Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Lojra zbavitėse
User Name
Password
Lojra zbavitėse Lojra elektronike, Lojra tė ndryshme pa kufi.Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 15-01-04, 17:45   #1
Murgesha
 
Murgesha's Avatar
 
Join Date: 24-10-03
Location: Diku nėpėr botė....
Posts: 41,048
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Default Gjė e gjėza.

Ju lutem qe kjo rubrike te jet vetem per gje gjeza.
rregullat jepet gje e gjeza ai qe e qellon ka te drejte te marre rradhen per te thene nje tjeter. Ja po e filloj une e para

Jane tre vellezer.
Njeri ik e s“vjen
Njeri bjen e s“ngrihet
Njeri ha e s“ngopet.P.s nese askush se gjen pergjigjen do ta jap brenda 48 oreve.


__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Nyje Interesante
Old 19-01-04, 18:27   #2
Murgesha
 
Murgesha's Avatar
 
Join Date: 24-10-03
Location: Diku nėpėr botė....
Posts: 41,048
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Default

Pasi askush sqenka pergjegj ne kete po e them une.

Keta tre vellezer qe nuk takohen kurre jane
Zjarri,
Hiri dhe
Tymi.

Hajt nje me te lehte.

Kur i lidh ikin
Kur i zgjidh rrin.
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 19-01-04, 19:47   #3
jehona
 
Join Date: 02-10-03
Posts: 231
jehona has disabled reputation
Default

Quote:
Originally Posted by Murgesha
Pasi askush sqenka pergjegj ne kete po e them une.

Keta tre vellezer qe nuk takohen kurre jane
Zjarri,
Hiri dhe
Tymi.

Hajt nje me te lehte.

Kur i lidh ikin
Kur i zgjidh rrin.
te pershendes MURGESHA, keto jan "lidhset e patikeve ose te kundrave", apo jo , keshtu mendoj une te pakten... ???? :roll: :roll: :roll:
jehona Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 19-01-04, 21:44   #4
Murgesha
 
Murgesha's Avatar
 
Join Date: 24-10-03
Location: Diku nėpėr botė....
Posts: 41,048
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Default

Po Jehona dmth kjo ka te beje me kepucet. Se kur i lidh ec me to e kur i zgjidh kuptohet se rrine. Po mbasi e gjete shto nje gje e gjeze.
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 07-02-04, 23:56   #5
Murgesha
 
Murgesha's Avatar
 
Join Date: 24-10-03
Location: Diku nėpėr botė....
Posts: 41,048
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Default

Kush e gjen kete.

Me i ditur se te gjithe, por me nje cen. Edhe pse te meson gjithqka, asnjeher ste flet me goje.
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 10-02-04, 10:01   #6
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Barbaroza's Avatar
 
Join Date: 09-01-04
Location: Nė zemėr tė Kosovės!
Posts: 12,880
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Default

Murgesha,a eshte libri?
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 10-02-04, 11:09   #7
Murgesha
 
Murgesha's Avatar
 
Join Date: 24-10-03
Location: Diku nėpėr botė....
Posts: 41,048
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Default

Po Barbaroza Libri eshte. Tani na e thuaj nje tjeter
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 12-02-04, 04:54   #8
leka
 
Join Date: 04-12-03
Location: gjakove
Posts: 20
leka has disabled reputation
Default ska

Eshte nje ur nje ekalon e shkel e sheh tejeteri vetem esheh e qeteri hiq nuk esheh as nuk e shkel
leka Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 12-02-04, 05:00   #9
leka
 
Join Date: 04-12-03
Location: gjakove
Posts: 20
leka has disabled reputation
Default iku

Eshte zen nje gerua me burin e saj dhe kjo e mbit burin dhe hin ne banjo dhe e lahet dhe e thir policin dhe si do e gjeje policia se kush e mbiti burin esaj ajo thot se isha ne banjo......
leka Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 12-02-04, 05:03   #10
leka
 
Join Date: 04-12-03
Location: gjakove
Posts: 20
leka has disabled reputation
Default burgu

Eshte nje njeri ne burg dhe ne ate dhom nuk ka asnje gje vetem aj personi eshte asgje kuptohet krevate karike dhe tash kush do me tregoj si eshte var personi ne midis te dhomes per shishe se ajo ishte shum e lart e ki ishte i vogel dhe ju duheshte diqka me hip me u var ....
leka Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 12-02-04, 08:10   #11
Zero Cool
Administratorėt
 
Zero Cool's Avatar
 
Join Date: 18-03-03
Location: Netherland
Posts: 32,974
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Default

Hetimet Vazhdojnė
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 23-02-04, 09:43   #12
Murgesha
 
Murgesha's Avatar
 
Join Date: 24-10-03
Location: Diku nėpėr botė....
Posts: 41,048
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Default

Hej kush e gjen kete.

I shpejte si vetetime
Brenda fare e zeze
Del miell i zi,
A e di?
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 25-02-04, 12:28   #13
Donika Morina
 
Join Date: 10-12-03
Location: Gjakov por jetoj ne Austri!!
Posts: 54
Donika Morina has disabled reputation
Default Mu qesh a??

Ra fustani,dul Miniqi ma shum se shkolla punon kafiqi.
Del plaku ne qarshi e hek Plisin mu ba mafi.
Donika Morina Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 12-12-05, 01:19   #14
Murgesha
 
Murgesha's Avatar
 
Join Date: 24-10-03
Location: Diku nėpėr botė....
Posts: 41,048
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Default

Kush e bėn,e shet..
Kush e ble,s“e pėrdor..
Kush e pėrdor,s“e sheh..

Ēka ėshtė??
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 12-12-05, 01:22   #15
spirl_girls
 
Join Date: 19-04-04
Location: Nė Kolib !!
Posts: 2,656
spirl_girls i pazėvėndėsueshėmspirl_girls i pazėvėndėsueshėmspirl_girls i pazėvėndėsueshėmspirl_girls i pazėvėndėsueshėmspirl_girls i pazėvėndėsueshėmspirl_girls i pazėvėndėsueshėmspirl_girls i pazėvėndėsueshėmspirl_girls i pazėvėndėsueshėmspirl_girls i pazėvėndėsueshėmspirl_girls i pazėvėndėsueshėmspirl_girls i pazėvėndėsueshėm
Default

Quote:
Originally Posted by Murgesha
Kush e bėn,e shet..
Kush e ble,s“e pėrdor..
Kush e pėrdor,s“e sheh..

Ēka ėshtė??

Arkivoli.


spirl_girls Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 05:23.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2017, vBulletin Solutions, Inc.