Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > halla e madhe
Emri
Fjalėkalimi

Conversation Between halla e madhe and GURI SYLAJ
Showing Visitor Messages 1 to 1 of 1
 1. GURI SYLAJ
  06-11-11 10:25
  GURI SYLAJ
  Urimet me te mira me rastin e Festes se Kurhan Bajramit per Ty Moter e nderuar dhe familjen tuaj!

  Me rrespekt
  Guri Sylaj

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 22:18.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.