askush tjeter edhe pse ne virtualitet na bente qe ti jetonim dhe ti ndienim ato ē'ka ai thurte;
Loqkamanin tim LAZDRANI me nje pasion te veēante dhe energjik per dashurine;
gershetuesin e te gjitha problematikave,shtjellimeve dhe argetimit TURISTI;
po ashtu sjell ne mendje edhe nje personazh qe prania e saj i dha nje vrull te jashtezakonshem dhe voluminoz bisedimeve qe karakterizoheshin nga stili argetues dhe kjo ishte SHEJTANKA;
edhe pse sme vijne te gjithe ne mendje tani,smund te kaloj pa permendur publicistin politik
qe asnjehere nuk u ndal se trajtuari dhe demaskuari jorealitetin politik qe ndodhte dhe ndodh ne mbare boten Shqiptare pra mikun tim MEMPHISX;
te pa zevendesueshme jane dhe askush si ai nuk do arrije te jape mendime te tipit psikolog vetem i nderuari dhe po ashtu miku im PSIKOLOGU;
urtesine,menēurine dhe fjalet gjithnje me vend si askush tjeter i thot ULIKSI i medoruar

Pa arritur te permend te gjithe miq dhe mikeshat me te cilet se bashku u gdhime duke u argetuar ne oden DARDANE, shfrytezoj rastin tu dergoj pershendetjet dhe urimet e mia me te perzemerta per kontributin dhe gjurmet e pashlyeshme qe lane ne DARDANI

Po ashtu pershendes te gjithe ata/o qe ishin pjese moderuese per mbarevajtjen e rregullt te odes DARDANE.

URIME 10 VJETORIN DARDANI
URIME DHE JETEGJATESI

Me respekt dhe mirenjohje per te gjithe

Honesty


__________________
“vetėdija e lartė e rėndon njeriun”
Honesty^uk. Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-07-09, 21:40   #38
Urata
Jeta vazhdon...!
 
Avatari i Urata
 
Anėtarėsuar: 26-06-04
Vendndodhja: Bote
Postime: 12,882
Urata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Urime dardania 10 vite me ju !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Honesty^uk.
Ditet ikin pa pushim
dhe me vete mbajn kujtimin
por nje gje sdo harroj KURRE
DARDANINE
qe gjith na DISPONIMIN.


Sado qe detyrimet dhe obligimet e jetes vijne duke u shtuar nga dita ne dite
eshte e pamundur qe kjo ode DARDANE te mos vije ne mendjen time, qofte e lodhur apo e kthjellur, per vet faktin sepse ketu kalova me mijera ore dhe fale disponimit qe na ofronte kjo banese e dyte arrita te gjej miq dhe mikesha te vertet
ku se bashku vendosem binaret e nje lokomotive virtuale
qe nga dita ne dite rritej, pasurohej dhe behej edhe me e mrekullueshme

Diskutimet,problematikat dhe vizioni qe ne shfaqem dhe shtjelluam ne kete ode DARDANE
beri qe kjo faqe te kalonte kufijt e kontinentit plake dhe te shtrihej ne mbare boten duke prekur edhe kufijt e Zelandes se Re dhe Australise.

Sic e kam thene edhe here te tjera merita eshte e atij qe e krijoi dhe e pagezoi kete ode me emrin DARDANIA
por merita kryesore shkon per mikun tim BONDI, i cili me nje urtesi,zgjuarsi dhe vizion bashkekohor beri qe kjo mbretereshe virtuale te arrinte kete sukses dhe keto permasa ne te cilen eshte sot.
Nuk mundem te rri pa permendur ketu edhe te palodhuren Murgesha;
poetin tone dardan NAKI qe ai si askush tjeter edhe pse ne virtualitet na bente qe ti jetonim dhe ti ndienim ato ē'ka ai thurte;
Loqkamanin tim LAZDRANI me nje pasion te veēante dhe energjik per dashurine;
gershetuesin e te gjitha problematikave,shtjellimeve dhe argetimit TURISTI;
po ashtu sjell ne mendje edhe nje personazh qe prania e saj i dha nje vrull te jashtezakonshem dhe voluminoz bisedimeve qe karakterizoheshin nga stili argetues dhe kjo ishte SHEJTANKA;
edhe pse sme vijne te gjithe ne mendje tani,smund te kaloj pa permendur publicistin politik
qe asnjehere nuk u ndal se trajtuari dhe demaskuari jorealitetin politik qe ndodhte dhe ndodh ne mbare boten Shqiptare pra mikun tim MEMPHISX;
te pa zevendesueshme jane dhe askush si ai nuk do arrije te jape mendime te tipit psikolog vetem i nderuari dhe po ashtu miku im PSIKOLOGU;
urtesine,menēurine dhe fjalet gjithnje me vend si askush tjeter i thot ULIKSI i medoruar

Pa arritur te permend te gjithe miq dhe mikeshat me te cilet se bashku u gdhime duke u argetuar ne oden DARDANE, shfrytezoj rastin tu dergoj pershendetjet dhe urimet e mia me te perzemerta per kontributin dhe gjurmet e pashlyeshme qe lane ne DARDANI

Po ashtu pershendes te gjithe ata/o qe ishin pjese moderuese per mbarevajtjen e rregullt te odes DARDANE.

URIME 10 VJETORIN DARDANI
URIME DHE JETEGJATESI

Me respekt dhe mirenjohje per te gjithe

Honesty


Ne radhen e te siperpermendurve radhitet dhe BARBAROZA....njera nder pioneret e para te Dardanise!

E pershendes kudo qe t'jete dhe sido/sado qe t'jete!
__________________
Kur ndegjoj qe vdes ne bote,
Nje njeri i Vendit Tim,
Jam ne zemer i piklluar,
Vdes nje cope e shpirtit tim.

Ibrahim Rugova
Urata Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-07-09, 22:02   #39
Virti
 
Avatari i Virti
 
Anėtarėsuar: 13-05-06
Postime: 13,621
Virti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Urime dardania 10 vite me ju !

Urime!
__________________
What we know it's just a drop, what we do not know is an ocean.
Isaac Newton
Virti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-07-09, 22:07   #40
Urata
Jeta vazhdon...!
 
Avatari i Urata
 
Anėtarėsuar: 26-06-04
Vendndodhja: Bote
Postime: 12,882
Urata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Urime dardania 10 vite me ju !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Urata
Ne radhen e te siperpermendurve radhitet dhe BARBAROZA....njera nder pioneret e para te Dardanise!

E pershendes kudo qe t'jete dhe sido/sado qe t'jete!

Murgesha dhe Barbaroza m'sollen mua n'Dardani...! andaj dhe shtova emrin e Barbarozes ne radhen e Murgeshes dhe fjaleve te thena aq bukur te Honestyt, per t'cilin gezoj respekt te tejskajshem...!


BOND+ MURGESHE+BARBAROZ = DARDANI per mua...!

GEZUAR!
__________________
Kur ndegjoj qe vdes ne bote,
Nje njeri i Vendit Tim,
Jam ne zemer i piklluar,
Vdes nje cope e shpirtit tim.

Ibrahim Rugova

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Urata : 07-07-09 nė 22:08
Urata Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-07-09, 22:19   #41
Pupi
 
Anėtarėsuar: 11-02-07
Postime: 2,518
Pupi e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Urime dardania 10 vite me ju !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Urata
Murgesha dhe Barbaroza m'sollen mua n'Dardani...! andaj dhe shtova emrin e Barbarozes ne radhen e Murgeshes dhe fjaleve te thena aq bukur te Honestyt, per t'cilin gezoj respekt te tejskajshem...!


BOND+ MURGESHE+BARBAROZ = DARDANI per mua...!

GEZUAR!
Urime Dada Urat besa edhe tya. prej 2004-shes edhe ti ktu kone.
__________________
Miqėsi por edhe Armiqėsi tė pėrhershme nuk ka !
Pupi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-07-09, 22:31   #42
Urata
Jeta vazhdon...!
 
Avatari i Urata
 
Anėtarėsuar: 26-06-04
Vendndodhja: Bote
Postime: 12,882
Urata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Urime dardania 10 vite me ju !

Flm. Pupi...! E din dhe ke kam gjete ketu kur kam ardhe...? Dy gocat me t'mira n'Dardani e ato jane Diana007 dhe Gentiana...!

Gezuar!
__________________
Kur ndegjoj qe vdes ne bote,
Nje njeri i Vendit Tim,
Jam ne zemer i piklluar,
Vdes nje cope e shpirtit tim.

Ibrahim Rugova
Urata Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-07-09, 23:05   #43
Honesty^uk.
KoordinatoR
 
Avatari i Honesty^uk.
 
Anėtarėsuar: 27-12-03
Vendndodhja: London - Uk
Postime: 12,423
Honesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Honesty^uk.
Gabim Titulli: Urime dardania 10 vite me ju !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pupi
Urime 10 vjetori Dardani,
E u bofsh plak me mjekerr !

Njėherit pėrshėndetje pėr tė gjithė ata qė dhanė kush sa mundi (mund e ide, e gjithcka)pėr ta mbajtur kėtė web faqe.
Padyshim duhen tė veqohen edhe disa emra kėtu (sa unė i njohė)
Pioneret e parė:

Murgesha
Bondi
Honesty
Reana
Psikologu
Fshatari
Pokeri
Gentiani
Luana
Paradox
Barbaroza
Lazdrani
Jador
Dhe shumė e shumė tė tjerė.
Faleminderit PUPI
kontributi juaj eshte poashtu i madh dhe domethenes
Kalo mire dhe argetim sa me te kendshem ne oden DARDANE

Honesty
__________________
“vetėdija e lartė e rėndon njeriun”
Honesty^uk. Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-07-09, 23:26   #44
~AnnA~
The End !
 
Avatari i ~AnnA~
 
Anėtarėsuar: 11-11-08
Vendndodhja: atje ku ndjehem e huaj...
Postime: 7,509
~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Urime dardania 10 vite me ju !

Nuk me mbetet asgje te them,pos asaj qe shume antar e paskan thene!
Falenderoj te gjithe ato qe kontribuan per kete webfaqe dhe e bene te duket per cdo dite e me terheqese...

__________________
Ø°ŗ©©ŗ°ØØØØØØ°ŗ©©ŗ°ØØØØØØ°ŗ©©ŗ°ØØØØØ°ŗ©©ŗ°ØØØØØØØ °ŗ©©ŗ°ØØØØØØØ°ŗ©©ŗ
Kush me lendon me ben te forte...Kush me kritikon me ben te rendsishme...Kush me ka inat me ben te ēmuar..........
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ A n n A ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
~AnnA~ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-07-09, 23:43   #45
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Urime dardania 10 vite me ju !

Urime,Dardania e dashur.


__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 12:04.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.