Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > sherri
Emri
Fjalėkalimi

Conversation Between sherri and GURI SYLAJ
Showing Visitor Messages 1 to 1 of 1
  1. GURI SYLAJ
    15-11-11 05:29
    GURI SYLAJ
    Urimet me te mira me rastin e Ditelindjes!
    Shendet ,gezim e te mira per ju dhe familjen tuaj edhe neper shume e shume ditelindje tjera.

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 13:52.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.