Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Kultura > Letėrsia
User Name
Password
Letėrsia Letėrsia shqiptare dhe e huaj.



Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 06-11-08, 23:11   #1
Ł ć νD ī ĵ ä
....
 
Ł ć νD ī ĵ ä's Avatar
 
Join Date: 29-05-08
Location: Atje....
Posts: 369
Ł ć νD ī ĵ ä i pazėvėndėsueshėmŁ ć νD ī ĵ ä i pazėvėndėsueshėmŁ ć νD ī ĵ ä i pazėvėndėsueshėmŁ ć νD ī ĵ ä i pazėvėndėsueshėmŁ ć νD ī ĵ ä i pazėvėndėsueshėmŁ ć νD ī ĵ ä i pazėvėndėsueshėmŁ ć νD ī ĵ ä i pazėvėndėsueshėmŁ ć νD ī ĵ ä i pazėvėndėsueshėmŁ ć νD ī ĵ ä i pazėvėndėsueshėmŁ ć νD ī ĵ ä i pazėvėndėsueshėm
Default Bukuria e Jetes tejkalon Dhembjen e Vdekjes

Urrejtja,xhelozia etj. pengojn qe te kemi nje jete te lumtur,por nese arrijm ti largojm gjerat e tilla do te arrijm te bejm nje jete te mire.....
E hapa kete teme per te marr mendimin e juaj,qfar mendoni se e bene jeten te bukur dhe si tejkalohet dhemja e vdekjes.
Caste te kendshme...!!



Last edited by Ł ć νD ī ĵ ä; 06-11-08 at 23:18.
Ł ć νD ī ĵ ä Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Nyje Interesante
Old 07-11-08, 10:41   #2
lirik
 
Join Date: 09-02-07
Posts: 12,675
lirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Bukuria e Jetes tejkalon Dhembjen e Vdekjes

Ketu Me Sa Po Shihet Jan Dy Tema Gjelozia Dhe Tejkalimi I Dhimbjeve Te Vdekjes Qe Jan Te Ndara Nga Njera Tjetra
lirik Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 07-11-08, 10:43   #3
lirik
 
Join Date: 09-02-07
Posts: 12,675
lirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Bukuria e Jetes tejkalon Dhembjen e Vdekjes

Mendoj S E Kjo Temė Bėn Pjesė Te Diskutimet Shoqrore
Me Sa Mund Te Kuptoj
lirik Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 07-11-08, 13:28   #4
emine
 
emine's Avatar
 
Join Date: 11-10-07
Posts: 37,416
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Bukuria e Jetes tejkalon Dhembjen e Vdekjes

Quote:
Originally Posted by Ł ć νD ī ĵ ä
Urrejtja,xhelozia etj. pengojn qe te kemi nje jete te lumtur,por nese arrijm ti largojm gjerat e tilla do te arrijm te bejm nje jete te mire.....
E hapa kete teme per te marr mendimin e juaj,qfar mendoni se e bene jeten te bukur dhe si tejkalohet dhemja e vdekjes.
Caste te kendshme...!!

Se pari ju pershendes !
Sa per ket tem:
Na hajte mundohemi te jtojme ne harmoni,me njerzit qe na rrethojn?Jemi te drejt te sinqert.Po tham s'po urrejshim vetem po duajshim,vetem po bajshim mire e mir tan jeten?Po a te kthehen kto me te mira,shpesh here edhe me te keqe te kthehet e mirat i qe ke ba,e kshtuqe bahet e tepert dikur,e me vite njeriu mushet xeher ne mbrendsi (EDHE MIRE ESHTE) se dikure mbushesh mend dhe ki kujdes nga njerzit qe pa pike mshire vijne ne jeten tande edhe mundohen ta prishin mbrendsin e zemres duke te lendu derisa ku nuk shkon me(me genjeshtra ,etj etj)
Une mendoje dhe jam e bindune qe me iluzione nuke jetohet :Realiteti i ksaj bote eshte LUFTA per me mbijetu,kto qka ju i keni cek jan dhe do mbesin gjithmone tek cdo njeri ,,,,,,,edhe po sdesht nej dite je i/e detyrune me urrejt (ndoshta edhe njerzit qe i ek deshte fort) .....
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".

Last edited by emine; 07-11-08 at 13:28.
emine Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 07-11-08, 18:34   #5
Ł ć νD ī ĵ ä
....
 
Ł ć νD ī ĵ ä's Avatar
 
Join Date: 29-05-08
Location: Atje....
Posts: 369
Ł ć νD ī ĵ ä i pazėvėndėsueshėmŁ ć νD ī ĵ ä i pazėvėndėsueshėmŁ ć νD ī ĵ ä i pazėvėndėsueshėmŁ ć νD ī ĵ ä i pazėvėndėsueshėmŁ ć νD ī ĵ ä i pazėvėndėsueshėmŁ ć νD ī ĵ ä i pazėvėndėsueshėmŁ ć νD ī ĵ ä i pazėvėndėsueshėmŁ ć νD ī ĵ ä i pazėvėndėsueshėmŁ ć νD ī ĵ ä i pazėvėndėsueshėmŁ ć νD ī ĵ ä i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Bukuria e Jetes tejkalon Dhembjen e Vdekjes

Quote:
Originally Posted by emine
Se pari ju pershendes !
Sa per ket tem:
Na hajte mundohemi te jtojme ne harmoni,me njerzit qe na rrethojn?Jemi te drejt te sinqert.Po tham s'po urrejshim vetem po duajshim,vetem po bajshim mire e mir tan jeten?Po a te kthehen kto me te mira,shpesh here edhe me te keqe te kthehet e mirat i qe ke ba,e kshtuqe bahet e tepert dikur,e me vite njeriu mushet xeher ne mbrendsi (EDHE MIRE ESHTE) se dikure mbushesh mend dhe ki kujdes nga njerzit qe pa pike mshire vijne ne jeten tande edhe mundohen ta prishin mbrendsin e zemres duke te lendu derisa ku nuk shkon me(me genjeshtra ,etj etj)
Une mendoje dhe jam e bindune qe me iluzione nuke jetohet :Realiteti i ksaj bote eshte LUFTA per me mbijetu,kto qka ju i keni cek jan dhe do mbesin gjithmone tek cdo njeri ,,,,,,,edhe po sdesht nej dite je i/e detyrune me urrejt (ndoshta edhe njerzit qe i ek deshte fort) .....
Po esht e vertet po cdo gje e tepert esht e tepert...edhe ato cka une i kom cek e kom vrejt te vetja qe nuk me lan te qet ato sene.....une kom kerku mendimin e juj....sido qe te jete falemnderit prej ju,esht mendimi juj kete e kerkoja
Ł ć νD ī ĵ ä Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 07-11-08, 18:40   #6
Ł ć νD ī ĵ ä
....
 
Ł ć νD ī ĵ ä's Avatar
 
Join Date: 29-05-08
Location: Atje....
Posts: 369
Ł ć νD ī ĵ ä i pazėvėndėsueshėmŁ ć νD ī ĵ ä i pazėvėndėsueshėmŁ ć νD ī ĵ ä i pazėvėndėsueshėmŁ ć νD ī ĵ ä i pazėvėndėsueshėmŁ ć νD ī ĵ ä i pazėvėndėsueshėmŁ ć νD ī ĵ ä i pazėvėndėsueshėmŁ ć νD ī ĵ ä i pazėvėndėsueshėmŁ ć νD ī ĵ ä i pazėvėndėsueshėmŁ ć νD ī ĵ ä i pazėvėndėsueshėmŁ ć νD ī ĵ ä i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Bukuria e Jetes tejkalon Dhembjen e Vdekjes

Quote:
Originally Posted by lirik
Ketu Me Sa Po Shihet Jan Dy Tema Gjelozia Dhe Tejkalimi I Dhimbjeve Te Vdekjes Qe Jan Te Ndara Nga Njera Tjetra
Jo nuk esht xhelozija dhe tejkalomi i i dhembjeve te vdekjes.....po qka ti mendon qe e prish jeten,te mundon etj....e nese jeta esht e mire a tejkalohet dhembja e vdekjes....??Tema esht tjeter jo ajo si e ke marr ti


Ł ć νD ī ĵ ä Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 14:53.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2017, vBulletin Solutions, Inc.