Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > jadore
Emri
Fjalėkalimi

Conversation Between jadore and TETA VERA
Showing Visitor Messages 1 to 10 of 16
 1. jadore
  30-03-13 00:02
  jadore
  e dine ti Teta qe sot me shume se kurr do doja te isha prane teje..Urime triumfin.
 2. jadore
  27-02-13 16:21
  jadore
  Teta , zemra moj . sa me paska marr malli te takoj ketej... argetim te kendshem te uroj ...
 3. jadore
  14-09-12 15:21
  jadore
  h, mo teta , si ja kalon..!
 4. jadore
  29-08-12 11:08
  jadore
  teta , si vete !..mire jeni gdhier sot!! Ju uroj dite te mbare , teta..
 5. jadore
  01-06-12 19:20
  jadore
  phu, phu ,phu , korba Une !
  te me ndjesh Teta , te lutem te me ndjesh , paskem harruar te te kthej pergjigje .Po nuk e di te keqen , nuk e di , do te lajmeroj sapo te kuptoj ..
  p.s.
  ju perqaf dhe une shume ..
 6. TETA VERA
  01-06-12 15:39
  TETA VERA
  ani ani sme ktheve akoma moj qupe pergjigje, nji perqafim te ngrohte nga TETA!!!!!!
 7. TETA VERA
  14-03-12 10:55
  TETA VERA
  morra hapa qe te shkruaj ap jo , me teten ?!
  pu pu moj goce qe nuk po kam kohe , parfitiva dje pak nga qetesia gjate orarit te punes !!!nderkohe qe te perqafoje shume!
 8. TETA VERA
  05-01-12 19:10
  TETA VERA
  tung se u aktivizova ,por nuk paskan durimme lexu!!!te perqafoj shume e shume!
 9. jadore
  21-12-11 09:27
  jadore
  nga humbe mori tete! cfare thone, vacances de Noėl et du Nouvel An..andej ..?
  ju puth me malle ..
 10. jadore
  21-10-11 09:25
  jadore
  Tete , si te kam mori xhan ..!..cfare thote vjeshta andej ..?.. sa do te doja kete fund jave te jem nga ju ..
  ju dua shume , e ju e dini kete ..

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 06:28.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.