Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kaltrushi
Emri
Fjalėkalimi

Conversation Between Kaltrushi and Dali!Keq!ch
Showing Visitor Messages 1 to 1 of 1
 1. Dali!Keq!ch
  24-12-11 02:35
  Dali!Keq!ch
  Pershendetje Kaltrush nese je gjall najkund, shpresoj noraml qe te jesh shenodsh..
  Ju uroj nje fillim viti sa me te mbar ty faresiin dhe gjithe shoqeris tuaj.
  dali..2005
  http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=16116&langid=3

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 06:29.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.