Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Virti
Emri
Fjalėkalimi

Conversation Between Virti and Jana
Showing Visitor Messages 1 to 1 of 1
  1. Jana
    04-07-11 19:25
    Jana
    ...te pershendes dhe uroj nga zemra te kaloni mir kudo qe jeni ...

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 08:52.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.