Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Gruaja dhe Familja
Emri
Fjalėkalimi
Gruaja dhe Familja Inkuadrimi i gruas nė jeten shoqerore, jeta bashkeshortore, femijetPėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 15-06-06, 19:01   #1
laliloli
 
Avatari i laliloli
 
Anėtarėsuar: 18-03-05
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 9,134
laliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIP
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek laliloli Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek laliloli
Gabim A duhet gruaja ta pyes per gjithēka burrin??

-Pata deshire te rrije edhe nje nate tek nena,po vetem per nje nate e pyeta burrin!

Keshtu diqka, shpesh i degjojme grate duke thene ,

A mendoni se me kete nje njeri po e dirigjon jeten e tjetrit sipas deshires se tije .


__________________
Rrespekto tė tjeret ,
ashtu siq dėshiron tė jesh i rrespektuar
laliloli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 15-06-06, 20:36   #2
Gentiani
...
 
Avatari i Gentiani
 
Anėtarėsuar: 27-06-04
Vendndodhja: Luginen e dashurise !
Postime: 3,888
Gentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga laliloli
-Pata deshire te rrije edhe nje nate tek nena,po vetem per nje nate e pyeta burrin!

Keshtu diqka, shpesh i degjojme grate duke thene ,

A mendoni se me kete nje njeri po e dirigjon jeten e tjetrit sipas deshires se tije .

Nė raste tė tilla...

e sjell numrin e telefonit dhe i drejtohet institucionit Burrė

Alo, Alo... kėrkoj vazhdimin e lejeqėndrimit edhe pėr dy, tre. pesė ditė tjera...

Arsyetimi:

Mė duhet tė rrijė te prindėrit - Nėna edhe njė, dy . tre ditė. katė ditė

Me pėrshėndetje matanė telit

Taksa e kėrkesės, paguhet kur tė kthehet nė shtėpi
Gentiani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-06-06, 20:43   #3
halla e madhe
 
Avatari i halla e madhe
 
Anėtarėsuar: 07-12-04
Postime: 11,600
halla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Martesa eshte nje institucion ku dy persona lidhin pakt dashurie dhe marrin pergjithesi te perbashket ne mjeshtrimin e jetes qe i pret Nese ne fillim sqarohen rregullat reciproke te marteses, s'do te kete asnje problem me vone
__________________
Jetes kurr nuk i dihet.....
halla e madhe Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-06-06, 21:16   #4
laliloli
 
Avatari i laliloli
 
Anėtarėsuar: 18-03-05
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 9,134
laliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIP
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek laliloli Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek laliloli
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gentiani

Nė raste tė tilla...

e sjell numrin e telefonit dhe i drejtohet institucionit Burrė

Alo, Alo... kėrkoj vazhdimin e lejeqėndrimit edhe pėr dy, tre. pesė ditė tjera...

Arsyetimi:

Mė duhet tė rrijė te prindėrit - Nėna edhe njė, dy . tre ditė. katė ditė

Me pėrshėndetje matanė telit

Taksa e kėrkesės, paguhet kur tė kthehet nė shtėpi
Jo vetem qe ta pyesin burrin ,po edhe kur te vije ne shtepi te paguajn taksen hėėė,---edhe me keq ,kuku gra qka ju paska gjet!!!!
__________________
Rrespekto tė tjeret ,
ashtu siq dėshiron tė jesh i rrespektuar
laliloli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-06-06, 21:20   #5
laliloli
 
Avatari i laliloli
 
Anėtarėsuar: 18-03-05
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 9,134
laliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIP
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek laliloli Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek laliloli
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga halla e madhe
Martesa eshte nje institucion ku dy persona lidhin pakt dashurie dhe marrin pergjithesi te perbashket ne mjeshtrimin e jetes qe i pret Nese ne fillim sqarohen rregullat reciproke te marteses, s'do te kete asnje problem me vone
A moj halla po ndryshojne ligjet shpesh e po harrohen shpejt marreveshjet dhe gruaja po duhet me e pyet burrin per gjithqka .
__________________
Rrespekto tė tjeret ,
ashtu siq dėshiron tė jesh i rrespektuar
laliloli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-06-06, 21:31   #6
Gentiani
...
 
Avatari i Gentiani
 
Anėtarėsuar: 27-06-04
Vendndodhja: Luginen e dashurise !
Postime: 3,888
Gentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga laliloli
A moj halla po ndryshojne ligjet shpesh e po harrohen shpejt marreveshjet dhe gruaja po duhet me e pyet burrin per gjithqka .

O Laliloli, po kėnd ka tjetėr me e pyetė gruaja, pos Burrit ? Nėna e as Babai i Gruas nuk janė mė aty pėr tu parashtruar pyetje

Lali, Prit edhe pak dhe ke durim sa tė vjen Reana, sepse ajo e ka pėrgjigjen nė stilin e vehtė dhe e zgjidhė kėtė problem


unė ika njėherė, sepse mė duhet dhėnė pėrgjigje pėr pyetjet e parashtruara... Ha,hahaaaaaaa
Gentiani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-06-06, 21:49   #7
laliloli
 
Avatari i laliloli
 
Anėtarėsuar: 18-03-05
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 9,134
laliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIP
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek laliloli Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek laliloli
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gentiani
O Laliloli, po kėnd ka tjetėr me e pyetė gruaja, pos Burrit ? Nėna e as Babai i Gruas nuk janė mė aty pėr tu parashtruar pyetje

Lali, Prit edhe pak dhe ke durim sa tė vjen Reana, sepse ajo e ka pėrgjigjen nė stilin e vehtė dhe e zgjidhė kėtė problem


unė ika njėherė, sepse mė duhet dhėnė pėrgjigje pėr pyetjet e parashtruara... Ha,hahaaaaaaa
Hahahahahha Genti ,po ti pyes shembull femijet ,ose askend ,por vete te vendos se sa me ndejt e ku me shku.

U lodha duke shiquar ne dritare vajze qe po kalon ksajde ,por Reana si duket nuk po vie .Mos ka dalur me te fejuarin me e blere fustanin e marteses.
__________________
Rrespekto tė tjeret ,
ashtu siq dėshiron tė jesh i rrespektuar
laliloli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-06-06, 22:12   #8
Reana
 
Anėtarėsuar: 18-04-05
Vendndodhja: Manhattan
Postime: 5,899
Reana e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Desha te iu njoftoj si moderatore qe me jeni, se kjo NUK eshte "kafja"....
__________________
DUHET BERE MBULIMIN E MESHKUJVE POSAQERISHT FYTYRAVE TE TYRE, MEQE PA LAKMINE E TYRE PER DCO GJE QE I RRETHON, KJO BOTE DO TE ISHTE NE PAQE PERPETUALE!!!
Reana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-06-06, 22:27   #9
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
Avatari i vjeshta
 
Anėtarėsuar: 01-05-05
Vendndodhja: neutrale
Postime: 25,049
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga laliloli
-Pata deshire te rrije edhe nje nate tek nena,po vetem per nje nate e pyeta burrin!

Keshtu diqka, shpesh i degjojme grate duke thene ,

A mendoni se me kete nje njeri po e dirigjon jeten e tjetrit sipas deshires se tije .
Kjo eshte vetem nje skuza nga ana e grave ,lali

Ne familje eshte gjithemon qe dikush dirigjon ,ma i zotiPs: Reana hyra veq me lexu se qka ke shkru ,per me i shujt vuajtjet ,mos me deshpro
__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-06-06, 22:44   #10
Reana
 
Anėtarėsuar: 18-04-05
Vendndodhja: Manhattan
Postime: 5,899
Reana e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Mos u deshpro!
Kishte shkuar Gentiani te marre mesim nga Hasani( )....NUK mbetet ndonje hapsire per DESHPRIM ketu.
Ne te ardhmen ke kujdes, kur te ndrroje titullin ne Hafez Gentianihahahhahhahha...
__________________
DUHET BERE MBULIMIN E MESHKUJVE POSAQERISHT FYTYRAVE TE TYRE, MEQE PA LAKMINE E TYRE PER DCO GJE QE I RRETHON, KJO BOTE DO TE ISHTE NE PAQE PERPETUALE!!!
Reana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-06-06, 22:51   #11
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
Avatari i vjeshta
 
Anėtarėsuar: 01-05-05
Vendndodhja: neutrale
Postime: 25,049
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Reana
Mos u deshpro!
Kishte shkuar Gentiani te marre mesim nga Hasani( )....NUK mbetet ndonje hapsire per DESHPRIM ketu.
Ne te ardhmen ke kujdes, kur te ndrroje titullin ne Hafez Gentianihahahhahhahha...
Hahahahah po une e lexova postimin e Gentianit ,por diqysh si i perzim me institucion e me taksa nuk po mundem me i ra ne fije
__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-06-06, 22:53   #12
Reana
 
Anėtarėsuar: 18-04-05
Vendndodhja: Manhattan
Postime: 5,899
Reana e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Hahhahhahhahhahhahha...sa kam qeshur tash...
hmmmmmmmmm...po kush DREQI, eshte duke i rene ne fije, pyetja eshte tani(Hamletiane na doli kjo pune...hahhahhahha).
__________________
DUHET BERE MBULIMIN E MESHKUJVE POSAQERISHT FYTYRAVE TE TYRE, MEQE PA LAKMINE E TYRE PER DCO GJE QE I RRETHON, KJO BOTE DO TE ISHTE NE PAQE PERPETUALE!!!
Reana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-06-06, 23:01   #13
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
Avatari i vjeshta
 
Anėtarėsuar: 01-05-05
Vendndodhja: neutrale
Postime: 25,049
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Reana
Hahhahhahhahhahhahha...sa kam qeshur tash...
hmmmmmmmmm...po kush DREQI, eshte duke i rene ne fije, pyetja eshte tani(Hamletiane na doli kjo pune...hahhahhahha).
Qe de ,edhe keta e kane harru ate thenjen ,njeriu e din kur del e nuk e dine kur kthehet
__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-06-06, 14:52   #14
LOJETARI
Administratorėt
 
Anėtarėsuar: 12-10-05
Postime: 3,420
LOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Jo more UNMNIK-un duhet ta pyesin !Kush ju ka faj qe pyetjet me te thjeshta nuk munde t “i zgjedhin vet hahahahaha..................
LOJETARI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-06-06, 14:59   #15
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Jaaaaaaaaa gruaja s`ban me e kalu as pragun e shtėpisė pa e pyetyr burrin.


Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 06:36.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.