Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Zona Administrative > Tema tė vjetra
User Name
Password
Tema tė vjetra Arkivi i forumitClosed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 21-12-11, 18:43   #1
Zanzi/M
mire ....
 
Zanzi/M's Avatar
 
Join Date: 12-01-10
Location: Prishtine
Posts: 1,776
Zanzi/M has disabled reputation
Default Largimi i Dreqit nga trupi i njeriut sipas Kuranit. Hoxha nga Ferizaj

Ferizaj, 21 dhjetor - Hoxha A.K. nga Neredimja e Poshtme e Ferizajt, ėshtė mbajtur nė ndalim pėr 48 orė, nėn dyshimet se ka pėrdorur dhunė fizike ndaj njė tė sėmure, gjatė njė seance tė “shėrimit”, qė ai e zbaton me “klientėt” e tij. Po mbi kėto dyshime nga policia nė Prokurorinė Komunale tė Ferizajt ėshtė ngritur edhe kallėzimi penal, dhe tash kanė filluar hetimet ndaj tij.

Hoxha 32-vjeēar, imam nė fshatin Prelez tė Jerlive, ndihej i cenuar, pėr atė qė kishte pėrjetuar kėto ditė dhe nuk pranonte tė kishte ushtruar dhunė ndaj asnjė rasti qė ai i kishte marrė nė trajtim, sikundėr as ndaj rastit tė fundit pėr tė cilin akuzohet dhe tashmė ėshtė nėn hetime.

“Jo, jo, unė nuk pėrdor forcė fizike, por pėr t’i dėbuar “egjinvet”, shejtanėt nga trupi i tė sėmurėve, ndonjėherė pėrdor ndonjė shuplakė tė lehtė sa pėr kėndelljen apo kthimin nė vete tė pacientėve, tė cilit janė tė thyer ndjenjash, janė nė depresion apo edhe mund tė jenė tė alivanosur, ashtu disi siē bėjnė edhe mjekėt”, fillon rrėfimin ai pėr gazetėn, i bindur nė punėn e tij se u bėn mirė pacientėve tė tillė.

Ai kėrkon tė mos i pėrmendet emri nė gazetė dhe as nuk lejon tė fotografohet. Gjithashtu pėr asnjė rast nuk dėshiron tė identifikohet me fallxhinjtė e ndryshėm. “Unė kam tė mbaruar shkollėn fetare, Medresenė nė Prishtinė dhe mbėshtetėm vetėm nė Kuranin edhe aftėsia ime pėr shėrimin e njerėzve buron nga aty, ėshtė dhuratė qė Zoti ma ka dėrguar”, shprehet ai duke shpjeguar se si ishte bindur se mund t’i shėrojė njerėzit .

Mė shumė lexoni sot nė gazetėn “Koha Ditore”


Zanzi/M Nuk ėshtė nė linjė  
Nyje Interesante
Old 21-12-11, 18:45   #2
Zanzi/M
mire ....
 
Zanzi/M's Avatar
 
Join Date: 12-01-10
Location: Prishtine
Posts: 1,776
Zanzi/M has disabled reputation
Default Titulli: Largimi i Dreqit nga trupi i njeriut sipas Kuranit. Hoxha nga Ferizaj

Hoxha nga Ferizaj tentoj qe te ja heq nga trupi dreqin me anen e stupcit. Ai thot qe eshte ne kuran mundesia qe ti largohet djalli,
Zanzi/M Nuk ėshtė nė linjė  
Old 21-12-11, 18:48   #3
emine
 
emine's Avatar
 
Join Date: 11-10-07
Posts: 37,416
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Largimi i Dreqit nga trupi i njeriut sipas Kuranit. Hoxha nga Ferizaj

hoxha ska faj,njerzit me te vertet kan dreqen ne trup e shpirt derisa dyshojne dhe besojne ne magji,e kush shkone e bjen en dore te kqitna mire i bafte jo dajak,po lype me ja asish krejt familjen,,,,,kapi sexi ne kry e kapi shisofrenia e kapi tradhtinat e mos muje me gjet rrugdalje ngushtohu e shpifu botes e ngatro boten jo mkan ba magji,,,hoxha bolle mire ja paska ba se Veq Dajak lypin kta njerz!!!
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė  
Old 21-12-11, 21:41   #4
taraku-1
Banned
 
Join Date: 20-06-11
Posts: 1,208
taraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Largimi i Dreqit nga trupi i njeriut sipas Kuranit. Hoxha nga Ferizaj

Zanzi-m, Hyn ne youtube dhe kliko rukje qe ju bojn... njerzve te xhindosur, dhe bindesh...

per neve qe jemi musliman me zemer, na mjafton Kurani dhe e dijm jan hak sihri.

ne momente te caktuara personi ne fjal ai nuk din asgje sepse xhini shejtani demek e kontrollon dhe lufton per te qendruar ne strofullen qe e ka krijuar ne trupin e personit...dhe kohen kur o ne kulem ...e rreh shejtanin ani pse trupi eshte i njeriut...,ai nuk ndjen asgje,dhembje apo diqka te tille, dhembje ndien shejtani edhe nga kendimi i Kuranit nga hoxha qe kendon dhe qartet krejt bon levizje te shumta shpejta pa kontrolluara ( nuk i intereson a po demtohet trupi i personit ne te cilin eshte) ai e ka zavallin e vet

Mirpo duhet pas kujdes qe ne kohen kur shejtani pranon me dal nga trupi, duhet pas kujdes se tenton te demtoj me lan nje sherr, kah te del..., mundet me ja demtue syt , por zakonishte e perdorin nje therrje ne gisht pak shume pak, qe ai me dal permes gjakut ...,ka edhe forma tjera..., tregojn ktu vllaznia se une ndoshta po gaboj diqka... le te me permirsojn kta qe dijn me mire,makreshi,vali,alima,4peace ,shpati.. qa dijn me mire...
taraku-1 Nuk ėshtė nė linjė  
Old 21-12-11, 22:36   #5
Domira
 
Domira's Avatar
 
Join Date: 02-02-05
Posts: 16,792
Domira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėm
Default Re: Largimi i Dreqit nga trupi i njeriut sipas Kuranit. Hoxha nga Ferizaj

me pas mujt me e fut ket far hoxhe ne qeverin e pavarur tu Kosoves nga Parlamenti dhe nga populli, e me t'ju stupc tanve ren nashta jav kish hallakat xhindat e shejtanat hahahaha

p.s. vec fola se ...eh me ba llaf de
__________________
Ėndrrat e mia dua ti fal vetem ty!
Domira Nuk ėshtė nė linjė  
Old 22-12-11, 00:02   #6
LuLjaa
Ferizajlike
 
LuLjaa's Avatar
 
Join Date: 06-03-07
Location: Ngat Kojshive..
Posts: 32,303
LuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Largimi i Dreqit nga trupi i njeriut sipas Kuranit. Hoxha nga Ferizaj

Ehhh qyre keta qysh ja nisin tash me t'folne jo ashtu , jo keshtu
vetum pse eshte Hoxhe e tash kishe pse Hoxha ban ksi sene ...

Kete rast une e di ma mire se ju krejt, edhe pse qe se njoh kete Hoxhe ama e di qysh u kan ky rast, po me fol ma shume s'foli, merrnu ju qe pe dishi ma mire se ēka ka dasht me ba Hoxha..
__________________
● Dashuria vleresohet, aty ku shijohet ●
LuLjaa Nuk ėshtė nė linjė  
Old 22-12-11, 06:54   #7
roadrunner
Shote Galica
 
roadrunner's Avatar
 
Join Date: 07-09-09
Location: N'dor t'dades tem
Posts: 9,742
roadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Largimi i Dreqit nga trupi i njeriut sipas Kuranit. Hoxha nga Ferizaj

kejt ne rregull...tani shka?
__________________
Nuk kam firme, jam fukara

Kosova, vendi me romantik ne bote. Te gjithe ta mbajn qirin :D.
roadrunner Nuk ėshtė nė linjė  
Old 22-12-11, 08:14   #8
valiii
 
Join Date: 24-12-06
Posts: 3,777
valiii has disabled reputation
Default Titulli: Largimi i Dreqit nga trupi i njeriut sipas Kuranit. Hoxha nga Ferizaj

Quote:
Originally Posted by roadrunner View Post
kejt ne rregull...tani shka?
Qysh, shka :))

Hoxha more e ka sill shpulle pacientin... Mjafton hoxha me pordhe per te qene TOP lajm ne Eksplesh dhe ne Kohen Ditole...
valiii Nuk ėshtė nė linjė  
Old 22-12-11, 09:37   #9
Makresh
 
Makresh's Avatar
 
Join Date: 12-01-09
Location: ..
Posts: 5,727
Makresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Largimi i Dreqit nga trupi i njeriut sipas Kuranit. Hoxha nga Ferizaj

Dita'e zez ! Koka ba nami !
__________________
La ilahe il-lall-llah - Nuk ka Zot tjetėr pėrveē Allahut !
Makresh Nuk ėshtė nė linjė  
Old 22-12-11, 10:13   #10
GURI SYLAJ
Moderator
 
GURI SYLAJ's Avatar
 
Join Date: 21-03-05
Location: Gjermani
Posts: 10,714
GURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Largimi i Dreqit nga trupi i njeriut sipas Kuranit. Hoxha nga Ferizaj

Demek ,do dreqen po mujka hoxha me shapulle me i njeke ,do tjere me stupc e do tybe nuk munet as me i kqyre se kan imunitet!!
...e krejt sherrin e kan ata dreqnit e mdhaj se per qita te voglit ,bashk me hoxhen ,bash nuk i kisha vnu ne thum hiq!! E ata te mdhajt spo ka "Hoxhe" qe i njek se e kan lidhe me ate ma te madhin e Dreqnive!!
__________________
Shqiptaret,nese deshirojn qe te tjeret ti njohin, ata, duhet t'a njohin ,realisht,veteveten.
GURI SYLAJ Nuk ėshtė nė linjė  
Old 22-12-11, 11:04   #11
Makresh
 
Makresh's Avatar
 
Join Date: 12-01-09
Location: ..
Posts: 5,727
Makresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Largimi i Dreqit nga trupi i njeriut sipas Kuranit. Hoxha nga Ferizaj

Atyne t'mdhajve duhet dicka me djegse se shpulla e se stupci. Ndryshe s'marrin vesh.
__________________
La ilahe il-lall-llah - Nuk ka Zot tjetėr pėrveē Allahut !
Makresh Nuk ėshtė nė linjė  
Old 22-12-11, 11:16   #12
e-uritura
 
e-uritura's Avatar
 
Join Date: 23-04-08
Posts: 1,885
e-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Largimi i Dreqit nga trupi i njeriut sipas Kuranit. Hoxha nga Ferizaj

Quote:
Originally Posted by valiii View Post
Qysh, shka :))

Hoxha more e ka sill shpulle pacientin... Mjafton hoxha me pordhe per te qene TOP lajm ne Eksplesh dhe ne Kohen Ditole...
Mos mė imito, do tė tė padis, pėr vjedhjen e gjuhės sime.

Do tė doja tė isha hoxhė i disave nė forum..
__________________
e-uritura Nuk ėshtė nė linjė  
Old 22-12-11, 14:42   #13
iLOVEyou!!!
Banned
 
Join Date: 23-08-10
Location: n'Pushime
Posts: 382
iLOVEyou!!! i pazėvėndėsueshėmiLOVEyou!!! i pazėvėndėsueshėmiLOVEyou!!! i pazėvėndėsueshėmiLOVEyou!!! i pazėvėndėsueshėmiLOVEyou!!! i pazėvėndėsueshėmiLOVEyou!!! i pazėvėndėsueshėmiLOVEyou!!! i pazėvėndėsueshėmiLOVEyou!!! i pazėvėndėsueshėmiLOVEyou!!! i pazėvėndėsueshėmiLOVEyou!!! i pazėvėndėsueshėmiLOVEyou!!! i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Largimi i Dreqit nga trupi i njeriut sipas Kuranit. Hoxha nga Ferizaj

Quote:
Originally Posted by e-uritura View Post
Mos mė imito, do tė tė padis, pėr vjedhjen e gjuhės sime.

Do tė doja tė isha hoxhė i disave nė forum..
oj e pa ngine apo bohesh hoxh i jemi masnej une vij te ti mem fry se do ktu ne forum e kan synin e keq,e pom kap msyshi.
iLOVEyou!!! Nuk ėshtė nė linjė  
Old 22-12-11, 16:33   #14
Skyfter
 
Skyfter's Avatar
 
Join Date: 07-03-08
Posts: 3,240
Skyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Largimi i Dreqit nga trupi i njeriut sipas Kuranit. Hoxha nga Ferizaj

Quote:
Originally Posted by emine View Post
hoxha ska faj,njerzit me te vertet kan dreqen ne trup e shpirt derisa dyshojne dhe besojne ne magji,e kush shkone e bjen en dore te kqitna mire i bafte jo dajak,po lype me ja asish krejt familjen,,,,,kapi sexi ne kry e kapi shisofrenia e kapi tradhtinat e mos muje me gjet rrugdalje ngushtohu e shpifu botes e ngatro boten jo mkan ba magji,,,hoxha bolle mire ja paska ba se Veq Dajak lypin kta njerz!!!
hauhauhauahauahauahauuaa ...

e po qeshtu kur Zotit asi Allahut i ka mbet vetem teoria, Shejtani praktikon
Skyfter Nuk ėshtė nė linjė  
Old 22-12-11, 16:40   #15
Kosova19
 
Kosova19's Avatar
 
Join Date: 29-11-07
Posts: 801
Kosova19 i respektuarKosova19 i respektuarKosova19 i respektuarKosova19 i respektuarKosova19 i respektuarKosova19 i respektuar
Default Titulli: Largimi i Dreqit nga trupi i njeriut sipas Kuranit. Hoxha nga Ferizaj

...ajo qka deshta me thėnė se gjatė kurimit me rukje nuk ka argument se rrahja duhet mu pėrdor.

...mundesh me pėrdorė diqka pėr me venndos mbrojtje nė qofse sulmohesh por jo me pėrdorė qė me shėru se nuk ka argument.


__________________
"Ringjalleni tė vėrtetėn duke e pėrhapur dhe duke e pėrkujtuar, mbyteni tė kotėn duke e refuzuar dhe duke e bojkotuar" nga vllau ynė Muhamed et-Temmimi.

Last edited by Kosova19; 22-12-11 at 16:41.
Kosova19 Nuk ėshtė nė linjė  
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 05:24.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2017, vBulletin Solutions, Inc.