Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Virti
Emri
Fjalėkalimi

Conversation Between Virti and Luana
Showing Visitor Messages 1 to 1 of 1
  1. Luana
    13-01-12 19:28
    Luana
    Pershendetje Virti , te deshiroj nje dite te mbare dhe pa lodhje

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 08:56.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.