Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Honesty^uk.'s Profile > Albums
Emri
Fjalėkalimi

Kur ditet ikin....dhe mbesin kujtimet
pranvere 99
vjeshte 98
vjeshte  98
vendimi uck
shqiptar
Image0010

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 22:51.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.