Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Murgesha
Emri
Fjalėkalimi

Conversation Between Murgesha and gjini
Showing Visitor Messages 1 to 1 of 1
  1. gjini
    07-06-17 13:19
    gjini
    murgesha te pershendes dhe uroj nga zemra te jesh mire, pas kaq shum vitesh ndoshta 10 qe skemi kontaktue
    veq uroj te jesh mire

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 16:26.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.