Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kalimero
Emri
Fjalėkalimi

Conversation Between Kalimero and lirik
Showing Visitor Messages 1 to 4 of 4
 1. lirik
  01-06-13 07:59
  lirik
  kiliminko mos i harro selamet ku mbete bre legjende
 2. lirik
  11-05-13 08:13
  lirik
  mbas spongit legjende e gjalle e dardanise kalimera
 3. lirik
  12-04-13 10:05
  lirik
  kalimero dhe spongebob legenda te gjalla jeni ju qef kisha pase te ju takoj gjejeni menyren per tu takue me mue se vertet jeni legjenda
 4. lirik
  07-06-12 09:53
  lirik
  pirshindetje kiliminko qa po minojsh bre qiti do mene dikun mus mino qiti kapak ne leter qato qa i ki -mus u bon dijuz veq pir veti mi majt qato mene e bre kiliminko edhe ti

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 00:40.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.