Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Naki
Emri
Fjalėkalimi

Conversation Between Naki and turisti
Showing Visitor Messages 1 to 5 of 5
 1. Naki
  27-05-13 17:24
  Naki
  faleminderit i nderuar per mesazh,,mbetesh i pershendetur edhe nga ana ime!
 2. turisti
  26-05-13 18:48
  turisti
  Pershendetjet e sinqerta i nderuar.
 3. Naki
  23-03-12 19:02
  Naki
  Me respektin dhe sinqeritetin me te medha ju dergoj pershendetjet e mbremjes,FLM per MP
 4. Naki
  12-06-11 22:02
  Naki
  Miku im i nderuar,ju pershendes nga Gjermania duke ju deshiruar pushim te kendshem ne Vendlindje!
 5. Naki
  03-05-11 20:49
  Naki
  Po ju vreje qe jeni online pranoni pershendetjet e mia duke ju deshiruar qste te mira ne dardani.
  Naki

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 01:00.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2023, Jelsoft Enterprises Ltd.