Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > vjeshta
Emri
Fjalėkalimi

Conversation Between vjeshta and turisti
Showing Visitor Messages 1 to 8 of 8
 1. vjeshta
  26-06-13 00:37
  vjeshta
  Falenderimet e shumta per ty dhe pershendetje verore nga Peja.
 2. turisti
  12-06-13 18:22
  turisti
  Pershendetjet e shumta .
 3. vjeshta
  09-12-12 23:10
  vjeshta
  O flm ,pershendetje dhe relax gjithemon per ty .
 4. turisti
  09-12-12 22:54
  turisti
  Pershendetje shoqke.
 5. vjeshta
  06-02-12 23:35
  vjeshta
  A ky paska qene motivi ? Paj Turist njerz jemi ,gabojme .Por kur gabimet fillojn te shtohen vjeshta ta bone nje "zile" per kete aresye jane miqte...mos u merakos ti . E kur gabojne tjeret ,eshte me lehte ,sepse e gjitha iu shkon ne "reportarin" e tyre .Pyetjes se fundit ,ti jepja vetit nje pergjegje e une vetes ...aresyetojme ma me lehtesi .:D :)
 6. turisti
  04-02-12 17:03
  turisti
  Faleminderit per viziten dhe kujdesin shoqke.Teper eshte dhe kur te rrijsh shume ne forum-shanca eshte me e madhe me lendue dikan a edhe me e madhe me te lendue duikush,andej,nuk e shof pse te gjithe ata qe rrijne ne forum e kan me lehte qe ta arsyetojne vetveten??[/
 7. turisti
  04-02-12 16:58
  turisti
  [I]Faleminderit per viziten dhe kujdesin shoqke.Teper eshte dhe kur te rrijsh shume ne forum-shanca eshte me e madhe me lendue dikan a edhe me e madhe me te lendue duikush,andej,nuk e shof pse te gjithe ata qe rrijne ne forum e kan me lehte qe ta arsyetojne vetveten??[/I]
 8. vjeshta
  18-12-11 15:33
  vjeshta
  Ej shoki ,qka eshte teper eshte valla teper ,dhe ti e teprove me kete munges ??Veq edhe nje po te theme ,e ke veshtire me e aresyetu mbasandej .Te pershendes !:)

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 05:22.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.