Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > lirik
Emri
Fjalėkalimi

Conversation Between lirik and elvio
Showing Visitor Messages 1 to 3 of 3
 1. elvio
  30-03-13 12:03
  elvio
  Pershendetjet e mija o njeri me shpirt revolucionar.Me bucitjet e heshtjes se vullkaneve te Vezuvit ,me penel ne shpirtin e ndjere te poetit ju deshiroj ne mynyren me te sinqerte qe te jini mire me c'ka ju do zemra.

  Elvio
 2. lirik
  30-03-13 07:45
  lirik
  Elvio per veq pershendetje te zakonshme ju dergoj edhe pershendetje miqsore -duke ju deshiruar suksese ne punen tuaj dhe duke qmuar cilsite tuaja brumosjet dhe cilsite njerzore -
  ne pranvere te gjith zogjet nuk jan te mirė miku im-
  edhe pse jan zogj disa hane krymba e ata te fismit ushqehen me levore me peme me barishte dhe nuk hane krymba nuk ushqehen me insekte edhe bilbilat jan te seleksionuar ne te fisme dhe te pa fisme besoj s eme ke kuptuar mire dhe drejt i nderuar
 3. lirik
  16-02-13 10:23
  lirik
  elvio jeni i mrekullueshem dhe ju dergoj pershendetje se bashku me urimin per suksese tuaja -jeni engjull humanist dhe i urte e mjaft i njerzishem

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 07:49.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.