Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
User Name
Password
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 06-02-05, 23:51   #16
prishtinasja
 
Join Date: 28-12-04
Location: prishtine
Posts: 229
prishtinasja has disabled reputation
Default

Perse puthja e pare nuk harrohet kurr?

Po nuk harrohet kurr se eshte e para
:) :) :) :) :) :) :)
__________________
thelbi i jetes eshte ndryshimi
prishtinasja Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Nyje Interesante
Old 07-02-05, 00:21   #17
Domira
 
Domira's Avatar
 
Join Date: 02-02-05
Posts: 16,792
Domira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėm
Default

...pikerisht sepse esht e para e jo se eshte me e mira :)
Domira Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 07-02-05, 11:58   #18
mickoja
 
mickoja's Avatar
 
Join Date: 04-02-04
Location: jetoj mas kodrave!!!
Posts: 1,509
mickoja has disabled reputation
Default

Quote:
Originally Posted by Domira
...pikerisht sepse esht e para e jo se eshte me e mira :)
ma morre fjalen nga goja :lol: :lol:
__________________
Tč jetosh duke vdekur,a tč vdesčsh duke jetuar?
mickoja Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 07-02-05, 12:01   #19
Kaltrushi
 
Join Date: 07-10-04
Location: germany
Posts: 2,327
Kaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIP
Default

Quote:
Originally Posted by mickoja
Quote:
Originally Posted by Domira
...pikerisht sepse esht e para e jo se eshte me e mira :)
ma morre fjalen nga goja :lol: :lol:

valla edhe mua.........
__________________
Mikun e mire ne kohe te veshtir e ke pran, kurse miku i keq ne at kohe te len veht.
Kaltrushi Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 07-02-05, 12:05   #20
Diana007
Miss Dardania 2007
 
Diana007's Avatar
 
Join Date: 04-10-04
Location: Ne Zemer Te Gazit ♥
Posts: 39,572
Diana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėm
Default

Quote:
Originally Posted by Kaltrushi
Quote:
Originally Posted by mickoja
Quote:
Originally Posted by Domira
...pikerisht sepse esht e para e jo se eshte me e mira :)
ma morre fjalen nga goja :lol: :lol:

valla edhe mua.........

:P :P :P :P :P
__________________
♥(Æ`“•.ø(Æ`“•.ø _________❀✿❀_________ ø.•““Æ)ø.•““Æ)♥
.>>>>> ✿°° ❀✿❀ ..L & L Xemlat e Mamit... ❀✿❀ °° ✿>>>>
♥(_ø.•““(_ø.•““ ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ❀✿❀ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ `“•.ø_)““•.ø_)♥.
Diana007 Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 08-02-05, 18:29   #21
NobodysFool
 
Join Date: 09-01-05
Posts: 77
NobodysFool has disabled reputation
Default no?

Per mue, kur nuk haroj kur kam lyp ni puthja pre shoqe ma ngusht kur kam qen 6 vjecar. Ajo me deshte edhe une ajo. Na dy bashk te shpia edhe ne at moment, kam pas shum deshir me bashku buzet me ajo. Kelly Seaholmes ka pas emri. Kelly me majte durt kur jan ken ftoft. Ajo ka piskat tjeter djemt kur ma ken nguc pse kam emri e shqiptarve. Shum amerikanja mir. Kur lypja une puthja e par per mu, ajo ka thon, "No, my brother will hear us!" Vlain ka pas mbas deres. :( Kur nuk haroj.
NobodysFool Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 14-03-05, 15:44   #22
Toni_4Ever
 
Join Date: 13-03-05
Posts: 102
Toni_4Ever has disabled reputation
Default

Ju pershendes te gjidhve

Esht e vertet qe nuk harohet puthja e par kur,
po e tregoj si mua me ka ndodhur puthja e par dhe qe nuk mundem ta haroj kur. dola ne qytet me ate vajz biseduam per gjithcka. edhe erdhi koha per te shkuar ne shtepi dhe vendosa ta percjelli ate dhe tere rrugen bojsha plane si ta puthi si tja filloja dhe nga nje her kisha frik athua cka do te ndodh nese e puthi. gjith rrugen fol fol fol thuajse nuk lam njerz qe nuk i morem ne goj,
por edhe ajo kishte menduar si une kishte ber plane si un por gjithashtu kishte pasur frik ket e kam kuptuar me von, dhe pasi vendosi te ike ajo ne shtepi me erdhi vetbesimi dhe e putha vetem pak ne puz dhe e prisja nje shuplak nga ajo por nuk ndodhi as gje super, ta them te drejten nuk ne shqiptaret nuk dim si puthen ket e dijn vajza mir apo?
kjo esht puthja e par qe nuk mundem me haruar kur por edhe puthja e dyt ajo ka qen dicka me interesante se e para pasi qe u mesova pak nga e para dhe nuk kisha problem.

Tung nga Toni
Toni_4Ever Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 22-04-05, 08:47   #23
Gjumashja
 
Gjumashja's Avatar
 
Join Date: 15-10-04
Location: n'krevet
Posts: 24,225
Gjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėm
Default

mendoj se ateher ja fillon nje bote e re ma ndryshe e ndien veten
__________________
the rest is silence
Gjumashja Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 04-05-05, 14:15   #24
Fleta
 
Join Date: 11-04-05
Location: Ne natyre
Posts: 1,059
Fleta has disabled reputation
Default

Quote:
Originally Posted by prishtinasja
Perse puthja e pare nuk harrohet kurr?

Po nuk harrohet kurr se eshte e para
:) :) :) :) :) :) :)
- Pershendetje Prishtinase

Edhe une jame e ketij mendimi,dhe mendoje se ke plotesisht te drejte...
Puthja e pare nuk harrohet kurre,sepse eshte e para qe ke shijuar ndonjehere......... Pa e marre parasyshe si jeni ndier ne ato momente, qfare keni ndier,ajo mbetet e para edhe nuk harrohet kurre......
Te pakten ky ishte mendimi im.......
__________________
[url]http://www.dardania.de/v2/board/viewtopic.php?t=4780[/url]
E verteta ju bene te lire!
Fleta Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 04-05-05, 15:00   #25
Dilingjia
 
Dilingjia's Avatar
 
Join Date: 04-05-05
Location: Baghdad
Posts: 3,157
Dilingjia has disabled reputation
Send a message via AIM to Dilingjia Send a message via MSN to Dilingjia Send a message via Yahoo to Dilingjia Send a message via Skype™ to Dilingjia
Default

perpara u kane qashtu mos me harrue puthjen e pare...tash e kane nderrue: PUTHJA E FUNDIT KURR S'HARROHET
Dilingjia Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 04-05-05, 17:39   #26
Qyrrani
 
Join Date: 14-03-05
Location: Prizren - Kosovė
Posts: 76
Qyrrani has disabled reputation
Send a message via MSN to Qyrrani
Default

Puthja e pare a? ha ha ha, ajo ashte si autoshkolla e jo qe ka diqka ma shum :roll:

Dilingi, ***********more burre se bash ja paske zanat kete biznes :roll:
__________________
Aty ku nuk ka dashuri, jeta eshte shume e merzitshme.
[img]http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a200.gif[/img]
[b]Shnet[/b]
Qyrrani Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 08-07-05, 20:12   #27
Gjumashja
 
Gjumashja's Avatar
 
Join Date: 15-10-04
Location: n'krevet
Posts: 24,225
Gjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėm
Default

sepse merr edhe nje pervoj e mson ni send qe se ke dite edhe qe se ke perjetu kurr ma par edhe normal ske dit me puth kaniher e kujton tu qeshet thu ahh qyshskom dit em puth si sot e kshtu
Gjumashja Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 25-07-05, 08:35   #28
Krokodilli
 
Join Date: 04-10-04
Location: Australia-Prishtine
Posts: 3,126
Krokodilli has disabled reputation
Send a message via MSN to Krokodilli
Default

puthja e par nuk harrohet kurr: e putha nje vajz ne shkollen fillore,, lotet filluan ti dalin,,,, nuk e disha a ja kom kafshu gjuhen e kom lan pa gjuh,, apo pese po qan... e vetmja gje qe me shkonte ndermend ishte se ajo vajz pa gjuh nuk do te mund te flas me kurr.,, :o


nga frika smund ta harroj ende,,, tmerri sme len ta harroj :lol:
__________________
Get Rich Or Die Trying
Krokodilli Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 14-08-12, 21:41   #29
Denim
Banned
 
Join Date: 02-02-12
Posts: 1,102
Denim i pazėvėndėsueshėmDenim i pazėvėndėsueshėmDenim i pazėvėndėsueshėmDenim i pazėvėndėsueshėmDenim i pazėvėndėsueshėmDenim i pazėvėndėsueshėmDenim i pazėvėndėsueshėmDenim i pazėvėndėsueshėmDenim i pazėvėndėsueshėmDenim i pazėvėndėsueshėmDenim i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: perse puthja e par nuk harrohet kurr????

Quote:
Originally Posted by atdhetare View Post
te pakten un nuk e harroj megjithse ishte vetem nji puthje

Spo leni ju me harru me kėto tema
Denim Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 14-08-12, 23:11   #30
Elina
DAHA-SUPERADMYNISTRATORE
 
Elina's Avatar
 
Join Date: 14-03-07
Location: Fairytopia
Posts: 14,088
Elina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: perse puthja e par nuk harrohet kurr????

Quote:
Originally Posted by Qyrrani View Post
Puthja e pare a? ha ha ha, ajo ashte si autoshkolla e jo qe ka diqka ma shum :roll:

Dilingi, ***********more burre se bash ja paske zanat kete biznes :roll:

Po ku nuk qeshe njeri me ksi nofke.................


__________________
Kur ndegjoj qe vdes ne bote,
Nje njeri i Vendit Tim,
Jam ne zemer i piklluar,
Vdes nje cope e shpirtit tim.

Dr. Ibrahim Rugova
Elina Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 05:23.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2017, vBulletin Solutions, Inc.