Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Urata
Emri
Fjalėkalimi

Conversation Between Urata and Honesty^uk.
Showing Visitor Messages 1 to 2 of 2
 1. Honesty^uk.
  28-04-11 09:50
  Honesty^uk.
  Dada Urate te pershendes dhe deshiroj te jesh mire
 2. Urata
  06-04-11 23:47
  Urata
  a je i gjalle kund o Honestooooo....?!! zgjedhjet fajet po m'duket...! t'pershendes!

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 06:15.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.