Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kaqanikasja
Emri
Fjalėkalimi

Conversation Between Kaqanikasja and turisti
Showing Visitor Messages 1 to 4 of 4
 1. turisti
  23-05-13 21:51
  turisti
  Urimeeeeeeeeeee,vendase,shume shendet dhe lumturi ne jete.
 2. turisti
  24-04-13 15:24
  turisti
  Pershendetjet e perzemerta vendase.
 3. turisti
  21-07-11 22:32
  turisti
  Pershendetjet e perzemerta vendase.
 4. turisti
  16-02-11 18:25
  turisti
  Pershendetjet me te perzemerta vendase.

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 11:56.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.