Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Shoqėria > Diskutime Shoqėrore
User Name
Password
Diskutime Shoqėrore Gjithēka dhe asgjė, ēdo problem e hall virtual.Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 04-12-06, 21:13   #1
djsalih
 
Join Date: 30-09-06
Posts: 21
djsalih me shokė shumedjsalih me shokė shume
Arrow Program pėr aftėsimin e vozitjes (pėr patent shofer)

Ky program ėshtė njė ndėr programet e fundit pėr aftėsim tė shoferėve tė rinjė dhe njėherit ėshtė me test gjė qė ndihmon tė kuptosh pėrgjigjjen e saktė apo atė tė gabueshme, dhe e gjithė kjo ėshtė nė SHQIP.

http://www.sendspace.com/file/ymtdix


djsalih Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Nyje Interesante
Old 05-12-06, 09:00   #2
djsalih
 
Join Date: 30-09-06
Posts: 21
djsalih me shokė shumedjsalih me shokė shume
Default Azhurim i linkut

Per shkaqe te panjohura nga upload web-i linku me lart nuk punon, por jam siguruar qe linku tashme i ri punon;


shkarko nga ketu: http://www.sendspace.com/file/cj9697
djsalih Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 25-04-09, 17:18   #3
habibi_7_p
habibi_7_p
 
Join Date: 25-04-09
Location: kosov
Posts: 1
habibi_7_p me shokė shumehabibi_7_p me shokė shume
Send a message via MSN to habibi_7_p
Default Titulli: Program pėr aftėsimin e vozitjes (pėr patent shofer)

ju pershendes t'gjithve
kamunsi dikush qe me tregu sikam munsin te mesoj ne internet per test patent shofer ..

_________________________________
habibi_7_p Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 12-05-09, 11:36   #4
glock
 
Join Date: 12-05-09
Posts: 2
glock me shokė shumeglock me shokė shume
Default Titulli: Program pėr aftėsimin e vozitjes (pėr patent shofer)

reklama@dardania.de
glock Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 12-05-09, 11:38   #5
glock
 
Join Date: 12-05-09
Posts: 2
glock me shokė shumeglock me shokė shume
Default Titulli: Program pėr aftėsimin e vozitjes (pėr patent shofer)

a muj me donllodu testin per patent shofer
glock Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 15-01-10, 17:18   #6
samiri321
 
Join Date: 15-01-10
Posts: 4
samiri321 me shokė shumesamiri321 me shokė shume
Default Titulli: Program pėr aftėsimin e vozitjes (pėr patent shofer)

Quote:
Originally Posted by djsalih
Ky program ėshtė njė ndėr programet e fundit pėr aftėsim tė shoferėve tė rinjė dhe njėherit ėshtė me test gjė qė ndihmon tė kuptosh pėrgjigjjen e saktė apo atė tė gabueshme, dhe e gjithė kjo ėshtė nė SHQIP.

http://www.sendspace.com/file/ymtdix
shum flm jeni shmu te mir
samiri321 Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 15-01-10, 17:20   #7
samiri321
 
Join Date: 15-01-10
Posts: 4
samiri321 me shokė shumesamiri321 me shokė shume
Default Titulli: Program pėr aftėsimin e vozitjes (pėr patent shofer)

Quote:
Originally Posted by djsalih
Ky program ėshtė njė ndėr programet e fundit pėr aftėsim tė shoferėve tė rinjė dhe njėherit ėshtė me test gjė qė ndihmon tė kuptosh pėrgjigjjen e saktė apo atė tė gabueshme, dhe e gjithė kjo ėshtė nė SHQIP.

http://www.sendspace.com/file/ymtdix
tung jeni shum te mir
samiri321 Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 15-01-10, 17:26   #8
samiri321
 
Join Date: 15-01-10
Posts: 4
samiri321 me shokė shumesamiri321 me shokė shume
Default Titulli: Program pėr aftėsimin e vozitjes (pėr patent shofer)

Quote:
Originally Posted by djsalih
Ky program ėshtė njė ndėr programet e fundit pėr aftėsim tė shoferėve tė rinjė dhe njėherit ėshtė me test gjė qė ndihmon tė kuptosh pėrgjigjjen e saktė apo atė tė gabueshme, dhe e gjithė kjo ėshtė nė SHQIP.

http://www.sendspace.com/file/ymtdix
tung jeni shum te mir
samiri321 Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 15-01-10, 17:26   #9
samiri321
 
Join Date: 15-01-10
Posts: 4
samiri321 me shokė shumesamiri321 me shokė shume
Default Titulli: Program pėr aftėsimin e vozitjes (pėr patent shofer)

Quote:
Originally Posted by djsalih
Ky program ėshtė njė ndėr programet e fundit pėr aftėsim tė shoferėve tė rinjė dhe njėherit ėshtė me test gjė qė ndihmon tė kuptosh pėrgjigjjen e saktė apo atė tė gabueshme, dhe e gjithė kjo ėshtė nė SHQIP.

http://www.sendspace.com/file/ymtdix
tung jeni shum te mir


samiri321 Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 05:26.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2017, vBulletin Solutions, Inc.