Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > jEtA_1
Emri
Fjalėkalimi

Conversation Between jEtA_1 and lirik
Showing Visitor Messages 1 to 1 of 1
  1. lirik
    07-06-12 22:17
    lirik
    E dashur mike jeta gjithmone te kam qmuar gjithmone je eveqant per mua pershendetje te veqanta per t je miresia vet ti rrespekt per ty sinerisht nga gjermania kam deshire te ndegjoj mire per ty-dhe je emrekullueshme -kam deshire te di si ja kalon dhe si te shkojne punet andej a je rahatue

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 23:47.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.