Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Pėrshėndetje dhe Urime
Emri
Fjalėkalimi
Pėrshėndetje dhe Urime Uroni ditėlindjet, festat, fejesat(?)...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 09-09-09, 06:49   #901
Albonita
CroChicca & Gucci.
 
Avatari i Albonita
 
Anėtarėsuar: 09-12-07
Vendndodhja: Aty ku ndihem mire -->Split
Postime: 28,831
Albonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Albonita

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Oqeani
Bonita ...Oqeann.. te faliminderit shume per ket Lule kaq te bukur..!

Deshiroj nje dite te qet..

Rrespekt.


__________________
Per Familje jap Jeten......Per Dashurine Shkatrroj Boten!!
Albonita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 09-09-09, 06:52   #902
Albonita
CroChicca & Gucci.
 
Avatari i Albonita
 
Anėtarėsuar: 09-12-07
Vendndodhja: Aty ku ndihem mire -->Split
Postime: 28,831
Albonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Albonita

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Diana007
Do te rri gjith naten keshtu e te mbaj ne gjoks timin vetem ti te flen e qet ... Te perqafoj shum , e gjum te omel ..


Esht ma se e vertet se une gjith flej pran Gjoksit tend..se me ban te ndihem mire..
Te falnderoj nge Zerma se as nje nate nuk me harron....edhe ne mengjes qohem aq e qet nga fjalt tua te embla se me vendojn ne gjum ::

Rrespekt Mamushka ime e shpirtit..!


__________________
Per Familje jap Jeten......Per Dashurine Shkatrroj Boten!!

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Albonita : 09-09-09 nė 06:52
Albonita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-09-09, 06:55   #903
Albonita
CroChicca & Gucci.
 
Avatari i Albonita
 
Anėtarėsuar: 09-12-07
Vendndodhja: Aty ku ndihem mire -->Split
Postime: 28,831
Albonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Albonita

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Diana007
Te Dua Shum Jeta Ime!


Paq gjithmon paq e Bekim ne mesin Familjar...te falimindert shumee..!

Po ashtu te pershndes me shum Rrespket te veqant se kam ndaj teje..!

Deshiroj gjitha te mirat e kesaj Bote ty dhe mbar familjes tende.....po ashtu Bashk me Gazin..!


Rrespekt..!


__________________
Per Familje jap Jeten......Per Dashurine Shkatrroj Boten!!
Albonita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-09-09, 07:00   #904
Albonita
CroChicca & Gucci.
 
Avatari i Albonita
 
Anėtarėsuar: 09-12-07
Vendndodhja: Aty ku ndihem mire -->Split
Postime: 28,831
Albonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Albonita

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga gazi-de
Qike gjysh te kemi,te pershendes shum e te uroj gjdo te mire

he tybe boll e keqe jemos na u ke idhnu


http://www.youtube.com/watch?v=gqgEQYhQVO0


Mire mire si gjith , kur jam ne mes te mireve..shpresoj se edhe ty te kam mire..Babi!!

Me keni ber te keqe..kur me leni pa hanger asgje...hahahahha Nukj idhnona une leht me, ty veq se Hysen time ma le more


Te pershndes shumeee dhe deshiroj gjitha te mirat e kesaj Bote..!

Rrespekt------> Faliminderit te veqant per kengen aq te mire..!


__________________
Per Familje jap Jeten......Per Dashurine Shkatrroj Boten!!
Albonita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-09-09, 07:07   #905
Albonita
CroChicca & Gucci.
 
Avatari i Albonita
 
Anėtarėsuar: 09-12-07
Vendndodhja: Aty ku ndihem mire -->Split
Postime: 28,831
Albonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Albonita

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Diana007
Jete , sot nuk pata mundesi te jem me ty, por nuk do te thot se nuk jam pran teje , gjith naten mama te shikon se a flen mir , te uroj gjum te embel e te mpuq shum ..


Gjdo here je me mua.. edhe ate nat ishe me mua..aq se bera gjumin shum te qet pran teje...kjo asht diq e pa mundshme me kuptua te tjeret sa jemi te lidhme veq dhasht Zoti te perpjekmi sa me shpejt dhe ta trgojm Realitetin..ton se ndejm nje Dashuri vertet siq te ishim Nene e Qike..!

Te faliminderit shumee per gjdo germ tende po gjdo ngrohtesi tende...!


gjdo mengjes zgjohem ne krahin ten te embel...!-----> Rrespekt.__________________
Per Familje jap Jeten......Per Dashurine Shkatrroj Boten!!
Albonita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-09-09, 07:27   #906
Zhaneta
 
Avatari i Zhaneta
 
Anėtarėsuar: 21-02-09
Postime: 9,647
Zhaneta i pazėvėndėsueshėmZhaneta i pazėvėndėsueshėmZhaneta i pazėvėndėsueshėmZhaneta i pazėvėndėsueshėmZhaneta i pazėvėndėsueshėmZhaneta i pazėvėndėsueshėmZhaneta i pazėvėndėsueshėmZhaneta i pazėvėndėsueshėmZhaneta i pazėvėndėsueshėmZhaneta i pazėvėndėsueshėmZhaneta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Albonita

Motrushe ju uroi nje dite sa mat mir siq jeni vet e embel si qokollada,dhe nje puthje nga Motrusha e jote ,Nje Kissssssssssss per ty Xnani

__________________
Zoti ėshtė bariu im, asgjė nuk do tė mė mungojė!
Zhaneta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-09-09, 23:31   #907
MemphiSx
ZoT DhE KrenaR
 
Avatari i MemphiSx
 
Anėtarėsuar: 11-12-03
Vendndodhja: StAteS Of GjAkOvA
Postime: 12,338
MemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek MemphiSx
Gabim Titulli: Albonita

Pershendetje per Ty,rrush :) Uroj qe te jesh shendosh e mir,te jesh e forte ashtu siq ti din te jesh :)

Me respekt Beni..!!
__________________
Ndjehem krenar me ty Z.PRESIDENT....
MemphiSx Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-09-09, 18:53   #908
Agolli
 
Anėtarėsuar: 14-02-06
Postime: 14,277
Agolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Albonita

Pershendetje mara dijuzko, ani kshyre si eshte dalen ne foto, bash kopuke hahahahah
Oj kuusha jeme, erdha qetu pari per te tregu maj qe posedone rrespektin timė, dije kete.. mbase te kam kuusherinė dhe mike te mire.
Me pelqen menyra se si sjellesh me bashkebiseduesit, gjithnje e hareshme dhe rrespektuese ndaj pales tjeter, vazhdo ne ate rruge do bindesh vetevetiu se eshte nje rrug pa k'thesa ama me semafora .. te lumte my kusherine!
Me nderime dhe rrespekt kuusha tye ose miku i mirefillte.. Agolli!
__________________
Bota ka shume banore por pak njerez!

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Agolli : 10-09-09 nė 18:55
Agolli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-09-09, 13:36   #909
gazi-de
mergimtari
 
Avatari i gazi-de
 
Anėtarėsuar: 11-12-06
Vendndodhja: ger
Postime: 32,050
gazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Albonitate pershendes shummmmmmmmm
__________________
09.08.2009 syn ti me ben te ndihem mire ;)
gazi-de Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-09-09, 15:02   #910
Albonita
CroChicca & Gucci.
 
Avatari i Albonita
 
Anėtarėsuar: 09-12-07
Vendndodhja: Aty ku ndihem mire -->Split
Postime: 28,831
Albonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Albonita

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zhaneta
Motrushe ju uroi nje dite sa mat mir siq jeni vet e embel si qokollada,dhe nje puthje nga Motrusha e jote ,Nje Kissssssssssss per ty XnaniTe faliminderit shumee Motrushe..

Po ashtu deshiroj nje Fund jave te Mrekullushme..ashtu siq je vet ti..!

edhe une te perqafoj shumeee...

Rrespekt.
__________________
Per Familje jap Jeten......Per Dashurine Shkatrroj Boten!!
Albonita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-09-09, 15:07   #911
Albonita
CroChicca & Gucci.
 
Avatari i Albonita
 
Anėtarėsuar: 09-12-07
Vendndodhja: Aty ku ndihem mire -->Split
Postime: 28,831
Albonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Albonita

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga MemphiSx
Pershendetje per Ty,rrush :) Uroj qe te jesh shendosh e mir,te jesh e forte ashtu siq ti din te jesh :)

Me respekt Beni..!!

Gjithashtu pershndetje Oh Vella ...une mire jem si gjith..edhe une shpresoj se je ti mire...e di se keni munges qe nuk jam ne Msn po. po edh eune kam mungesen tuaj mos harro....kerkoj Falje..po do jam nje dite dhe do bisedojm ....

Unee jam e foret kur me Rrethojn vellzrit e motrat e me ofrojn ngrohtesin e sinqeritetin ....Kam me qen kjo..edhe do mbes edhe nuk kam me ndryshu kuree..!


Te faliminderit shume per vizit..ju deshiroj nje fund jave te Mrekullushme..!

Po ashtu me Rrespekt Motrushi jot Lori.
__________________
Per Familje jap Jeten......Per Dashurine Shkatrroj Boten!!
Albonita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-09-09, 15:12   #912
instruktori
Instruktori
 
Avatari i instruktori
 
Anėtarėsuar: 29-08-06
Vendndodhja: Aty ku eshte me se miri
Postime: 10,032
instruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Albonita
Qika
nga Croatia


Pershendetje
__________________
Shteti kerkon angazhim
instruktori Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-09-09, 15:30   #913
Albonita
CroChicca & Gucci.
 
Avatari i Albonita
 
Anėtarėsuar: 09-12-07
Vendndodhja: Aty ku ndihem mire -->Split
Postime: 28,831
Albonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Albonita

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Agolli
Pershendetje mara dijuzko, ani kshyre si eshte dalen ne foto, bash kopuke hahahahah
Oj kuusha jeme, erdha qetu pari per te tregu maj qe posedone rrespektin timė, dije kete.. mbase te kam kuusherinė dhe mike te mire.
Me pelqen menyra se si sjellesh me bashkebiseduesit, gjithnje e hareshme dhe rrespektuese ndaj pales tjeter, vazhdo ne ate rruge do bindesh vetevetiu se eshte nje rrug pa k'thesa ama me semafora .. te lumte my kusherine!
Me nderime dhe rrespekt kuusha tye ose miku i mirefillte.. Agolli!


Ohhhhhhhhhhhh, Priteeeeeeeeeeee Diuzekn....Jo more harrova

Ohh erdha erdha Kopkuja ..po poooooooooooo pasha zoten. kesh ka kendoj nje keng me lahut te Malsise..po jo nuk di une...ti e ke kendua se ka degjue edhe zoti..!

Ajo kenge do mbet Favorit...te une e tash une spo di me ja marr kenges Tallva.ahhahaha


Ani kopuke jam..edhe kam me mbete...Kopuke ...


I nderuari Agolli....Se pari te falnderoj shume per Rrespektin...
Pa dyshim e them edhe kam me then, ke qen ishe edhe ki me qen Miku shoki me i Rrespektuari ne ket mes, nga ana ime ..Ø
gjithmon kam qen kjo edhe sot e tutje kam me qen.. Te gjith ata se jan per ti Rrespektuar kan me pas gjithmon Rrespektin..tim siq e kan Familja ime apo siq e ka Motra e vellavi Imi..edhe ketu pa dallim te gjith ..!


Rrugen se kam fillua nuk do ket me kthesa...po une jam Bindur..po aq esht e pa besushme per shok e shoqe..se kjo rrug esht fillua..edhe qe besa kurre me ..nuk ka me qen me kthese..... E shyqyr s ejan Samaforat..se mujna me ba ndeshje veq Drejt hahahahahah...

Bindu edhe ti te binden te gjith ata se me njohin Realiten tim sinqeritetin tim......seeee Ketu po them te binden te gjith ata / ato s eme njohin..edhe e din shum mire se cka po shkruje...ketu po e bej ket beeeeee..!

Pasha Kish e Gjami...Nuk do theht ma fjala imeeeeee..po do vazhdoj dritim tim .. sepse nuk asht eleht me ja ngri askuj Gjakun ne vene...!


Jam aq e bindur se tash e ki kuptua edhe me mire ....tash aq jam bind une ..po kan mu bind edhe te tjeret per ket Rrugen time..!


I Nderuari Agolli ...te faliminderit shumeee per gjdo keshille tende...

....Kam nderin se kam nje mik qe dy vite siq je ti..kam nderin se din te bejm shaka..din ku asht serijoziteti..din edhe me keshillua ..Besom gjdo germ tende gjdo fjal tende e kam pranu dhe rrespektu siq me thot Babi ime..!

E kam teprua pak..ndoshta ketu i marrin krejt perkundrazi shkrimin tim..po mua nuk ma ndin e din se jam Kopuke...Kryesorja ti e din..edhe ata 7 ato s eme njohin...!


Te pershndet Kupukja jote shumeeeeeeeeeeeeeee deshiroj nje Fund jave te Merekullushme ashtu siq jeni ju I Nderuari Agolli..!


Me shum Rrespekt te veqant edhe sinqeritet te perqafon Berishejka ( Kopukja )


Rrespekt.
__________________
Per Familje jap Jeten......Per Dashurine Shkatrroj Boten!!

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Albonita : 11-09-09 nė 15:33
Albonita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-09-09, 15:38   #914
Albonita
CroChicca & Gucci.
 
Avatari i Albonita
 
Anėtarėsuar: 09-12-07
Vendndodhja: Aty ku ndihem mire -->Split
Postime: 28,831
Albonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėm
Talking Titulli: Albonita

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga gazi-de


te pershendes shummmmmmmmm

Aahhahahaha..Mi Nuke faqet More ..ani me thot e keqe vet me keni lastrua...!


Te faliminderit shumeeeeeeeeeeeee...edhe une te pershndes shumeeeee edh ete perqafoj shumee...Nje Fund Jave te Mrekullushme...!
__________________
Per Familje jap Jeten......Per Dashurine Shkatrroj Boten!!
Albonita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-09-09, 15:39   #915
Albonita
CroChicca & Gucci.
 
Avatari i Albonita
 
Anėtarėsuar: 09-12-07
Vendndodhja: Aty ku ndihem mire -->Split
Postime: 28,831
Albonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Albonita

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga instruktori


Qika
nga Croatia


Pershendetje


Gjithashtu pershndetje i Nderuar..!

Deshiroj nje fund Jave te Mrekullushem...Rrespekt..!


__________________
Per Familje jap Jeten......Per Dashurine Shkatrroj Boten!!
Albonita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 04:41.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.