Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > GURI SYLAJ
Emri
Fjalėkalimi

Conversation Between GURI SYLAJ and gjini
Showing Visitor Messages 1 to 1 of 1
  1. gjini
    08-10-14 22:15
    gjini
    Guri te pershendes nga
    zemra dhe te uroj gjith te mirat ne familje dhe ty personalisht

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 09:04.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.