Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Shoqėria > Diskutime Shoqėrore
User Name
Password
Diskutime Shoqėrore Gjithēka dhe asgjė, ēdo problem e hall virtual.Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 25-07-07, 20:34   #16
valiii
 
Join Date: 24-12-06
Posts: 3,777
valiii has disabled reputation
Default kerkoj falje , pse me vones!

Quote:
Originally Posted by rilinda
Quote:
Originally Posted by valiii
Une me mire do e kisha formuluar pyetjen tende keshtu ;

A ka edhe diku tjeter ne Rruzullin tokesor Fakulltet te Mjekesise Privat , apo vetem tek ne ne KS .?
Pėr kėtė nuk qenkam e informuar.
Universiteti Fama:
 1. Fakulteti Ekonomik
 2. Fakulteti Juridik
 3. Fakulteti i Shkencave Politike
 4. Fakulteti i Psikologjisė
 5. Fakulteti i Komunikimit Masiv
 6. Fakulteti i Studimeve Evropiane
 7. Fakulteti i Shkencave Kompjuterike
Universiteti Mbretėror Iliria:
 1. Fakulteti ekonomik
 2. Fakulteti i menaxhmentit dhe informatikės
 3. Fakulteti i biznesit ndėrkombėtar
 4. Fakulteti juridik
 5. Fakulteti i psikologjisė
Universiteti Dardania:
 1. Fakulteti Ekonomik
 2. Fakulteti i Shkencave Politike dhe Administrimit Publik
 3. Fakulteti juridik
 4. Fakulteti i psikologjisė
 5. Fakulteti i Gjuhėve tė huaja
 6. Fakulteti i Shkencave Kompjuterike dhe Teknologjive tė Komunikimit
 7. Fakulteti i Marrėdhėnieve Ekonomike dhe Diplomatike Ndėrkombėtare
Universiteti AAB
 1. Fakulteti i Komunikimeve Masive
 2. Fakulteti Juridik
 3. Fakulteti Ekonomik
 4. Fakulteti i Shk. tė Kriminalistikės
 5. Fakulteti i Gjuhėve tė Huaja
 6. Fakulteti i Arteve Figurative
 7. Fakulteti i Arteve Aplikative
 8. Fakulteti i Arteve Muzikore
 9. Fakulteti Postdiplomike - Master
Universiteti Rezonanca
Etc,etc.........

http://www.universiteti-rezonanca.com .

kalo mire .


valiii Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Nyje Interesante
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 05:26.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2017, vBulletin Solutions, Inc.