Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Shoqėria > Diskutime Shoqėrore
User Name
Password
Diskutime Shoqėrore Gjithēka dhe asgjė, ēdo problem e hall virtual.Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 24-05-07, 02:44   #1
Lorikal
 
Lorikal's Avatar
 
Join Date: 21-05-07
Posts: 4
Lorikal i vlerėsuar jo keq
Question Parashikimi i sė ardhmes

Nuk e di nėse e ka hap kėt temė dikush para meje - por jam antarė i ri dhe nuk kam pas mundsi me i lexu t'gjitha temat sepse forumi qenka shum i zgjeruar, mirėpo, po e propozoj njė temė:


A keni dėshirė me e parashiku fatin apo me u ballafaqu me atė qė do tė ndodhė nė tė ardhmen tuaj?!..........


__________________
The best and the most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart.
Lorikal Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Nyje Interesante
Old 27-05-07, 21:52   #2
Naki
Moderator
 
Naki's Avatar
 
Join Date: 30-09-03
Location: Nė Gjermani
Posts: 7,932
Naki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėm
Default

Ardhmėria!
Njeriu gjatė jetės ka dėshira,plane,parashikime se si do tė dukej rruga e jetės nė segmente tė ndryshme sociale.
Sigurishtė fati ėshtė njė elementė qė ndikonė nė ardhmėrin e njeriut qoftė rrugėtimė positiv apo negativė,po ėshtė e pa shmangėshme puna dhe strategjia nė etapa pėr tė arritur,realizuarė atė qė ne deshirojmė.

Ēelsi i suksesit ėshtė Puna dhe angazhimi Ynė.

Jeta ėshtė me shumė turbolenca,sakrifica,duhet tė jemė tė pregaditur kėto sfida ti pranojmė dhe ti zgjedhim ashtu siq ėshtė e mundur nė favorė tonin,duke bėrė kompromise,duke zgjedhė rrugė tė reja tė arsyeshme.


Me nderime Naki
__________________
""""""""Nuk ka jetė pa vuajtje,
""""""""""""""nuk ka vuajtje pa shkak,
""""""""""""""""""""por nuk ka shkak qė nuk mund tė tejkalohet
Naki Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 28-05-07, 00:52   #3
Murgesha
 
Murgesha's Avatar
 
Join Date: 24-10-03
Location: Diku nėpėr botė....
Posts: 41,048
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Default

Quote:
Originally Posted by Lorikal
Nuk e di nėse e ka hap kėt temė dikush para meje - por jam antarė i ri dhe nuk kam pas mundsi me i lexu t'gjitha temat sepse forumi qenka shum i zgjeruar, mirėpo, po e propozoj njė temė:


A keni dėshirė me e parashiku fatin apo me u ballafaqu me atė qė do tė ndodhė nė tė ardhmen tuaj?!..........
Jo.
Nuk do tė doja asnjėherė ta di se ēka mė pret tė nesėrmen.
Paramendo ta di qė sot se nesėr mė humb njė anėtar i dashur i familjes time, kėtė nuk do tė mundja ta pėrballoj.
Ndėrsa edhe po tė dua mos tė ballafaqohem me tė nesėrmen nuk e kam nė dorė time zgjedhjen qė tė mundem me i ikė ballafaqimit.
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 28-05-07, 01:46   #4
luckyman
 
Join Date: 18-03-07
Posts: 3,371
luckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėm
Default

H5N1 do te triumfoi.hahahaha
Kané me na honger pulat neve.!!!!!
luckyman Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 28-05-07, 02:19   #5
Sy_kaltra
 
Sy_kaltra's Avatar
 
Join Date: 21-08-05
Posts: 23,790
Sy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėm
Default

Quote:
Originally Posted by Lorikal
Nuk e di nėse e ka hap kėt temė dikush para meje - por jam antarė i ri dhe nuk kam pas mundsi me i lexu t'gjitha temat sepse forumi qenka shum i zgjeruar, mirėpo, po e propozoj njė temė:


A keni dėshirė me e parashiku fatin apo me u ballafaqu me atė qė do tė ndodhė nė tė ardhmen tuaj?!..........
Jo .
Qka te vjen mire se vjen .
__________________
Ik MoS u DaShUrO
Sy_kaltra Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 28-05-07, 03:27   #6
sherri
J.H.N.K.SH
 
sherri's Avatar
 
Join Date: 13-06-05
Location: Rruga e qumshtit Nr- 3
Posts: 4,747
sherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėm
Default

Quote:
Originally Posted by Lorikal
Nuk e di nėse e ka hap kėt temė dikush para meje - por jam antarė i ri dhe nuk kam pas mundsi me i lexu t'gjitha temat sepse forumi qenka shum i zgjeruar, mirėpo, po e propozoj njė temė:


A keni dėshirė me e parashiku fatin apo me u ballafaqu me atė qė do tė ndodhė nė tė ardhmen tuaj?!..........
Per keto parashikime esht njefar..Gazmend Male......e ke ne reklama te Gazetave,
edhe me duket esht Kusheri i nje antari ketu!?
Ai te tregon per te gjitha ca do te vin ne te ardhmen,,,ca me e lodh trunin me me parashikime............
__________________
Thuaje tė pa shkruarėn,shkruaj tė pa thėnėn!

Toleranca, ka kuptimin e pėrafėrt me durimin. (Dilaver Kosova)
sherri Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 28-05-07, 03:33   #7
Reana
 
Join Date: 18-04-05
Location: Manhattan
Posts: 6,108
Reana has disabled reputation
Default

parashikimi i se ardhmes...hmmmm...e kemi nje qelq magjik tek nje parashikues i fatit, dhe si te shikojme aty..dalin te gjitha ngjarjet e se ardhmes...sikur kur e kthejne filxhanin e kafes, falltoret !!!sikur ne filma te Hollywood-it, mo!
__________________
DUHET BERE MBULIMIN E MESHKUJVE POSAQERISHT FYTYRAVE TE TYRE, MEQE PA LAKMINE E TYRE PER DCO GJE QE I RRETHON, KJO BOTE DO TE ISHTE NE PAQE PERPETUALE!!!
Reana Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 28-05-07, 13:30   #8
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
turisti's Avatar
 
Join Date: 25-07-04
Location: Mahalla e azganave p/n
Posts: 47,641
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Default

Quote:
Originally Posted by Lorikal
Nuk e di nėse e ka hap kėt temė dikush para meje - por jam antarė i ri dhe nuk kam pas mundsi me i lexu t'gjitha temat sepse forumi qenka shum i zgjeruar, mirėpo, po e propozoj njė temė:


A keni dėshirė me e parashiku fatin apo me u ballafaqu me atė qė do tė ndodhė nė tė ardhmen tuaj?!..........
Jo,nuk kam deshire,sepse nuk dua qe t'i shmangėm takimit ne jete te cilin ma ka caktue FATI.

TURISTI.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 28-05-07, 13:37   #9
Lona
 
Lona's Avatar
 
Join Date: 06-12-03
Location: tetove
Posts: 3,908
Lona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėm
Send a message via MSN to Lona
Default

Pershendetje

S'me pelqen tedi per te nesermen se ndoshta sme merr gjumi tere naten....
__________________
Kur me dhe dashurin zbulova jeten, kur te dhashe veten time zbulova lumturin..Uppsss
Lona Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 29-04-12, 19:07   #10
emine
 
emine's Avatar
 
Join Date: 11-10-07
Posts: 37,416
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Parashikimi i sė ardhmes

shyqyre qe nuk e dijme
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 29-04-12, 19:10   #11
emine
 
emine's Avatar
 
Join Date: 11-10-07
Posts: 37,416
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Parashikimi i sė ardhmes

Quote:
Originally Posted by Lorikal View Post
Nuk e di nėse e ka hap kėt temė dikush para meje - por jam antarė i ri dhe nuk kam pas mundsi me i lexu t'gjitha temat sepse forumi qenka shum i zgjeruar, mirėpo, po e propozoj njė temė:


A keni dėshirė me e parashiku fatin apo me u ballafaqu me atė qė do tė ndodhė nė tė ardhmen tuaj?!..........
Ne baze te asaj si jam rrit dhe eduku,religjionit apo prinderve te mije,nuk jam eduku te bije preh e falltoreve apo matrapazeve qe marrin para per me kallxu prralla,,,,,falltoret dhe fallet kan qen tem tabu ne edukimin tim,kshtuqe kurre sjam interesu dhe ne te ardhmen sdo interesohem ti drejtohem dikujte qe mundohet (kishe me dite) me shume per te ardhmen time saqe mundem dhe vete te dije,,,,
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".

Last edited by emine; 29-04-12 at 19:10.
emine Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 29-04-12, 23:17   #12
tipi engjellor
tipi engjellor
 
tipi engjellor's Avatar
 
Join Date: 30-03-10
Location: aty ku jeton dashuria
Posts: 14,541
tipi engjellor has disabled reputation
Default Titulli: Parashikimi i sė ardhmes

jo more me rehat jam keshtu hahahhahah
tipi engjellor Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 02-05-12, 20:43   #13
Murgesha
 
Murgesha's Avatar
 
Join Date: 24-10-03
Location: Diku nėpėr botė....
Posts: 41,048
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Parashikimi i sė ardhmes

Paj nganjėherė me e ditė se ēfarė tė pret nesėr do tė ishte shumė mirė, ja psh. nesėr mė ėshtė shkru tė thyej kėmbėn, be po baj qė tėrė ditėn kisha ndejt nė shtrat vetėm mos me e pėrjetu njė gjė tė tillė.
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 02-05-12, 20:44   #14
emine
 
emine's Avatar
 
Join Date: 11-10-07
Posts: 37,416
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Talking Titulli: Parashikimi i sė ardhmes

tu kish thy kerveti,
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 02-05-12, 20:46   #15
Murgesha
 
Murgesha's Avatar
 
Join Date: 24-10-03
Location: Diku nėpėr botė....
Posts: 41,048
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Parashikimi i sė ardhmes

Quote:
Originally Posted by emine View Post
tu kish thy kerveti,
Kisha mbet ne dyshek moj dhe kisha shpėtuar ha,hahaahahahahahahahahha


__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 05:26.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2017, vBulletin Solutions, Inc.