Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Zona Administrative > Tema tė vjetra
User Name
Password
Tema tė vjetra Arkivi i forumitClosed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 14-06-04, 13:02   #46
Engjellushja
 
Join Date: 10-06-04
Posts: 411
Engjellushja has disabled reputation
Default

Un vetem dy fjal mund t them :

Mir esht ta mbajsh, shnosh kofshim nese ka ndodh !!

Per FEMRA dhe MASHKUJ
[list]Per mua nese dot kem, nj femi (qik apo djal pamarparasysh kjo dhe per mashkuj vlen) d.m.th se kur t humb Vergjinitetin ateher vetem njerit i thuani MIRSEVJENI !! d.m.th: SHEJTANIT, n at moment kur e humbni Verginitetin dot fillojn perjetimet t kqijat e e Jetes s juaj............ dhe kuptimin e Jetes s huaj dot ta mirni si dhe veprimet...mendimet....dhe t gjitha t kqijave i thuani mirsevjeni, sidomos Perjetimeve.

P.S: Pyeti, shokun apo shoqet t martuar...... Femra kur martohet Virgjine...... (kur fillon shoku juaj t ankohet per shoqen (gruan)??????? para se t martohet....a mbasi t martohet ????po praaaaaaaaaaaa kur t martohet ankohet, se ateher i ka hy dreqi shoqes s saj ahahahahahahaha
C keshtu per mashkullin fillon ashtu dreqnia, kur e kupton se cfar esht Sexi !!! Si dhe per Femren!!!!

Por t kundert un skam asgj per c humbin Vergjinitetin, por ju Mashkuj mos mendoni se vetem ne Femrat duhemi me qen n ket gj t mira por dhe ju.... Se as ne Femrat nuk dojm t jet Mashkulli Kurvar apo Macho!!!!


P.S “Sexi esht per Burra dhe Gra hahahahahahah e jo per rini e jo per ata c nuk jan t martuar hahahahahah

Jam e Sinqert dhe per ket ju them dhe bej Hajgare pak, por e vertet esht c dreqnia t kap n rini e jo n Pleqeri dhe c ma mir esht t ruajn (nese ende jan) Femrat vergjinitetin se shum dot t ndryshon bota per to dhe dot ta ken shum ma leht n t ardhmen..dhe nese thot ndonj Mashkull e kuptoj....Aj n t vertet n at mometn e kupton por n shpirt dot zihet e shkrihet se si Femres dhe si Mashkujt >> Aty ku dhem dhembi do ti shkon gjuha (nj dit ja plas zemren vehtit dhe ati/asaj se dashuria e singert dhe e vertet gjith dot dhemb dhe shoqki/shoqja ma e ngushta e tyre esht XHELOZIA

Tung ju pershendet Engjellushja
Engjellushja Nuk ėshtė nė linjė  
Nyje Interesante
Old 24-08-04, 12:12   #47
Tomori
 
Join Date: 22-06-04
Posts: 11,890
Tomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėm
Default

Quote:
Originally Posted by Engjellushja
Un vetem dy fjal mund t them :

Mir esht ta mbajsh, shnosh kofshim nese ka ndodh !!

Per FEMRA dhe MASHKUJ
[list]Per mua nese dot kem, nj femi (qik apo djal pamarparasysh kjo dhe per mashkuj vlen) d.m.th se kur t humb Vergjinitetin ateher vetem njerit i thuani MIRSEVJENI !! d.m.th: SHEJTANIT, n at moment kur e humbni Verginitetin dot fillojn perjetimet t kqijat e e Jetes s juaj............ dhe kuptimin e Jetes s huaj dot ta mirni si dhe veprimet...mendimet....dhe t gjitha t kqijave i thuani mirsevjeni, sidomos Perjetimeve.

P.S: Pyeti, shokun apo shoqet t martuar...... Femra kur martohet Virgjine...... (kur fillon shoku juaj t ankohet per shoqen (gruan)??????? para se t martohet....a mbasi t martohet ????po praaaaaaaaaaaa kur t martohet ankohet, se ateher i ka hy dreqi shoqes s saj ahahahahahahaha
C keshtu per mashkullin fillon ashtu dreqnia, kur e kupton se cfar esht Sexi !!! Si dhe per Femren!!!!

Por t kundert un skam asgj per c humbin Vergjinitetin, por ju Mashkuj mos mendoni se vetem ne Femrat duhemi me qen n ket gj t mira por dhe ju.... Se as ne Femrat nuk dojm t jet Mashkulli Kurvar apo Macho!!!!


P.S “Sexi esht per Burra dhe Gra hahahahahahah e jo per rini e jo per ata c nuk jan t martuar hahahahahah

Jam e Sinqert dhe per ket ju them dhe bej Hajgare pak, por e vertet esht c dreqnia t kap n rini e jo n Pleqeri dhe c ma mir esht t ruajn (nese ende jan) Femrat vergjinitetin se shum dot t ndryshon bota per to dhe dot ta ken shum ma leht n t ardhmen..dhe nese thot ndonj Mashkull e kuptoj....Aj n t vertet n at mometn e kupton por n shpirt dot zihet e shkrihet se si Femres dhe si Mashkujt >> Aty ku dhem dhembi do ti shkon gjuha (nj dit ja plas zemren vehtit dhe ati/asaj se dashuria e singert dhe e vertet gjith dot dhemb dhe shoqki/shoqja ma e ngushta e tyre esht XHELOZIA

Tung ju pershendet Engjellushja
E moj Engjullesh he Engjullesh tamam je Shejtonk
Tomori Nuk ėshtė nė linjė  
Old 03-09-04, 18:27   #48
Engjellushja
 
Join Date: 10-06-04
Posts: 411
Engjellushja has disabled reputation
Default

:oops: :oops: :oops: :oops:
:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
__________________
Do te fleni shum Rahat
Dhe nese jan minuta apo me sahat
Rahjen e zemrės do ta keni normale
Nėqoftėse jeni t“Sinqert dhe mbaheni pėr fjale..
Engjellushja Nuk ėshtė nė linjė  
Old 03-09-04, 18:55   #49
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
turisti's Avatar
 
Join Date: 25-07-04
Location: Mahalla e azganave p/n
Posts: 47,641
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Default

Autori i nderuar, une mendoj qe teper po diskutohet por virgjinitetin.Eshte ba BOZE. Virgjiniteti,virgjiniteti,virgjiniteti...pse nuk diskutohet per SINQERITETIN? A ska ndonji teme romantike,jetesore,ndonji teme me problemet e perditshme?
Nejse,une ju pershendes.Per mendimin tim,virgjiniteti nuk eshte me i rendesishem se sinqeriteti.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė  
Old 04-09-04, 04:53   #50
aventuristi
 
Join Date: 04-09-04
Location: prishtine
Posts: 1
aventuristi has disabled reputation
Send a message via MSN to aventuristi Send a message via Yahoo to aventuristi
Default ncncncncncn

sinqerishte dieshta me dite a nuk kini pune tjeter veq se me bisedu per virgjinitetin ....... sdi sa e dini ju veq se ne boten e civilizuar kto tema jon veq se te kaluara ...... edhe svlen me bisedu per diqka qe bota e civilizuar i ka kalu ..... nese e quajim veten evrope athe duhet mi pranu edhe te mirat edhe te kqijat e saj ...e sa per funde mu nuk me intereson aspak virgjiniteti te femnat po koka , se ki femna qe sdijin dy fjale me ti lidhe e jon te virgjra po ato svyji kurgjo se sdijin dy fjale me ti lidhe....
__________________
tungi ju pershendes...
aventuristi Nuk ėshtė nė linjė  
Old 04-09-04, 09:40   #51
Engjellushja
 
Join Date: 10-06-04
Posts: 411
Engjellushja has disabled reputation
Default

Avanturist !!! Kjart e kemi c shkruan ti keshtu dhe c mendon por kjo esht Fotumi dhe ne jemi Shqiptar dhe kur t vije Rendi mu Martu flasim ma tutje! Sorry this is Albanian story

Turist: Sa i perket Romantikes, edhe un mendoj ashtu, n fillim kam hapur nj Teme per ket, por askush nuk pati forc dhe mendje per t shkruar diqka.....dhe e mbylla, me kupton ??? Por ti i menqur je filloje temen tende, dhe shkruaj cfar t pelqen, po pse ankoheni keshtu kur e din se t gjithat teme c jan t shkrume jan t nevojshme, por jo per cdo mement... TIMEING per cdo gj na vyen ......

E ti Tomor harova t them: kesaj cka shkruajta un nuk i thojn SHEJTONK por INSTINKT !!!

Ju pershendes t githve Me "Respekt "
__________________
Do te fleni shum Rahat
Dhe nese jan minuta apo me sahat
Rahjen e zemrės do ta keni normale
Nėqoftėse jeni t“Sinqert dhe mbaheni pėr fjale..
Engjellushja Nuk ėshtė nė linjė  
Old 04-09-04, 10:00   #52
Loloku
 
Join Date: 06-01-04
Location: Prishtinė
Posts: 1,729
Loloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėm
Send a message via MSN to Loloku
Default

Diku e kam shprehur njehere mendimin tim per kete teme qe dikujt i duket pa lidhje dhe po ta shikosh hool holl edhe pa lidhje eshte, por duhet te jesh femer ta kuptosh edhe kuptimin praktik te gjerave pa lidhje qe imponon mentaliteti primitiv mashkullor akoma me peshe tek ne.
Po te pyetesha une qe ne femijeri do te operoja himenin e "virgjinitetit", sikur muslimanet qe oreojne mashkujt dhe te humbet kuptimi primitiv dhe keqperdorimi i virgjinitetit vetem per femra!
Virgjiniteti duhet te trajtohet vetem si permbajtje njerzore ne te gjitha drejtimet edhe per meshkujt edhe per femrat. Per formalitet kush e kerkon edhe duhet ta gjej qofte edhe te korigjuar se shuqyr sot ka mundesi te korigjohen gjerat per nga forma, por jo te nryshohet njeriu per nga perberja komplekse qe ai e ka te formuar...
__________________
Rasti ėshtė mbret, sexi mbretėreshė!
Loloku Nuk ėshtė nė linjė  
Old 09-09-04, 14:58   #53
nitushe
 
Join Date: 08-09-04
Location: Kosovė
Posts: 746
nitushe has disabled reputation
Default

sosht ma i rendeshishem qysh u kane perpara tash sosht mo tabu qe sje e virgjer gje normale osht bile ma shume kane qef jo e virgjer me kane me prevoj bre si per pune ashtu po lypin tash me pas edhe prevoj ne shtrat 8)
__________________
You\'ll Never Be Alone
nitushe Nuk ėshtė nė linjė  
Old 14-12-04, 22:38   #54
drenusha e drenit
 
Join Date: 14-12-04
Posts: 1
drenusha e drenit has disabled reputation
Default

[
shume dhe ta theme te verteten nuk kam asgje kunder teje por po me nevrit mendimi jot.

kur thash per seks oral nuk e thash me ate qellim qe po me duket mire, perkundrazi.

Une desha te tregoi qe nuk ja vlen ta kerkosh nje vajze te virgjer sepse ato egzistoin shume pak ose me mire me then fare.

Per mua nese nje vajze ben seks oral por ne anen tjeter e ruan virgjinitetin ateher ajo per mua nuk ka aspak vlere, sepse une kur te mberri deri tek seksi oral nuk do te thot gje edhe po e qkeva ate cipe qe per ty ka aqe vlere.

D.m.th desha ta bej me dije se ti nuk do ta gjesh as nje vajze te paster ashtu siq ke deshire, vetem nese e merr nje vajze me aftesi te kufizuara.TE PERSHENDES[/quote]
drenusha e drenit Nuk ėshtė nė linjė  
Old 15-12-04, 11:47   #55
dr1ta
 
dr1ta's Avatar
 
Join Date: 31-08-04
Location: Ne veri
Posts: 5,346
dr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėm
Default

Vergjeniteti nuk esht ne mode me :)
dr1ta Nuk ėshtė nė linjė  
Old 15-12-04, 12:14   #56
Loloku
 
Join Date: 06-01-04
Location: Prishtinė
Posts: 1,729
Loloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėm
Send a message via MSN to Loloku
Default

Virgjinitet eshte si nje lloj perde qe ndane primitivizmin nga realiteti bashkohor dhe ka kuptim krejt formal dhe sa me formalist te jesh aq me shume e kultivon. Pra nuk mund te vleresohet sot si cipa e ndarjes se nderit, por e mendtalitetit. Njeriu ka nevoje te ndrohet ne ēdo hap te jetes dhe jo vetem naten e marteses, bile edhe po s'u martua kurre a!
__________________
Rasti ėshtė mbret, sexi mbretėreshė!
Loloku Nuk ėshtė nė linjė  
Old 15-12-04, 13:03   #57
telashja
 
telashja's Avatar
 
Join Date: 26-05-04
Location: usa
Posts: 9
telashja has disabled reputation
Default

ndashi me dite virgjiniteti tash ka hye ne mode haha..
:shock:
telashja Nuk ėshtė nė linjė  
Old 15-12-04, 13:27   #58
meraklia
 
Join Date: 14-12-04
Posts: 4
meraklia has disabled reputation
Default meraklia

mos habiteni ju vajza se sexi eshte shum i mire .por nese duheni ta ruani sexin jeni gabimishte
__________________
une jame nje djalosh qe e kame merak pidhin shume kame deshire te njoftohem me vajza qe e adhurojn sexi
meraklia Nuk ėshtė nė linjė  
Old 18-12-04, 21:49   #59
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
turisti's Avatar
 
Join Date: 25-07-04
Location: Mahalla e azganave p/n
Posts: 47,641
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Default

Mendoj se nuk prish pune nese i shtoj ca fjale per mashkuj,sepse ka persona qe nuk kuptojne mire ēka eshte virgjiniteti,si krijohet a ne ane tjeter shume e kerkojne dhe diskutojne per te njejtin.

HIMENI (qaj virgjiniteti i mashkujve) eshte pjese e jashtme e murnave te vagines ( hyrjes te saj).Himeni eshte shtrese e holle e lekures e cila PJESĖRISHT BULON HYRJĖN E VAGINĖS. Gjat fazave te hershme te zhvillimit te fetusit,nuk ekziston hapja e vagines.Cipa e holle e cila ateherit e mbulon vaginen,zakonisht shperndahet ne menyre jokorrekte para lindjes dhe ashtu formon virgjinitetin- HIMENIN.Disa vajza po lindin pa himenin sepse ndarja e plot po zhvillohet ne miter gjat zhvillimit .

Shumica e vajzave e humbin virgjinitetin ose e zgjerojne gjat aktiviteteve sportive p.sh. kalorimit ose verjes se tamponit ,ja masturbimit...Shpeshhere,vajzat nuk e dijn se ajo ka ndodh ,sepse mundet te ket pak ose aspak gjak,ose dhimt kur ajo ndodh. Mbeturinat e cipes (himenit- virgjinitetit) jan prezent zakonisht deri sa gruaja nuk lind femiun e pare vaginalisht.


Pra djema,mos e beni kijamet VIRGJINITETIN,por kenaquni ne dashuri dhe seks.


Me nderime,TURISTI.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė  
Old 20-12-04, 16:31   #60
meraklia
 
Join Date: 14-12-04
Posts: 4
meraklia has disabled reputation
Default meraklia

plotsishte ke te drejt dhe e ke te drejt turist ashtu eshte si e ke theksua ti


__________________
une jame nje djalosh qe e kame merak pidhin shume kame deshire te njoftohem me vajza qe e adhurojn sexi
meraklia Nuk ėshtė nė linjė  
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 14:52.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2017, vBulletin Solutions, Inc.