Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > GURI SYLAJ
Emri
Fjalėkalimi

Conversation Between GURI SYLAJ and lirik
Showing Visitor Messages 1 to 2 of 2
 1. lirik
  11-07-12 10:00
  lirik
  njeriu qe po me diskriminon ne fjalen e lire per inati esht ky guri sylaj
 2. GURI SYLAJ
  11-04-11 09:49
  GURI SYLAJ
  Lirik ,miku im!
  E kam nje lutje .
  Hapi dy a tri tema tuat te politika e shkreto cka te duesh por te lutem n'a kurse neper temat tjera ose shkruaj brenda temes!
  Temat tua autoriale .e ke besen ,une nuk do t'i preki sepse ato jan tuat dhe reflektojne tere ate qe ti don dhe din me e thene !
  Me nderime G.Syla!

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 20:37.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.