Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Humori
User Name
Password
Humori Lexoni e postoni barsaleta shqiptare dhe mos harroni tė qeshni!Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 27-04-08, 10:49   #1
°Avan_Turist°
Real
 
°Avan_Turist°'s Avatar
 
Join Date: 13-04-08
Location: D
Posts: 1,456
°Avan_Turist° me shokė shume°Avan_Turist° me shokė shume
Default Barcoleta tė qarta

Bali;
- Diēka s’po muj, me grue…

Azemi:
- Ėshtė pasojė e luftės, po bėj pak atmosferė, futja dy-tri here
me revole, del diēka…

Tė nesėrmen
Azemi;
- Hė, si ishte?

Bali:
- Ta ēkerdhevsha kėshillėn, ty.

Azemi;
- Pse?

Bali:
- U shrimė ne. T’ia futa revole tri here pėrpjetė…

Azemi:
- Dhe…

Bali:
- Veē kur ka dalė kojshia, prej ormani, t’ue u lute… falma se
kurrė mė se bėj …


__________________
Mendimi im mund tė ketė ndryshuar, por jo fakti qė kam tė drejtė!
°Avan_Turist° Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Nyje Interesante
Old 27-04-08, 10:50   #2
°Avan_Turist°
Real
 
°Avan_Turist°'s Avatar
 
Join Date: 13-04-08
Location: D
Posts: 1,456
°Avan_Turist° me shokė shume°Avan_Turist° me shokė shume
Default Titulli: Barcoleta tė qarta

Po e shikon Bali, Swiss Loton.
Havushja ishte shtrirė, e kishte zėnė gjumi.
Po e shikon Bali TV, edhe hoooop, e zuni preminė.*Jack Pot
-Havushe, premia, na ra premia.!-fillo tė bėrtas.
Havushja hiē s’po pėrgjigjet.
E prekė Havushen, hiē. E shkundullon Havushen, ajo hiē.
Kur ia prek pulsin, puls hiē.
-Vallha kur ta don, ta don!- tha Bali
__________________
Mendimi im mund tė ketė ndryshuar, por jo fakti qė kam tė drejtė!
°Avan_Turist° Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 27-04-08, 10:52   #3
°Avan_Turist°
Real
 
°Avan_Turist°'s Avatar
 
Join Date: 13-04-08
Location: D
Posts: 1,456
°Avan_Turist° me shokė shume°Avan_Turist° me shokė shume
Default Titulli: Barcoleta tė qarta

Shkojnė pyllit Bali edhe Havushja.
-Kam frikė qė do t’mė dhunosh- i thotė Havushja.
-Jo ore, ēfarė dhunimi- i pėrgjigjet Bali.
Pas pak, duke ecur, sėrish Havushja.
-Bal, megjithatė kam frikė qė do t’mė dhunosh.
-Leje bre... allahile, Ti je gruaja e shokut tim mė tė mirė.
Pas njė kohe. Prap Havushja.
-Valla Bal, Ti sigurisht e ke qėllimin me mė dhunue, dhe po frikėsohem.
-Jo moj, jo... Ti je motra e shokut tim mė tė mirė.
Kur arritėn afėr njė kroi, mė nė fund Havushja u ndal
edhe iu drejtua Balit.
-Hajde de, mė dhuno, e le t’mė hiqet mė kjo frikė.
__________________
Mendimi im mund tė ketė ndryshuar, por jo fakti qė kam tė drejtė!
°Avan_Turist° Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 27-04-08, 10:55   #4
°Avan_Turist°
Real
 
°Avan_Turist°'s Avatar
 
Join Date: 13-04-08
Location: D
Posts: 1,456
°Avan_Turist° me shokė shume°Avan_Turist° me shokė shume
Default Titulli: Barcoleta tė qarta

E kishte blerė Azemi njė papagall, dhe e kishte vendosur
nė balkon.
Njė ditė atypari kalon Bali, duke shkuar nė punė.
-Bal… O Bal, ta ē… nanėn!- i thotė papagalli.
Dhe ashtu tri ditė me radhė, papagalli ia shuloi nanėn
Balit.
I mėrzitet Balit kjo punė, dhe drejtohet te Azemi e i tregon.
Azemi, e qorton papagallin dhe i thotė qė kurrė mė nuk
guxon ta shaj Balin rrugės.

Tė nesėrmen nė mėngjes, Bali prap duke shkuar nė punė,
kur i drejtohet papagalli:
-O Bal, O Bal.
-He, ēka ka?- pėrgjigjet Bali.
-E DIN TI MIRĖ ĒKA KA!- i thotė papagalli.
__________________
Mendimi im mund tė ketė ndryshuar, por jo fakti qė kam tė drejtė!
°Avan_Turist° Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 27-04-08, 11:12   #5
°Avan_Turist°
Real
 
°Avan_Turist°'s Avatar
 
Join Date: 13-04-08
Location: D
Posts: 1,456
°Avan_Turist° me shokė shume°Avan_Turist° me shokė shume
Default Titulli: Barcoleta tė qarta

Bali dhe Azemi

Bali: A e din or Azem se nje kohe femrat kane vrapue pas meje.
Azemi: E pse tani nuk po vrapojn pas teje?
Bali: Ka kohe qe e kam vendos te mos vjedh ma qanta te femrave!!!!
__________________
Mendimi im mund tė ketė ndryshuar, por jo fakti qė kam tė drejtė!
°Avan_Turist° Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 27-04-08, 17:42   #6
°Avan_Turist°
Real
 
°Avan_Turist°'s Avatar
 
Join Date: 13-04-08
Location: D
Posts: 1,456
°Avan_Turist° me shokė shume°Avan_Turist° me shokė shume
Default Titulli: Barcoleta tė qarta

Vullkanizuesi
Vullkanizuesi i posamartuar, e sjell nusėn e re nė banjo, e mbush kadėn plotė ujė dhe i thotė:
-"Zhvishu dua tė tė provoj se je apo jo e virgjėr". Nusja zhvishet me habi dhe e pyet:
-"Po pse kėtu, le tė shkojmė nė shtrat!?"
-"Hyrė nė ujė, dhe nėse paraqiten fluskat s'kemi pse tė shkojmė nė shtrat" - ia kthen ky
__________________
Mendimi im mund tė ketė ndryshuar, por jo fakti qė kam tė drejtė!
°Avan_Turist° Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 03-05-08, 17:19   #7
gazi-de
mergimtari
 
gazi-de's Avatar
 
Join Date: 11-12-06
Location: ger
Posts: 32,037
gazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Barcoleta tė qarta

Nje rom te mjeku
Nje maxhup(rom) kishte nje problem sepse gjdo vite gruja e ti lindke nga nje femi,e ju kish pa mbush shpia me femi,edhe i thot gruas duhet me gjete nje zgjidhje se nuk shkon keshtu me,edhe e vendos me shku te mjeku dhe shkon.

Romi,shok doktorr e kom nje problem,sepse gjdo vite gruja po e lind nga nje femi,ja bon nuk po du me femi si te ja boj?
Mjeku,lete eshte meri keto kendoma e i perdor,dhe nuk do te ndodh me.
Romi u gezu shum dhe shkoj.
Po qa me pa pas nje viti gruja e romit prape lindi femi,e tu nervozu Romi e te mjeku,qysh bre shok doktorr me ke rrejt se gruja prape femi.
Mjeku:po qysh i ke perdor kondomat?
Romi:po qysh me i perdor si barnat qe ti qete dektorri.
Mjeku.ku ku qa paske be po ata nuk jon barna po kendoma me *******
Romi:ateher e kupton e po i thot mjekut,pe tash po e di kur shkojsha ne wc ****dalke i paketum
__________________
09.08.2009 syn ti me ben te ndihem mire ;)

Last edited by gazi-de; 03-05-08 at 17:20.
gazi-de Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 05-05-08, 09:38   #8
Prishtinasja_
 
Prishtinasja_'s Avatar
 
Join Date: 15-06-05
Location: Larg Prishtines
Posts: 11,614
Prishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Barcoleta tė qarta

Quote:
Originally Posted by gazi-de
Nje rom te mjeku
Nje maxhup(rom) kishte nje problem sepse gjdo vite gruja e ti lindke nga nje femi,e ju kish pa mbush shpia me femi,edhe i thot gruas duhet me gjete nje zgjidhje se nuk shkon keshtu me,edhe e vendos me shku te mjeku dhe shkon.

Romi,shok doktorr e kom nje problem,sepse gjdo vite gruja po e lind nga nje femi,ja bon nuk po du me femi si te ja boj?
Mjeku,lete eshte meri keto kendoma e i perdor,dhe nuk do te ndodh me.
Romi u gezu shum dhe shkoj.
Po qa me pa pas nje viti gruja e romit prape lindi femi,e tu nervozu Romi e te mjeku,qysh bre shok doktorr me ke rrejt se gruja prape femi.
Mjeku:po qysh i ke perdor kondomat?
Romi:po qysh me i perdor si barnat qe ti qete dektorri.
Mjeku.ku ku qa paske be po ata nuk jon barna po kendoma me *******
Romi:ateher e kupton e po i thot mjekut,pe tash po e di kur shkojsha ne wc ****dalke i paketum
hahhahahahahhaha
__________________
Rendesia e njeriut nuk matet me vendin qe ai ze,por me boshllėkun qe krijon kur ai iken....!!!!
Prishtinasja_ Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 15-05-08, 11:32   #9
LABI
Alone Ranger
 
Join Date: 05-01-04
Location: Kosove
Posts: 7,498
LABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Barcoleta tė qarta

Unė, Penisi, zyrtarisht kerkoj njė ngritje rroge ne pagen time, pėr arsyet e meposhtme:

Unė bėj pune fizike.
Unė punoj ne thellesi te mėdha.
Unė zhytem me kokė kudo qe shkoj dhe me gjithēka qe bėj.
Nuk i kam pushim as fundjavat dhe as festat.
Punoj ne njė ambient te lagesht.
Punoj ne njė vend pune te erret qe s'ka kondicionim te mirė.
Punoj ne temperatura te larta.
Puna ime me ekspozon ndaj lloj-lloj semundjesh ngjitese.


Sinqerisht,
Penisi.

--------------------------------------------------------

PERGJEGJA (nga menagjmenti)I Dashur Penis,

Pasi e kemi vleresuar kerkesen tuaj dhe pasi kemi konsideruar argumentat qe kini ngritur juve, administrata e refuzon kerkesen tuaj pėr rritje page, pėr arsyet e meposhtme:

Ti nuk punon 8 ore rresht.
Ty te ze gjumi pas periudhash te shkurtra pune.
Ti nuk i zbaton gjithmonė rregullat e stafit te menaxhimit.
Ti nuk qėndron ne zonen ku je caktuar dhe shpesh te shikojne qe viziton te tjera zona.
Ti nuk merr iniciative.
Duhet te te shtyjne e te te stimulojne ne mėnyrė qe tė punosh.
Ti e le vendin e punės goxha rremuje para se ta mbarosh turnin tėnd.
Ti nuk i ndjek gjithnjė rregullat e sigurimit, si pėr shembull te veshesh veshjen e duhur mbrojtese.
Ti do tė dalėsh ne pension para se te mbushesh 65 vjeē.
Ti s'mundesh tė punosh turne dopjo njera pas tjetres.
Ti ndonjėherė e le zonen ku te vendoset tė punosh, pėrpara se ta kesh mbaruar punėn qe te ėshtė lėnė.
Ti i peshtyn klientet.
Dhe nėse te gjithė kėto s'do tė mjaftonin, ty te shikojne here pas here tek hyn e del nga vendi i punės, duke mbajtur me vete dy canta te dyshimta.

Sinqerisht,
Stafi i Menaxhimit.
__________________
Ai e shikonte.... ajo JO.... Ai e adhuronte.... ajo JO... Ai e donte.... Ajo JO.. Erdhi nje ēast dhe ai e harroi.. Ajo JO !
----------------------------------------------------
Femra ideale eshte ajo femer , qe eshte e vetedijshme qe mashkulli ideal s'ekziston dhe anasjelltas....
----------------------------------
Njerzit e rendomte mendojne me mendime te gatshme , madje edhe ndjejne me ndjenja te gatshme !

Be yourself, everyone else is taken.

Last edited by LABI; 15-05-08 at 11:37.
LABI Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 03-06-08, 19:38   #10
°Avan_Turist°
Real
 
°Avan_Turist°'s Avatar
 
Join Date: 13-04-08
Location: D
Posts: 1,456
°Avan_Turist° me shokė shume°Avan_Turist° me shokė shume
Default Titulli: Barcoleta tė qarta

Bali Intelektual

Havushja po i ankohet motrės.
Burri jem lexon, lexon dhe vetėm lexon... Le qė nuk mė prek me dorė kurr po as qė mė vėren se jam nė shtrat me te...
Nuk po tė besoj i thotė motra, du mi hi unė njėher unė nė shtrat dhe me e provu.
Bali ishte duke lexuar kur ajo ra nė shtrat.
Pas pak ai futi gishtin e tij nė ****** e saj.
Kuku qyqe bėri motra dhe iku nga shtrati.
Shkoi e po i thotė motrės sė vet se kot e ka qė qahet nė te, ai sapo vuri re qė hyra nė shtrat ma futi gishtin.
Ha, hahahahaha u qesh motra e ka futur pėr ta lagur pėr tė ndėrru fletėn e librit.
__________________
Mendimi im mund tė ketė ndryshuar, por jo fakti qė kam tė drejtė!
°Avan_Turist° Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 09-06-08, 18:12   #11
°Avan_Turist°
Real
 
°Avan_Turist°'s Avatar
 
Join Date: 13-04-08
Location: D
Posts: 1,456
°Avan_Turist° me shokė shume°Avan_Turist° me shokė shume
Default Titulli: Barcoleta tė qarta

Nė klasė mėsuesja bėn kontrollin e dijeve te nxėnėsve:kush do me thotė njė send me germėn K? O zyshe,ta them unė, une, une.Beni ishte mė shejtani.dora lart gjithmonė.mendon mėsuesja;ky do na thote ndonjė shejtanllėk!!He Diana na e thuaj ti!karrikja mėsuese!Bravo!kėndshėm shumė kėndshėm!!po nje send me P kush do me thotė??prapė Beni:O zyshe ta them une se kam mėsuar o zyshe!!Na e thuaj ti Flori!Porta mėsuese!!Kėndshem,shume kėndshem bravo!!!po njė send me O kush e thotė???Beni prape;O zyshe ta them une,ta them une!mėsuesja e padjallėzuar mendoi qe nuk ka ndonjė fjalė tė keqe me germėn O dhe thote;he Beni na e thuaj ti!ORGAZMA mėsuese!!!po orgazma nuk ėshtė send Beni!!!Po ėshtė kėndshėm,shume kėndshėm mėsuese!!
__________________
Mendimi im mund tė ketė ndryshuar, por jo fakti qė kam tė drejtė!
°Avan_Turist° Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 09-06-08, 18:24   #12
°Avan_Turist°
Real
 
°Avan_Turist°'s Avatar
 
Join Date: 13-04-08
Location: D
Posts: 1,456
°Avan_Turist° me shokė shume°Avan_Turist° me shokė shume
Default Titulli: Barcoleta tė qarta

Njoni shkon cullak nė kafe dhe kur t’vjen kamarieri edhe masi qė ta merr porosin nuk ja dan syt.
Shka mi ki hap syt? E vet ky tipi cullak.
Jo veq pet kqyri ku munesh mi pas paret.!???
__________________
Mendimi im mund tė ketė ndryshuar, por jo fakti qė kam tė drejtė!
°Avan_Turist° Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 11-09-09, 16:51   #13
Peja-Boy
 
Join Date: 15-03-07
Posts: 13,833
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Send a message via MSN to Peja-Boy
Default Titulli: Barcoleta tė qarta

Varėsia
Thėrret djali nėnėn nė telefon.
-Alo nėnė, i kam dy lajme, njė tė mirė dhe njė tė keq!
- E cila ėshtė lajmi i mirė?, pyet ajo...
- E kam lėnė drogėn!
- Tė lumtė djali im, ashtu duhet, tash mė trego cili ėshtė lajmi i keq?
- Pėr zotin, nuk po e di ku e kam lėnė.
Burri i keq

Takohen dy mikesha dhe njėra prej tyre fillon tė qaj.
- Pse po qan?, e pyet tjetra.
- Burri mbrėmė mė ka shkuar pėr tė blerė cigare e ende nuk ėshtė kthyer.
- Hajt allahile mos qaj kot, ja ku e ke njė cigare kape e ndize.


I dehuri

Nė gjykatė e pyet gjykatėsi tė paditurin:
- I paditur pse keni hyrė nė kopsht zoologjik dhe keni tentuar tė vidhni dhinė?
I padituri:
- I nderuar gjykatės, kam qenė tepėr i dehur, nuk e dija as kah shkoja e as ēfarė bėja.
Gjykatėsi:
- Pasi qė ishe i dehur, pse nuk hyre tek ariu?!


Pagesa

Pyet djali i vogėl babėn e vet:
- Babė, sa kushton martesa?
Babai i pėrgjigjet:
- Nuk e di, biri im, unė ende jam duke paguar pėr kėtė!


Lindja

Njė njeri flet i tmerruar nė telefon me doktorin:
- Gruaja ime ėshtė shtatzėnė, dhe shtrėngimet i vijnė pėr dy minuta!
- A ėshtė ky fėmija i saj i parė?, pyet doktori.
- Jo bre idiot, bėrtet njeriu. Nė telefon ėshtė burri i saj!


Zgjimi

Kthehet gruaja nga vizita tek mjeku ku i thonė se do tė jetojė vetėm edhe 12 orė, prandaj i thotė burrit tė saj se do tė donte qė herėn e fundit ta puth me pasion dhe egėrsisht, tėrė natėn, e burri i pėrgjigjet:
- Kollaj e ke ti fisnike, ti nuk ke me u qu nesėr nė mėngjes...


Shtėpia publike

Ndeshet djali me babėn e tij nė shtėpi publike dhe i habitur e pyet babėn e vet:
- Edhe … si e sqaron ti kėtė punė!?
- Shumė thjeshtė. Nga respekti qė kam pėr nėnėn tėnde nganjėherė vij edhe kėtu.
- Nuk po tė kuptoj?
- A di si biri im, nuk ka kuptim qė vazhdimisht ta lodhi nėnėn tėnde pėr 20 euro.


Hajnia

Nė gjykatore pėrgjigjet gjakovari.
Gjykatėsi:
- ... pasi qė morėt tėrė atė sasi tė arit, pse nuk i morėt edhe 7.000 euro qė ishin nė sirtarin afėr tyre?
Gjakovari:
- Le bre gjykatės, mos ia nis edhe ti tash, mu ka bėrė mjaft se krejt Gjakova po bėn hajgare me mu pėr ato pare!.


Martesa

- Burri im i dashur, mė duket qė mė ke dashur mė shumė kur kemi kaluar bashkė, para se tė martoheshim.
Burri ia kthen:
E dashur, ti e di mirė qė unė nuk i dua gratė e martuara.
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 11-09-09, 17:27   #14
Peja-Boy
 
Join Date: 15-03-07
Posts: 13,833
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Send a message via MSN to Peja-Boy
Default Titulli: Barcoleta tė qarta

Kavalierėt

Hyn plaka nė autobus dhe shikon se tė gjitha ulėset ishin tė zėna.
- Dikur ka pasur kavalierė, thotė ajo.
- Edhe tash ka kavalierė por nuk ka ulėse tė lira, ia kthen njė i ri.

Biondina vejushė

I vdes burri biondinės dhe nė varrim e ngushėllon mikja e saj:
- Mos qaj, e re je, e bukur, qysh nesėr do ta gjesh njė tjetėr.
- Mirė pėr nesėr... po sonte ēfarė do tė bėj se?, ia kthen biondina e ve.

Dėshira

- Burri im i dashur, kam njė befasi tė kėndshme pėr ty. Sė shpejti do tė bėhemi tre nė shtėpi.
- Jo more, hajde tė puth.
- Po valla, sot nė mėngjes mė thirri nėna nė telefon. Vjen nesėr mbrėma.

Pėr politikė

Flasin dy biondina.
- Ti vazhdimisht flet pėr seks, i thotė e para. A nuk ke ndonjė temė tjetėr?
- E pėr ēka tjetėr tė flas, pyet e dyta.
- Epo pėr shembull pėr politikė. A ke folur ndonjėherė pėr politikė?
- Natyrisht. Gjithmonė mė ka interesuar sa para i merr nė javė presidenti ynė.

Ēifuti nė vdekje

Nė momentet e fundit tė jetės ēifuti rri shtrirė dhe pyet:
- Grua, ku je?”
- Kėtu jam, afėr teje, i pėrgjigjet ajo.
- E ti djali jem ku je?
- Edhe unė jam kėtu.
- E ku e kam bijėn?
- Edhe unė jam babė pranė teje, ia kthen e bija.
- E kush dreqi atėherė ėshtė tu punu nė dyqan, bre zoti u vraftė!

Kioska

Punėsohet biondina nė kioskė. Vjen njė i ri dhe e pyet:
- Zonjė a bėn dy pako prezervativė?
- A i do kėtu a me veti, ia kthen biondina?

Impotenca

Vjen njė grua tek doktori:
- Doktor, po vuaj nga impotenca.
- Si bre po vuan? Po ti je grua.
- More burri po lėngon, e unė po vuaj.

Ndjenja

Vjen njė njeri tek doktori dhe i ankohet:
- Doktor, po ndihem si qen!
- Mirė zotėri, qėkur ndjeheni kėshtu?
- Motiii, qysh prej se kam qenė kėlysh...
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 12-09-09, 21:00   #15
Peja-Boy
 
Join Date: 15-03-07
Posts: 13,833
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Send a message via MSN to Peja-Boy
Default Titulli: Barcoleta tė qarta

Kosovarja e martuar ne Tetove

Ish pas kon feju ni tetovar e gruen e kish pas marr prej kosove edhe ju e dini qysh folin ata te tetoves....
edhe kur vjen dita me u martue i marrin kerret edhe vijne me e marr qiken prej kosoves ....
e rruges qikat bertitshin ...na e marrim nusen me qerr e me qie...(me kerre e me kije kan menu ata) ...edhe kjo nusja quditet thot ..po une pe di qe po me marrin per mem q*...ama pse po bertasin se....
edhe te nesermen pas nates se nuseris nusja qohet prej gjumit edhe vjehrri i vet e pyet .. A mun u ngrehe moj nuse (a mun u qove ka menu aj) ajo vet me veti tha ... heu kuku qe qkas po folkan kta...
pastaj nusja filloi me pjek mish edhe vjehrri prap i tha ... he mos nuse a mish piqke (a po pjek mish ka menu)....e ajo nusja prej nervozes ia ktheu.. Jo mish K*** po pjeki ta q**** at nane...Last edited by Peja-Boy; 12-09-09 at 21:01.
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 14:52.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2017, vBulletin Solutions, Inc.