Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > elvio
Emri
Fjalėkalimi

Conversation Between elvio and Jana
Showing Visitor Messages 1 to 5 of 5
 1. Jana
  28-05-13 14:10
  Jana
  Pershendetje per juve mik i nderuar....ju uroj dte te bukura ....
  Jana ...
 2. Jana
  26-07-11 19:14
  Jana
  Elvio te pershendes edhe une ty shum dhe te uroj dite te bukura vereore ...
 3. elvio
  26-07-11 15:08
  elvio
  Shpresoj qe je duke kaluar dite te bukura verore.Tungjatjeta Jana!
 4. elvio
  27-04-11 18:42
  elvio
  Tungjatjeta Jana,edhe te pershendes .
 5. Jana
  27-04-11 18:35
  Jana
  Pershendetje Elvio nga Prizreni i buker...

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 00:06.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.