Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Honesty^uk.'s Profile
Emri
Fjalėkalimi

Honesty^uk.'s Albums
  Album Title Pictures Last Picture
Picture Kur ditet ikin....dhe mbesin kujtimet
6 28-11-10 20:07

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 22:59.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.