Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Tė ndryshme > Pėrshėndetje dhe Urime
User Name
Password
Pėrshėndetje dhe Urime Uroni ditėlindjet, festat, fejesat(?)...Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 11-08-09, 06:41   #1
Albonita
CroChicca & Gucci.
 
Albonita's Avatar
 
Join Date: 09-12-07
Location: Aty ku ndihem mire -->Split
Posts: 28,762
Albonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėm
Default Gazi-De & Diana007 ----> Urime Fejesa.


Me ...09.08.2009...Nje dite shum me rendesi ishte per dy Antaret e Forumit Dardania.de.!!

Keta dy Antare uh njoftuan ne mesin Dardan....Paten shum e shum Biseda sebashku....po me kalim te kohes erdh Momenti se uh Dashuruan...Uh takuan.....sebashku...E Mbi te gjitha...pse jo edhe mos te fejohen sebashku.....Dite e Djele ne mengjes ishte dita ma e lumtur per Gazin dhe Diana.kur i shdrruan Unazat sebashku...ishte Nje moment plot Emocjone..e gezim e dashuri ne mes dy Ciftave te Ri.!!

Une jau uroj nga thellsija e Zemres.. Urime Fejesa...!


Gazi & Diana.


Uroj te keni jete te Gjat dhe te lumtur sebashku...dhasht Zoti ne gjdo hap te jetes Suaj ..te ju percjell Lumturija, Gezimi, fati..edhe nje here Urime Fejesa...!!


Me shum Rrespekt per ju ----> Lorena.
__________________
(⁀‵⁀,) ♥♡ø.•*♡ø.•*♡ø.•♡♥♡ø.•*♡ø.•*♡ø.•♡♥♡ø.•*♡ø.•*♡ø
.`⋎“ ø.•°*”˜˜”*°•.Asnjehere ma e Lumtur se Tani
☻/ ♥ø.•°*”˜˜”*°•. ♥♡ø.•*♡Ne Gjakun e zemres te Mamit
/▌♥ø.•°*”˜˜”*°•. ♥░ A ░░░░░ & ░░░░ L ░░░♥♡ø.•*♡ø.•*♡ø.•♡
/ \


Per Familje jap Jeten......Per Dashurine Shkatrroj Boten!!

Njeriu me i madh eshte ai i cili kur eshte ne grade te larte tregohet modest..
kur ka force ne dore, fal dhe...kur eshtė i nevrikosur vepron me drejtesi.
Albonita Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Nyje Interesante
Old 11-08-09, 07:34   #2
instruktori
Instruktori
 
instruktori's Avatar
 
Join Date: 29-08-06
Location: Aty ku eshte me se miri
Posts: 10,026
instruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Gazi-De & Diana007 ----> Urime Fejesa.

http://img405.imageshack.us/img405/7008/2854308.jpg

Ne kete mengjes kam nderin dhe knaqesin qe pas Lorenes une te la nje urim pergezimi.

URIME PER FEJESEN E GAZIT ME DIANEN.

UROJ NGA ZEMRA QE KETA DY TE KALOJN NJE JETE ME SHUME TE MIRE ME PLOT SUKSESE.

SE SHPEJTI I UROSHIM EDHE PER DASMEN E MADHE TE TYRE.

MA SHUME RESPEKT PER GAZIN DHE DIANEN

INSTRUKTORI.
__________________
Shteti kerkon angazhim
instruktori Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 11-08-09, 08:24   #3
Kercovari
 
Join Date: 20-09-04
Location: Zuerich/ch
Posts: 16,003
Kercovari has disabled reputation
Send a message via MSN to Kercovari
Default Titulli: Gazi-De & Diana007 ----> Urime Fejesa.

Me respektin mė tė thellė ndaj Ju...Kėrēovari
Kercovari Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 11-08-09, 09:34   #4
Zhaneta
 
Zhaneta's Avatar
 
Join Date: 21-02-09
Posts: 9,641
Zhaneta i pazėvėndėsueshėmZhaneta i pazėvėndėsueshėmZhaneta i pazėvėndėsueshėmZhaneta i pazėvėndėsueshėmZhaneta i pazėvėndėsueshėmZhaneta i pazėvėndėsueshėmZhaneta i pazėvėndėsueshėmZhaneta i pazėvėndėsueshėmZhaneta i pazėvėndėsueshėmZhaneta i pazėvėndėsueshėmZhaneta i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Gazi-De & Diana007 ----> Urime Fejesa.

TRINA, urime fejesa moter!
Te deshiroj te gjitha te mirat ne kete jete, qofsh e lumtur perjet!!!Ps: Nuk di si te shprehem ne keto raste,skam lidhje por te uroj nga thellesia e zemres.......!!!!GAZI & DIANA JU UROI FIJESEN DHE JET TE LUMTER......PAQI GJITHMON SIQ JU DESHIRON ZEMRA E JUAJ......URIME URIME


ME RESPEKT NGA ZEMRA ...ZHANIIIIIIIIIIIIIIII


__________________
Zoti ėshtė bariu im, asgjė nuk do tė mė mungojė!
Zhaneta Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 11-08-09, 10:13   #5
Murgesha
 
Murgesha's Avatar
 
Join Date: 24-10-03
Location: Diku nėpėr botė....
Posts: 41,048
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Gazi-De & Diana007 ----> Urime Fejesa.

Urime pėr fejesėn tuaj Gazi e Diana.

Lumturia ju pėrcjelltė nė ēdo hap tė jetės tuaj.

__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 11-08-09, 10:20   #6
hasanmehmeti
 
hasanmehmeti's Avatar
 
Join Date: 22-03-05
Location: Dunja
Posts: 2,150
hasanmehmeti i pazėvėndėsueshėmhasanmehmeti i pazėvėndėsueshėmhasanmehmeti i pazėvėndėsueshėmhasanmehmeti i pazėvėndėsueshėmhasanmehmeti i pazėvėndėsueshėmhasanmehmeti i pazėvėndėsueshėmhasanmehmeti i pazėvėndėsueshėmhasanmehmeti i pazėvėndėsueshėmhasanmehmeti i pazėvėndėsueshėmhasanmehmeti i pazėvėndėsueshėmhasanmehmeti i pazėvėndėsueshėm
Send a message via Skype™ to hasanmehmeti
Default Titulli: Gazi-De & Diana007 ----> Urime Fejesa.

Vella i nderuar Gazi : ) dhe ju e nderuara Diana007, pranoni urimet e mija te perzemerta per hapin tuaj qe keni bere. Lus Zotin te jete i begate dhe plote miresi per ju.

Hasani.
__________________
Faik Konica:"Po mos te ishte islami shqiptaret do te ishin me shume ne numer po jo shqiptar"

"Me tė vėrtet fjalėt tona do tė qėndrojnė tė vdekura pėrderisa ne nuk do tė vdesim pėr qėshtjen e tyre keshtu qė ato tė mbesin tė gjalla midis tė gjallėve”

"Nena" Tereze:‘Ami Bharater Bharat Amar’ (‘I am Indian and India is mine’) Une jam indiane dhe India eshte imja.
hasanmehmeti Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 11-08-09, 10:37   #7
GURI SYLAJ
Moderator
 
GURI SYLAJ's Avatar
 
Join Date: 21-03-05
Location: Gjermani
Posts: 10,714
GURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Gazi-De & Diana007 ----> Urime Fejesa.Nje urim dhe nje pergezim vllezerore me deshiren qe nje dite ne nje mot njerezit te thone ;
Ky eshte KATUNI i Gazit e Dianes nga Dardania!!
Ju pershendes dhe ju uroj shendet, fat ,gezime e lumturi ne jeten tuaj plot begati!!
I juaji Guri Sylaj
__________________
Shqiptaret,nese deshirojn qe te tjeret ti njohin, ata, duhet t'a njohin ,realisht,veteveten.
GURI SYLAJ Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 11-08-09, 10:40   #8
shfletuesi_
Djale Drenice
 
shfletuesi_'s Avatar
 
Join Date: 21-10-08
Location: Nė vėndin e ngjarjeve
Posts: 20,904
shfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėm
Send a message via ICQ to shfletuesi_ Send a message via MSN to shfletuesi_ Send a message via Yahoo to shfletuesi_ Send a message via Skype™ to shfletuesi_
Default Titulli: Gazi-De & Diana007 ----> Urime Fejesa.

Fati dhe Lumturia ju percjeshin qdo sekond te jetes harmoni dhe dashuri familjare ju deshiron shfletuesi_
__________________
Jeta eshte realitet jo virtualitet.

The End.
shfletuesi_ Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 11-08-09, 10:45   #9
Rozafa
Libri !
 
Rozafa's Avatar
 
Join Date: 22-05-08
Location: Buzė Detit..!!!
Posts: 6,048
Rozafa has disabled reputation
Default Titulli: Gazi-De & Diana007 ----> Urime Fejesa.

Urime fejesa Princit dhe Princeshes, ju uroj jete te lumtur gjer ne vdekje!

__________________
Dr.Rugova ishte njė njeri i madh dhe heroik qė personifikonte shpresat dhe aspiratat fisnike tė popullit tė Kosovės.

http://www.youtube.com/watch?v=eqh7qSCTMR4&feature=related
Rozafa Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 11-08-09, 11:01   #10
~AnnA~
The End !
 
~AnnA~'s Avatar
 
Join Date: 11-11-08
Location: atje ku ndjehem e huaj...
Posts: 7,502
~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Gazi-De & Diana007 ----> Urime Fejesa.

Urimet me te perzemerta per ju te dy!
Dashuria dhe Harmonia mbizoterifte cdohere ne zemrat tuaja...

__________________
Ø°ŗ©©ŗ°ØØØØØØ°ŗ©©ŗ°ØØØØØØ°ŗ©©ŗ°ØØØØØ°ŗ©©ŗ°ØØØØØØØ °ŗ©©ŗ°ØØØØØØØ°ŗ©©ŗ
Kush me lendon me ben te forte...Kush me kritikon me ben te rendsishme...Kush me ka inat me ben te ēmuar..........
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ A n n A ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
~AnnA~ Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 11-08-09, 12:03   #11
ENGJELLUSHA
E dashuruar
 
ENGJELLUSHA's Avatar
 
Join Date: 28-07-09
Location: Nė botėn time
Posts: 816
ENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Gazi-De & Diana007 ----> Urime Fejesa.

Urime Fejesaper qiftin e ri u trashegofshit
Uruoj qe t'keni jete te gjate te lumtur dhe nje familje te shendosh


__________________
TE DASHUROSH DIKE NUK DO TE THOTE ASGJE...DASHURIA E VERTET ESHTE TE BEHESH NENE
ENGJELLUSHA Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 11-08-09, 12:31   #12
Peja-Boy
 
Join Date: 15-03-07
Posts: 13,833
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Send a message via MSN to Peja-Boy
Default Titulli: Gazi-De & Diana007 ----> Urime Fejesa.

Hajdeeeeeee more ishalla jau Konda ......

Urime edhe ti Albonita se tu paska martu prinderit edhe njeher :PLast edited by Peja-Boy; 11-08-09 at 12:33.
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 11-08-09, 12:38   #13
ssara
 
ssara's Avatar
 
Join Date: 13-02-07
Posts: 13,223
ssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Gazi-De & Diana007 ----> Urime Fejesa.

Sinqerisht u gezova per kete lajm te mire, Urime fejesen Gazi & Diana. Ju deshiroj jete te gjate dhe lumtur ...
__________________
Koha ndryshon shume gjera , por nuk fshin asgje...
ssara Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 11-08-09, 13:43   #14
Prishtinasja_
 
Prishtinasja_'s Avatar
 
Join Date: 15-06-05
Location: Larg Prishtines
Posts: 11,614
Prishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Gazi-De & Diana007 ----> Urime Fejesa.

Wow, Gazi shoki dhe Diana kjo eshte befasia me e mire qe kam marre keto ditet e fundit,pasi qe kisha dite qe isha ne Spital !
Me te vertet me keni befasua per se miri !!!!

Gazi shoki, jam gezua shume shume per ty sepse gjithmone na ke gezuar me fjalet,sinqeritetin dhe humorin tende.Tash besoj se Allahu te ka gezuar edhe ty me kete shperblim te merituar !(Dianen)

Dashuria,fati dhe respekti ndaj njeri tjetrit ju percjellshin ne ēdo hape te jetes!

Mos e leni pa na thirre ne darsem ! Sepse po dua me pa Dianen si Nuse Llapi

Zoti qoft me ju !

__________________
Rendesia e njeriut nuk matet me vendin qe ai ze,por me boshllėkun qe krijon kur ai iken....!!!!

Last edited by Prishtinasja_; 11-08-09 at 13:44.
Prishtinasja_ Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 11-08-09, 13:45   #15
Giovanni
I pa pune
 
Join Date: 16-02-04
Location: Ne planetin Toke
Posts: 11,800
Giovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Gazi-De & Diana007 ----> Urime Fejesa.
Me te vertet ky lajm me gezoj shume.

Para se te ju bej urimin i falenederoj staffin e FD qe ne bene te mundeshme te munde te diskutojm dhe te bejm shoqeri te re shqipetare.

Gazi-de kemi dskutuar shume here me te dhe eshte nje djalosh i mrekullushem Diana007 me siguri ke lindur ne nje dite te madhe se pate fatin qe neper mes dardania.de te prezentohesh te njoftohesh dhe te lidhesh fejesen me Gazin.

Dardanija ju mundesoj njoftimi, ju u dashuruar une nga zemra ju deshiroj dashuri te perjetesheme dhe jete te lumtur sebashku.... e mos harroni me me thirr ne dasem.


Giovanni Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 14:53.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2017, vBulletin Solutions, Inc.