Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Kultura > Gjuha Shqipe
User Name
Password
Gjuha Shqipe Drejtėshkrimi i gjuhės, barbarizmat, morfologjia, gramatika, sintaksa, dialektet, historia, dhe studimet mė tė fundit nė lidhje me gjuhėsinė.Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 28-12-05, 08:29   #1
Objektiviteti
 
Join Date: 13-12-05
Location: qellimi eshte pavaresia,
Posts: 112
Objektiviteti has disabled reputation
Default Sharkoni programin drejtshkrimor te gjuhes shqipe as 2.0

dhe sot ne oren 11:55 edhe fjalorin shpjegues

kete email mora sot :

Tė nderuar bashkėkombės,Qė nga data 28 dhjetor 2005, pesė minuta para orės 12:00, nga faqja jonė e internetit www.gjuha-shqipe.com ju mund tė shkarkoni Fjalorin elektronik shpjegues – FESh, me mbi 41.000 pėrshkrime fjalėsh si dhe 10 libra elektronik.

Fjalorin e kemi bėrė pa mbrojtje teknike ndėrsa juridikisht i takon falas vetėm banorėve tė Kosovės, bazuar nė kontratėn qė kemi me Qeverinė e Kosovė. Shpresojmė shumė qė tė tjerėt do ta licencojnė atė dhe nuk do t’i shkelin tė drejtat tona autoriale. Me paratė e shitjes sė softuerėve QEP-i siguron zhvillimin e mėtejshėm tė projektit mbarėkombėtar “Gjuha shqipe dhe kompjuteri”, i vetmi i kėtij lloji nė tė gjitha trojet shqiptare.

Nė njė tė ardhme tė afėrt ne do tė bėjmė ēpolitizimin pėrfundimtar tė kėtij fjalori dhe do tė shtojmė fjalė tė reja (mbi 7000 sosh tashmė janė pėrgatitur nga QEP-i pėr t’u shtuar).

Duke shpresuar qė softuerėt tanė janė njė dhuratė e ēmuar pėr ndėrrimin e moteve, shfrytėzoj rastin qė tė gjithė juve dhe tė gjithė bashkėkombėsve kudo qė janė t’ua uroj vitin e ri 2006, duke ju dėshiruar suksese, mirėqenie dhe shėndet nė jetė.Lulėzim Shishani, drejtor

QEP


__________________
Qofsh i bekuar, Ti O Zot i jonė qė po lejon t “i bejme edhe ato qe jane te ndaluara.
Monoteizmi prodhon fanatizmin, fanatizmi urrejtjen dh eurrejtja prodhon luften fetare! “
Vetem njeriu i varfėr posedon nje Zot tė pasur!”
_________________
Objektiviteti Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Nyje Interesante
Old 28-12-05, 09:15   #2
Arb
 
Arb's Avatar
 
Join Date: 09-10-04
Location: Little Dardania, NEW YORK
Posts: 11,552
Arb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėm
Default

A e ka marr dikush qe jeton ne Kosove, ate dreq "Celesin per Aktivizim?"

Ma shkruani ketu ose ma qoni me e-mail... Mos pritoni a...
Arb Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 28-12-05, 09:16   #3
Arb
 
Arb's Avatar
 
Join Date: 09-10-04
Location: Little Dardania, NEW YORK
Posts: 11,552
Arb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėm
Default

Quote:
Originally Posted by Arb
A e ka marr dikush qe jeton ne Kosove, ate dreq "Celesin per Aktivizim?"

Ma shkruani ketu ose ma qoni me e-mail... Mos pritoni a...
Fjalen e kam per celesin e aktivizimit te KULLES SE SHQIPES...
Arb Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 30-12-05, 16:47   #4
ARVANITI
meditues...
 
ARVANITI's Avatar
 
Join Date: 25-12-04
Location: **Tiranė**
Posts: 1,468
ARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėm
Default

Ku duhet te shkarkoket ky program, se te gjuha-shqipe.com nuk e kane vene?

Nejse, meritojne respekt per punen qe kane bere.


__________________
Krejt miqėsisht....nga Arvaniti
ARVANITI Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 14:50.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2017, vBulletin Solutions, Inc.