Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Alima
Emri
Fjalėkalimi

Conversation Between Alima and lirik
Showing Visitor Messages 1 to 3 of 3
 1. lirik
  11-05-13 08:15
  lirik
  po ku je alima legjenda qysh je
 2. lirik
  02-07-12 21:31
  lirik
  Alima nje pershendetje per ty je shum e mire dhe te kam mike perkra
  hse -pamvarsisht s enga njiher kundershtohemi ngapak me gjithat ti ke vlera te mdha te qmoj ty
 3. lirik
  17-06-12 19:34
  lirik
  Kush esht ai dinak me gjak shkau i pa besė si gjarper qe po i fshine ne temen tende shkrimet e mia

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 08:05.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.