Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Murgesha
Emri
Fjalėkalimi

Conversation Between Murgesha and Arkza
Showing Visitor Messages 1 to 1 of 1
 1. Arkza
  27-01-13 02:11
  Arkza
  Murgesh Te Pershendes shume .
  Shpresoj te je mir ti dhe Familja .
  e Zoti te dhsht Beriqet qe me mesove kogja mir me tabeta ti :D

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 05:08.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.